Cam Ofis Bölmeleri

Cam Bölmeleri İçin:Ofis alanında gizli bölme yapmak için kullanılan bir çok cam bölmeleri bulunmaktadır. bunların bazıları ofisinizi gizli bölümler oluştururken bazıları ses ve yalıtım ile ilgilidir. Ofis bölümleri yapılırken asma tavan ve zemine hiç bir zarar verilmez. Bu sistemler zeminden tavana kadar yada zeminden belirli bir yüksekliğe çıkarak yapabilirsiniz. Ofisinizde güneşten daha fazla yararlanmak istiyor elektrik tasarrufu yapmak isterseniz camlı  bölme sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Çağrı İnşaat kaliteli esnek düşük bütçeli maliyetlerle yaptırabileceğiniz bu sistemler tek camlı veya çift camlı olarak üretilmektedir. Bu sistemler yerden tavana 5,50 m yüksekliğe kadar çıkabilir,dilerseniz cam dilerseniz ahşap yada film uygulaması yaptırabilirsiniz… Sistemler kalınlık olarak 4 mm başlayarak 10 mm kadar çıkabilir sistemin genel özellikleri şunlardır.

 • Sistemlerimizde tüm ral renkleri kullanabilirsiniz.
 • Camlar 4 mm başlayarak 10 mm kalınlığa kadar çıkabilir.
 • İstenirse lamine temperli veya düz cam modelleri tercih edilebilir
 • Maliyet açısından oldukça uygundur
 • Sizlere elektrik tasarrufu yaptırır
 • Hızlı bir şekilde stoktan temin edebilirsiniz
 • Montajı hızlı ve basittir.
 • Yüksekliği 5,50 mm kadar çıkabilir
 • Akustik performansı olarak 40 dB kadar çıkarabilirsiniz.
 • Elektrik ups yada kablo sistemi için ekstra bir maliyet ödemenize gerek kalmaz

 

Cam ofis bölme sistemleri modern bir görünüme sahip olan klasik duvarlardan öte muhteşem bir çözümdür, uygulama aşamasında ofisinizin hiç bir yerine zarar verilmeden hızlı çözümler üretilir,sistem legolu olup hızlı bir şekilde taşınabilir özelliktedir. Cam bölmeleri hakkında bilgi ve fiyat edinmek için çekinmeden bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Mobil Ofis Bölme

Cam Bölme Nasıl Yapılır

Cam bölme nasıl yapılır İstanbul içi ofis bölme nasıl yapılır keşif ücretleri ne kadardır ücretsiz montaj imkanı varmıdır ?

Ofis yada evlerde cam içi bölme duvar yapılırken cam ahşap ve alüminyum malzemeler kullanılır.Cam bölme sistemleri şeffaf olarak sizlere teslim edilir ve sizler istemiş olduğunuz şekilde film veya logo çalışması uygulayabilirsiniz.

Ofis veya evler için cam oda bölme sistemleri genellikle alüminyum çerçeveli mat eloksal profillerden imal edilir. Öncelikle ham alüminyum ile ofis bölme profilleri imal edilirken + 1300 derecede ısıtılır ve 7,8 cm kalınlığında özel kalıplar halindeki mekanizmaya dökülür. Bu sistem yapılırken hiç bir katkı malzeme kullanılmaz sadece ham alüminyum eritilerek kalıplar halinde ofis bölme profillerine dönüştürülür. Bu işlem yaklaşık olarak 2 hafta ile 4 haftaya kadar yapılır.

Cam ofis bölme profilleri kalıptan çıktıktan sonra imalat hanemize getirilir, sizden daha önce almış olduğumuz ölçülere göre alüminyum kesme makinelerinde kesilir daha sonra mengene vida ve klipsler ile birbirine birleştirilir ve kargas haline getirilir. Kargas haline getirilen cam bölme profilleri işlenmeye devam edilir. İyice temizlenmiş olan cam bölme kargası bir fırça vasıtası ile tüm alüminyum parçalarından temizlenir.

Cam takma işlemine geçilir, sizin istemiş olduğunuzu cam özelliklerine göre camlar özel lazerler ile milim olarak kesilir ardından kimyasal cam sil ile temizlenir hazır olan cam bölme profilinin içine yerleştirilir ardından kenar sıkıştırmaları ve hava almaması için özel olarak tasarlanmış kauçuk fitiller sıkıştırılır ve hava almaması sağlanır. Cam bölme sisteminiz içinde jaluzi var ise özel çelik yaylar ile buton mekanizması vidalanır ve ters çevrilir ardından diğer taraf için cam takılır özel ofis bölme fitilleri sağlamca montaj yapılır ve paketlenir şantiye montajı için hazır hale getirilir.

Hazır olarak getirilen cam bölme sistemleri şantiyede numaralanmış bir şekilde sırası ile açılır montaj yapılacak yer temizlenir lazer ile terazi ölçüleri tekrar alınır ve çevre profilleri dönülmeye başlanır hazır halde olan cam bölme sistemleri sırası ile çevre profillerinin üzerine koyularak montaj yapılmaya başlanır. Kapı gelecek yerler boş bırakılarak özel olarak üretilen ofis bölme kapı kasası profilleri yerleştirilir bu sistem alüminyum ofis bölme profilleri ile aynı renktedir, oval veya dikey bir şekilde olması gereken kapı kasaları 90 derecelik eğim ile kesilerek tavana yere ve duvarlara montaj edilir.

Şantiyede ofis bölme montajı yapılırken sıfır hata ile çalışılır buton mekanizmaları camlar profiller ve kapı kasaları sağlam bir şekilde kontrol edilir. Ofisinizde ofis bölme sistemleri montajı bittikten sonra kapı kanatları montajına başlanır. Kapılar sizin istemiş olduğunuz alüminyum ahşap veya cam kapılar olabilir her bir kapıya yüksekliğine göre 2 veya 3 menteşe takılır menteşeler en az 100 kg taşıyabilen çelik menteşelerdir. Menteşe işlemin ardından kapının kol ve kilit montajı yapılır, kapıların menteşe kol ve kilitleri kontrol edildikten sonra köşe açıklıklar veya üst açıklıklar L alüminyum profiller ile kapatılarak sizlere teslim edilir İstanbul’un neresinde olursanız olun ofis bölme montaj ücreti yoktur.

Cam bölme sistemleri sizlere teslim edildikten sonra tüm ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır dilediğiniz zamanda veya tarihte farklı bir ofise taşınırken bizlerden teknik destek alabilir dilerseniz tüm ofis bölme profilleri ve camları taşınmış olduğunuz yeni ofise kurabilirsiniz. Olasılık dahilinde yer büyültme küçültme yada yer değişikliği yaparken yine bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Cam Bölme Fiyatları

Cam bölme fiyatları hesaplama aslında hızlı ve çokta zor olmayan bir iştir. Mevcut ofisinizin bölme yapılacak alanında eni ve boyu çarpımı sonrasında ortaya çıkan metre kare birimidir. Bu metre kare birimini cam ofis bölme firması olan çağrı inşaat bildirip cam ofis bölme fiyatını alabilirsiniz. Sizin bildirdiğiniz metre kare ile size bir cam bölme fiyatı verilecektir fakat kesin fiyat bizlerin sizin ofisinizi ziyaret ederek daha net bir cam bölme fiyatı alabilirsiniz. Yinede sizler için kısaca cam bölme fiyatı nasıl hesaplanır cam ofis bölme fiyatı hesaplamayı bir örnek olarak sizlere sunalım.

 • Örneğin ofisinizde: eni 4 metre boyu 2,5 metre bir cam ofis bölme ihtiyacınız var ayrıca buna 1 adet cam kapı ihtiyacınız var buna göre
 • Eni: 4 Metre x Boyu: 2,5 Metre = 10m2
 • Ofisinizde toplam 10m2 cam ofis bölmeye ihtiyacınız var ayrıca bir adet cam kapı bunu hesaplarken:
 • 10m2 x Cam ofis bölme metrekare fiyatı + cam kapı fiyatı = Toplam cam ofis bölme fiyatı sonuç bu kadar basit.

Çağrı İnşaat cam ofis bölme sistemleri ‘de, İstanbul genelinde ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti verir ayrıca dilerseniz yukarıdaki örnekteki gibi kendi ofisinizi kendi ölçünüzü alarak basitçe bir cam ofis bölme fiyatını kendiniz çıkarabilirsiniz.

 •  Çift Cam Arası Ofis Bölme Fiyatı:  TL / M2 (İşçilik ve Montaj Dahil Lütfen İletişme Geçerek Bilgi Alınız)
 •  Cam Bölme Sistemleri Fiyatları Üstten Ahşaplı:
 •  Tam Cam Ofis Bölme Sistemi Fiyatları:
 •  Klipsli Ofis Bölme ( Cam Duvar Sistemleri Fiyatları ):
 •  Jaluzili Ofis Bölme Fiyatları:  TL / M2 (İşçilik ve Montaj Dahil Lütfen İletişme Geçerek Bilgi Alınız)
 •  Demonte Ofis Bölme Panelleri:
 •  Ahşap Dolu Cam Bölme Sistemleri Fiyatları:
 •  Cam Cama(Ofis Bölme Fiyatları):
 •  Hareketli Cam Bölme Sistemleri Fiyatları:
 •  Kısa Ofis Bölme Sistemi Fiyatları:  TL / M2 (İşçilik ve Montaj Dahil Lütfen İletişme Geçerek Bilgi Alınız)
 •  Şeffaf Ofis Bölme:
 •  Derzli Cam Ofis Bölme Fiyatı:
 •  Tek Cam 5+ 5 Lamine Temperleri Cam Bölme Fiyatı:  TL / M2 (İşçilik ve Montaj Dahil Lütfen İletişme Geçerek Bilgi Alınız)
 •  Tek Cam Ofis Bölme:
 •  Seperatör Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları:
 •  Yarım Cam Ahşap Ofis Bölme Sistemleri Fiyatı:
 •  Yarım Cam Ofis Bölme Fiyatı:
 •  Alüminyum Ofis Bölme Fiyatları:  TL / M2 (İşçilik ve Montaj Dahil Lütfen İletişme Geçerek Bilgi Alınız)
 •  5+5 Lamine Camlı Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları:
 •  Profilsiz Sadece Cam Ofis Bölme Sistemi Fiyatları:
 •  Kayar Cam Ofis Bölme Sistemleri:
 •  Kısa Panel Bölme Sistemi Fiyatları:

Yukarıdaki imalatını ve montajını yapmakta olduğumuz cam ofis bölme modellerimizin m2 fiyatları yer almaktadır.Ürünlerimizin fiyatları yüzde elli nakit geri kalanı iş bitimi nakit olarak belirtilmiştir vade veya çek konusunda görüşme ayrıca yapılacaktır. Yukarıda belirtilen Cam bölme fiyatları İstanbul içi geçerli olup nakliye ve montaj dahildir. İstanbul dışı ofis bölme fiyatı almak için lütfen bilgi alınız.

Cam Ofis Bölme Fiyatları Hakkında Önemli Not

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ : Yukarıda belirtmiş olduğumuz cam ofis bölme sistemleri ve fiyatları, şeffaf camlı ve naturel eloksallı profil olarak hesaplanmıştır.Mevcut ofisinizin yüksekliğine bağlı olarak üretilmiş sistemlerdir.Teknik konular ile ilgili bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Yansıtan Ofis Duvar Sistemleri

Sizi Yansıtan Ofis Duvar Sistemleri

Ofisinizi yenilemek eski duvarları yıkıp yeni duvar bölme sistemi yapmak istiyorsanız ve bu işi hızlı bir şekilde ve düşük maliyetlerle yapmak istiyorsanız bizden yardım alabilirsiniz. Üretimi yapmış olduğumuz demontable ofis cam bölme sistemleri ile ofisinize yeni renkler gelecek daha dar alanlar büyüyecek daha fazla yer kazanıp düşük maliyetlerle yeni ofisinize kavuşacaksınız.

Alüminyum ve camın buluşması sonucunda oluşan cam bölme sistemleri ferah ses ve ısı kontrolü sağlanmış yapınıza hiç bir zararı olmayan hiç bir izin gerektirmeyen safe testlerinden geçmiş yüzde yüz güvenli kimyasal kullanılmayan malzemelerden imal edilmektedir.

Camın sadeliği ve alüminyumun sağlamlığı ile ofislerde cam bölme sistemleri yapıyoruz bunu yaparken her zaman ileriye dönük planlarınızı düşünüyor ve gelecekte sizlere ofisinizi küçültüp büyültecek sistemler ile hizmet veriyoruz, gerekirse bölme sistemini tamamen söküp istemiş olduğunuz farklı bir mezraya taşıyoruz.

Sistemlerimizde  sizi yansıtan ofis bölme sistemleri kullanırken sağlığınıza önem veriyoruz, kullandığımız alüminyum bölme sistemleri boyalı değil doğal eloksal renginedir.

Alüminyum bölme sistemlerinde dilerseniz ral renkleri ile boyatabilirsiniz, ral renkleri 1500 santigrat derecede fırın boya yapılarak boyanır,buda toz boyanın alüminyuma daha fazla yapışıp güneş ışınlarından koku yapmasını engeller. Alüminyum bölme sistemlerinde tek camlı bölme ve çift camlı jaluzili bölme sistemi olarak ikiye ayrılır.

Tek cam sisteminde sline sistemi olarak 5+5 lamine,temperli ısıcamlı rodajlı camlar kullanılır,jaluzili ofis bölme sisteminde ise dilerseniz doğal ahşap yada cam kullanabilirsiniz isteğe bağlı olarak çift camlı butonlu bölme sistemi montajı’da  yapılabilir.Sistemler genellikle 4 cm ila 8 cm arasında değişir buna göre cam ve ahşap sistemi sizin istemiş olduğunuz özelliklede yapılır.

En çok kullanılan ofis bölme sistemleri genellikle S serisi cam bölme sistemlerdir, bu sistemler şantiye ölçümü yapıldıktan sonra fabrikamızda hızlı bir şekilde üretime alınır, çok kısa bir sürede şantiye alanına teslim edilir ve montajı yapılır.S-Line cam bölme sistemi sağlamlık ve şeffaflık açısından diğer duvar bölme sistemlerine göre daha kullanışlı ve yapılara zarar vermeyen ürünlerden imal edilir.

Şirketimiz sizi yansıtan bölme duvar ve ofis bölme sistemlerini yaparken sizlerin sağlığını rahat ferah ofislerde çalışmanıza olanak sağlayacak dünya standartlarında kaliteli malzemeler kullanarak en iyi ofislerde çalışmanıza imkan sağlar.Şirketimizi dilediğiniz zaman arayarak teknik bilgi destek veya keşif isteyebilir ofis ayrıntıları hakkında bilgi alabilir görüş ve bilgi paylaşabilirsiniz.

S-Line-Cam-Bölme

Cam Bölme Sistemleri Özellikleri Nelerdir ?

Cam Bölme Sistemleri Özellikleri Nelerdir ?

Cam bölme sistemleri işletmelerde ve mekânlarda modern bir görünüm yakalamak isteyenler için özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Cam bölme uygulamalarında en çok sorulan soruların cevapları aşağıda yer almaktadır:

– Ses ve ısı yalıtımı:

Cam bölme sistemleri özellikle büyük çalışma alanına sahip işletmelerde oldukça etkili yalıtım imkânı sunmaktadır. Hem ses hem de ısı yalıtımı sağlanarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Gürültüyü azaltarak ses yalıtımı sağlanır ve böylece daha verimli iş ortamlarına sahip olursunuz.

– Daha şık mekânlar:

Cam bölme sistemleri camın estetiğini işletmelerinize getirerek daha şık mekânlara sahip olmanızı sağlıyor. Sade bir şıklığa sahip olmak için cam bölme sistemleri size aradığınızı sunuyor.

– Kontrol hâkimiyeti:

Cam bölme sistemleri bu avantajlarının yanı sıra üst düzey yöneticilere çevrenin kontrol imkânını da sunar. Kendileri için özel çalışma alanları yaratırken aynı zamanda çalışanların kontrolü ve işlet düzeninin sağlanmasına da yardımcı olur. Üst düzey yöneticilerin en çok tercih ettiği ofis bölme sistemlerinin başında olan cam bölme sistemleri, işletmelere düzeni ve verimli çalışmayı da beraberinde getirmektedir.

Tüm bu özellikleri ile cam bölme sistemleri işletmelerin ihtiyaç duyduğu bir yapı malzemesidir. Her işletme için özel olarak tasarlanan ve montajı yapılan cam sistemlerde, kullanılan camın özellikleri de oldukça önemlidir. Cam bölme sistemlerinde kullanılan camların özellikle şu şekildedir:

1- Dayanıklılık: Cam bölme sistemleri için özel olarak üretilen cam ürünler, en dayanıklı olacak şekilde tasarlanmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına göre camın kalınlığı belirlenebilir ve farklı milimetreler de uygulanabilir. Cam bölme sistemlerinde genellikle kırılmaz cam kullanılmaktadır. Ancak işletmelerin ihtiyaçlarına göre kurşun geçirmez özellikteki camlarda kullanılmakta, tercihe göre buzlu cam ürünler de montaj edilebilmektedir. Renkli veya kristal cam ürünlerde cam bölme sistemlerinde kullanılan cam türlerindendir.

2- Estetik: Bölme sistemleri için cam ürünler hazırlanırken estetik unsuru da ön plana çıkmaktadır. Cam en kusursuz şekilde üretilerek kendi zarafetini ortaya koyar ve işletmenizde estetiği ön plana çıkarır.

3- Temizlik: Gelişen bölme duvar teknolojileri cam uygulamalara kolaylıkla uygulanabilmektedir. Leke tutmaz özellikteki camlar ile bölme sistemler daha temiz bir görünüme kavuşur. Cam sistemlerde parmak izi bırakmayan ve leke tutmayan teknolojiler kullanılarak her zaman temiz bir görünü elde etmeniz sağlanır.

Çağrı İnşaat cam bölme sistemlerindeki uygulamaları ve teknolojileri ile sizlere daha fazla çözüm bulmaktadır. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre hazırlanan projeler ile bölme sistemlerinde ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

www.cagriinsaat.com.tr adresinden cam bölme sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir, daha önce uyguladığımız cam bölme sistemlerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer ofis bölme ve bölme duvar projelerimize de göz atarak ihtiyacınız olan tüm inşaat çözümlerine kolaylıkla ulaşacaksınız. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile sizlerin konforunu arttırmak için çalışıyor, teknolojiyi tüm uygulamalarımızda kullanarak sizlere daha güvenli mekanlar hazırlıyoruz.

Camlı Bölme Duvar Sistemleri

S-Line Cam bölme duvar modülleri alanınızı değiştirmek, yeni bir oda oluşturmak ya da sadece ofisinize daha çağdaş bir görünüm vermek için mükemmel bir yoldur. Cam bölmeler bir dizi stil ve kaplamada mevcuttur ve kurulumu hızlıdır. 4cm alüminyum kanal üstüne sağlamlık ve dayanıklılık üstüne kurulu bir sistemdir, Türkiye’de İlk ve tektir sistemin tek üreticisi Çağrı İnşaat firmasıdır. S-Line cam bölme sistemi diğer alüminyum sistemlere göre daha az yer kaplar çerçevesi daha ince daha zarif ve şeffaf görüntü sağlar.

Sade ve modern bir görünümü vardır cam cama ofis bölme sisteminde alüminyum profil kullanılmaz,alüminyum profiller sadece üst ve altlarda ve kapı kasalarında kullanılır camlar şeffaf Şişecam 5+5 lamine camlar kullanılır camların uzun kenarları rodaj yapılarak kırılmalara karşı daha mukamevetli hale getirilir. Cam bölme sisteminde 3 m derz bantları kullanılır bu bantlar lazer ısınması ile camlar birbirine yapıştırılarak montaj yapılır.

S-Line Cam Bölme Sisteminin Özellikleri:

 • Ürünün proje duvar kalınlığı 40mm dir
 • Zarif şık minimal bir görüntüye sahitir
 • 5+5 Lamine cam veya 10 mm temperli cam kapı kullanılır
 • Sistemde cam kapı veya lamine kapı tercih edilebilir
 • Kapı kalınlığı cam 1cm ahşap 4 cm dir
 • Sistemde kullanılan tüm kapılar tavana kadar tam boydur
 • Cam birleşim deteaylarında 3 triem yapıştırıcı kullanılır
 • Cam bölme sistemlerinde özel akustik ses yalıtımı için özel bantlar kullanılır
 • Montajı hızlı ve kolaydır
 • İş güvenliği ve ruhsata uygundur.
 • Ofisler için en uygun ve ideal bir üründür
 • Cam bölme sistemleri fiyatları arasında en uygun sistemdir.
 • Siz çalışırken cam bölme sistemi montajı yapılabilir.
 • Sistem demonte bir yapıya sahiptir sökülüp kurulabilir.
 • Tüm cam bölme sistemlerine Film yaptırabilirsiniz.

Sistem ofisler için ideal bir üründür tak ve sök sistemlerden oluşur yeni bir oda tasarlamak kişiye ait odalar oluşturmak için tasarlanmıştır. Ülkemizde başta İstanbul olmak üzere bir çok ofis bölme referansına sahip olan Çağrı İnşaat alanında öncü ve lider bir kuruluştur her ofis projesine uygun bölme sistemleri çözümlerini hızlı bir şekilde tasarlarız.

 

Cam Bölme Sistemi Nasıl Yapılır?

Cam Bölme Sistemi Nasıl Yapılır? İşletmelerde daha verimli iş ortamları yaratmak, ses ve ısı yalıtımında etkili çözümler bulmak ve daha şık ofislere sahip olmak için cam bölme sistemleri kullanılmaktadır. Camın dayanıklılığı ve zarafetini bir araya getiren cam bölme sistemlerinin işletmelere sağladığı avantajlar şu şekildedir:

-Uygun çalışma ortamını yaratmak:

Kalabalık ve gürültüsü çok olan işletmelerde daha sessiz ve sakin çalışma ortamlarının yaratılmasında bölme sistemleri oldukça verimli sonuçlar vermektedir. Her büyüklükteki alana kolaylıkla uygulanabilen bölme sistemleri ile departmanlar birbirinden ayrılabilir ve çalışma esnasındaki bilgi karışıklığına engel olunabilir. Üst düzey yöneticilerin daha verimli çalışma ortamlarına sahip olmasına ve görüşmelerinde daha uygun ortama sahip olmasını sağlar.

-Ses ve ısı yalıtımı:

Bölme sistemleri sağladıkları ses ve ısı yalıtımı ile hem enerjiden tasarruf etmenizi hem de gürültüyü engellemenizi sağlar.Müşteriler için ayrılan bölme sistemli alanlar sayesinde görüşmeleriniz daha mahremiyet altında gerçekleşir.Çalışma ortamlarında istenilen ses yalıtımı sağlanarak çalışanların gürültüden ve sesten ez az şekilde etkilenmesi sağlanır.

-Ortamda hâkimiyet:

Özellikle üst düzey yöneticiler cam bölme sistemlerini ofis tasarımında tercih etmektedirler. Bu sayede hem kendileri için sesten yalıtılmış çalışma ortamları yaratırlar, hem de aynı zamanda bölme sistemleri sayesinde çalışanların kontrolünü sağlayabilirler. İş yerinde yaşanacak aksamalar ve ciddiyetsizlikler anında müdahale etme imkanı bulurlar ve çalışanların performanslarının düşmesi engellenir.

Bu sistemleri sağladığı bu avantajlar ile birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.Uygulaması ve montajı da oldukça kolaydır.Bu malzemelerin uygulamasında izlenilen adımlar şu şekildedir:

1-Proje: İşletmenizin ölçüleri alınarak sizler için en uygun cam bölme sistemleri tasarlanarak beğeninize sunulur. Son tercihi sizin yapacağınız bu projelerin tamamında kullanım alanı en yüksek tutulacak şekilde farklı tasarımlar yapılmaktadır.

2-Cam bölme sistemlerinin hazırlanması: İşletmenizde gerekli ölçüler alındıktan sonra cam bölme sistemler işletmenize özel olarak üretilir. Tercih ettiğiniz malzemeler en yeni ve teknolojik alüminyum ofis bölme malzemeleri ile bir araya gelerek uzun ömürlü kullanım imkanı olan cam bölme sistemler ortaya çıkar.

3-Montaj: Cam bölme sistemler hazırlandıktan sonra çok kısa süre içerisinde profesyonel ekibimizce montajı yapılır ve bir kaç saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir. İnşaat kiri ve dağınıklığı yaşamadan pratik uygulamalarla montaj hizmeti verilmektedir. Çağrı İnşaat profesyonel ekibi ile size en uygun cam bölme sistemlerini hazırlamakta ve uygulamaktadır. Hızlı montaj hizmetimiz sayesinde yeni çalışma ve iş alanlarına hemen sahip olarak işlerinizden geri kalmadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız ve bölme duvar sektöründeki diğer hizmetlerimiz için www.cagriinsaat.com.tr adresine tıklayarak bilgi alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak size özel çözümlerimize uygun fiyatlar ile sahip olmak elinizde. Mekanlarınız da konforu yaratmak ve şık bir görüntü yakalamak için sizde hemen şimdi arayın!

2017 Bölme Sistemleri

2017 Bölme Sistemlerinde Çağrı İnşaat Kalitesi:

Çağrı inşaat 2016 yılınını bitirirken hem eski referanslarımıza hizmet etmeye devam ettik hemde yeni referanslarımıza yola devam ediyoruz 2016 yılı bölme sistemleri için dönüm noktası oldu onlarca yeni ürün tasarlayan bölme duvar firmaları yüzlerce patent başvurusu yaptı. Buna nazaren 2016 yılında bölme firmaları sektörde beklediği hızı bulamadı. Gerek ülke gerekse dünya ekonomisi buna izin vermedi 2016 yılında hızla başlayan bölme duvar firmaları beklentilerini karşılayamadı.

2016 Yılında Çağrı İnşaat Türkiye’nin En Çok Büyüyen Bölme Duvar Firması Oldu

Çağrı İnşaat istoç 40 Ada No:20 de bulunan ofisi ile 1993 yılından bu yana faaliyet gösteren ülke ekonomisine yerli kaynaklarla giren deneyimli genç bir yapıya sahip bir firmadır. Türkiye’nin lider ve öncü bölme duvar firması olan Çağrı İnşaat tarafından kurulan, ülkemizin özel sektör tarafından yapılan en büyük bölme sistemleri firmasıdır. Çağrı inşaat kullandığı ürünlerde çevreye doğaya duyarlılık ve sürdürülebilirlik yaklaşımının bir yansıması olarak, modern teknolojilerin kullanıldığı en kaliteli alüminyum üretiminin çevreye olan etkisinin en az seviyeye indirildiği bir firma olma özelliğini taşıyor, kullandığı bütün ürünleri geri dönüşümlü olup demontable ( sökülüp kurulabilen sistemleri tercih etmektedir.

2016 Yılında Cam Cama Ofis Bölme Sistemi Profili En Çok Kullanılan Sistem (Çağrı İnşaat Sline Ofis Bölme )

Teknik Özellikler: Firmamızın üretmiş olduğu sline cam cama ofis bölme sistemi – sistem kalınlığı 40mm olup tamamen alüminyum sistemlerden oluşmaktadır zemin ve tavandan hariç düşey ve yataylarda alüminyum profil kullanılmaz. Demonte bir sistemdir sisteme uyumlu kapı kasası ve tavan sistemleri modüllerinden oluşur cam cama bölme duvar sistemleri tamamen şeffaf bir üründür lamine veya temperli camlar kullanılır.

2017 Yılında Kullanılacak Cam Bölme Sistemleri Profil Özellikleri

 • Sline Sistem kalınlığı : 42 mm.
 • Profil Kaplama : natural eloksal dilerseniz istemiş olduğunuz renk ve desende statik boyama yapılabilir ( fiyata + olarak yansır )
 • Cam Sistemi : 4+4 lamine 5+5 lamine veya 10 mm temperli kenarları rodajlı cam kullanabilirsiniz.
 • Jaluzi sistemi: dilerseniz 25 mm istemiş olduğunuz renkte dıştan jaluzi
 • Cam birleşimi : özel olarak 3m çift taraflı bant 4mm kalınlık
 • Kapı kasaları :  oval alüminyum ofis bölme uyumlu sistem
 • Fitil Sistemi: Özel kaucuk sistemi ile ses izalasyonu
 • Kapı kanatları: 40 – 44 mm laminat kaplamalı mdf veya cam kapı temperli rodajlı
 • kapı kol kilit menteşe :kale marka veya dorma kapı kol ve kilitleri kullanılır özel istek olarak yapılabilir.
 • Ürünler Çağrı İnşaat Patenti aldındadır
 • 2 yıl boyunca garantilidir.

Çağrı İnşaat üretmiş ve montajını yapmış olduğu tüm ürünler Tse ve Iso Kalitelerine uygun 2 yıl boyunca garantili ürnlerdir şirketimiz ürünleri toptan olarak satışını yapmakta ve aynı zamanda İstanbul içi keşif ve montaj yapmaktadır. Türkiye genelinde yaptırmak isterseniz bizlere ulaşarak projenizi yollayarak ücretsiz proje ve keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bölme Sistemleri Ses Ve Gürültüyü Azaltıyor Mu?

Bölme Sistemleri Ses Ve Gürültüyü Azaltıyor Mu?

Ofislerde kullanım alanını arttırmak ve daha verimli iş ortamları yaratmak adına bölme sistemleri kullanılmaktadır. Oldukça pratik bir şekilde uygulanabilen bölme sistemleri, her büyüklükteki iş yeri için özel tasarlanarak hazırlanır. Bölme sistemleri 47db yakın ses yalıtımı yapmaktadır ayrıca ısı yalıtım için en kullanışlı üründür.

Bölme sistemleri cam sistemler ve diğer ahşap bölme malzemeleri ile uygulanabilmektedir. Tamamen sizin zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirlenen bölme sistemler ile ofislerde ihtiyacınız olan alanlara kolaylıkla sahip olacaksınız.

Bölme sistemleri konusunda en çok gelen sorulardan birisi ise ses ve ısı yalıtımıdır. Bölme sistemler uygulandıkları mekânda ses ve ısı yalıtımını da sağlayarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlar ve faturalarınıza olumlu olarak yansır. Tavandan tabana kadar uygulanan ofis bölme sistemler olduğu gibi, yerden belli bir yüksekliğe kadar olan bölge sistemler de bulunmaktadır. Bu uygulamalar tam olarak ses ve ısı yalıtımı sağlamasa da verimli çalışma alanları yaratmak adına oldukça etkili sonuçlar vermektedir.

Tabandan tavana kadar olan bölme duvar sistemleri hem ses hem de ısı yalıtımını tam olarak sağlarlar. Bölme sistemler ısı ve ses yalıtımında farklı malzemeler ile uygulanabilmektedir. İşletmeler tarafından en çok tercih edilen sistemler başında cam bölme sistemleri gelmektedir. Kırılmaz cam veya normal cam bölme sistemlerinde ihtiyaçlarınıza göre belirlenmekte ve uygulanmaktadır. Her iki cam türü de kullanılan diğer yapı malzemeleri ile bir araya gelince size mükemmel bir ses ve ısı yalıtımı sağlar.

İşletmelerde üst düzey yöneticiler cam bölme sistemlerini daha çok tercih etmektedirler. Kendi özel görüşmeleri için ses ve gürültüden arınmış mekânlar elde ederken, aynı zamanda çalışanları da kontrol edebilme imkânına sahip olurlar. Diğer yapı malzemeleri ile bölme sistemlerin uygulandığı alanları göstermeyen ve mahremiyeti sağlayan bölme sistemlerinde de ısı ve yalıtım malzemeleri kullanarak ihtiyacınız olan ortamlar hazırlanmaktadır. Teknolojinin inşaat sektörüne kazandırdığı en dayanıklı ürünler ile bölme sistemleri ve yalıtım yapılmaktadır.

Çağrı İnşaat profesyonel ekibi ve uzman kadrosu ile bölme sistemlerinde profesyonel uygulamalara imza atıyor. Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan projeler müşterinin beğenisine sunularak, en iyi çözümlere ulaşılması hedeflenmektedir. Bölme sistemleri uygulamalarında sadece kullanım alanı, ısı ve ses yalıtımı göz önünde bulunmamakta, aynı zamanda işletmenizin daha şık ve modern bir görüntüye sahip olarak müşterilerinize ve dış çevreye karşı itibarlı bir görünüme kavuşması amaçlanmaktadır.

Bölme duvar imalat ve montaj için www.cagriinsaat.com.tr web sitemize tıklayarak cam bölme sistemlerinde kullandığımız teknolojileri görebilir, işletmelere kazandırdığımız cam bölme sistemleri örneklerine de ulaşabilirsiniz. ofisler için bölme sektörü ile alakalı aradığınız diğer soruların cevaplarını da kolaylıkla bulabileceksiniz. İletişim numaraları ve kanallarımızdan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve bölme sistemleri ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Kaliteli bölme sistemleri uygun fiyatlar ile bir araya getirerek bütçenizde tasarruf yaparken aynı zamanda konforu yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Size özel çözümlerimiz ve cam duvar teknolojilerimiz için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Ofislerde konforlu bir hayata sahip olmak için hemen arayın!

Bölme Sistemleri İle Geniş Alanlar

Bölme Sistemleri İle Geniş Alanlar Yaratın: Sade şık ve ferah ortamlar oluşturmak için tek cam yada çift camlı bölme sistemleri ile ofislerde yenilikçi minimal bölme sistemleri yaratın İş yerlerindeki dar alanlar, farklı bölümlerle çalışmalarda problemlere neden olduğundan, firmamızın ofis bölme sistemlerinden yararlanma talepleri çok olmaktadır. Birimlerin arasına yaptığımız cam bölme şık bir görüntü oluştururken, işlerin daha kolay ve sorunsuz akışını sağlamaktadır. Çağrı inşaat olarak yaptığımız cam bölme sistemleri içinde bankalar, çeşitli telekomünikasyon firmaları ve çağrı merkezleri bulunmaktadır. Bölme sistemleri büyük bir titizlikle yapılırken ısı ve ses geçirmezliği kontrol altında tutulmaktadır. Kablo ve cihazların kullanılabilirliği, göz zevkini bozan çirkin görüntü oluşturulmadan yapılan ince işçilikle yan yana çalışan insanların birbirinin sesinden rahatsız olmadan çalışması, çağrı inşaat firması olarak planlı ve programlı çalışmalarımızın sonucudur. Ofis bölme işlemlerinde de aynı titizlikle çalışmalar yaptığımızdan kısa sürede ve memnuniyet verici sonuçlar görmekteyiz.

Kimi zaman ofislerimizde duvar ördüğümüz alanlar kısa sürede bitirilirken, etraftaki çalışma alanında ses ve gürültü oluşturulmadan yapılmaktadır. Bölme ofis kullanımı daha rahat imkanlar tanıdığından, farklı birimlerin birbirinden ayrılarak işlerin yürütülmesini sağlamaktadır. Bu yüzden gelen taleplerde cam bölümleme sistemleri veya bölme duvar bilgi akışı, yararları ve zararları gibi konular görüşülerek karara varılmaktadır.  Cam Ara bölme sistemleri çok kapsamlı iş yerlerinde daha sık uygulanmaktadır. Böylelikle birimler birbirinden ayrılırken, işlerin karışıklığı da önlenebilmektedir. Hastane veya büyük güzellik merkezlerinde,bölme uygulamasını tercih eden müşterilerimize bölme sistemleri gibi hizmet sunulabilmektedir.  Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda panel bölme ya da bölme ofis uygulamasını kısa sürede oluştururken, çalışanların ve iş akışının düzenini de kontrol altında tutabilen özen ve itinaya sahip firmamız, tecrübeli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Firmamız ofis ara bölme sistemleri konusunda uzun yıllar birikime sahip olduğundan en iyi hizmeti sunma becerisine de sahiptir.