Yatay Camlı Bölme Duvar

Yatay Camlı Bölme Duvar
Ofis dekorasyonunda estetik ve işlevsel çözümler sunan yatay camlı bölme duvar sistemleri, saydam yüzeyleri ile iç mekanın aydınlık kalmasını ve bu şekilde de ofislerin daha ferah bir atmosfere sahip olmasını sağlar. Ofis tasarımıyla müşterilerinin beğenisini kazanmak isteyen firma sahiplerine ofis alanını işlevsel kullanım sağlayacak şekilde bölme imkanı sunan bu akıllı sistemler, çalışanlar için şık bireysel alanlar yaratılmasını sağlar. Ofis ortamını yoğun çalışma temposunda özel bir çalışma imkanına sahip olan çalışanların verimliliğinin de artmasına yardımcı olan bu yatay cam sistemler, kumlama yöntemiyle birçok farklı desen seçeneğine de sahip olabiliyor. Zemin tavan arası komple bölme imkanı da sunan sistem, yatay olarak alan bölme işlevini modüler olarak da uygulanarak yerine getirebilmektedir.

Bölme Duvar Sistemleri Özellikleri ve Fiyatları

Ofis ortamının en önemli yapısal ihtiyacı olarak elektrik aksamının geçişine de sorunsuz bir biçimde izin veren bu yatay camlı bölme duvar uygulamaları, görüş özelliğinin kısıtlanması istendiğinde kumlamayla oluşturulan desenler sayesinde tam mahremiyet imkanı da sunabilmektedir. Ofis dekorasyonuna modern bir görünüm katan ve mekanların prestijli şık kazanmasını sağlayan cam bölmeler, oldukça geniş kapı seçeneklerine de sahiptir. Ofislerde uygulanan dekorasyon tarzına göre yatay cam bölme sistemleri ahşap, MDF, sunta ve cam gibi farklı malzemelerden üretilmiş kapı tasarımlarının uygulanmasına da imkan verir. Kapıların çok yönlü olarak ayarlanabilmesi ve kapılarda da neredeyse sınırsız renk seçeneği sunulması, bu cam sistemler ile son derece şık ofis tasarımlarına imza atılmasını da sağlamaktadır.

Ofis ortamlarında ferah mekanlar sunan bu işlevsel cam bölme sistemleri çok hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Kapsamlı yapısal düzenlemeler yapılmasına gerek kalmadan ofise hızlı bir şekilde modüler olarak da uygulanabilmeleri, işlerin aksamamasını ve bu şıklıktan zahmetsizce faydalanılmasını sağlar. Çift cam seçeneklerine sahip olan yatay bölme sistemlerinde kullanılan özel malzemeler sayesinde hem ısı hem de yüksek ses izolasyonu da sağlanır. Bu şekilde ofis ortamında ihtiyaç duyulan sessizlik, cam yüzeylerin saydam yüzeyleriyle son derece şık bir biçimde sağlanır. Ofis atmosferinin ferah bir hale gelmesini sağlayan ve sunduğu işlevsellikle mekanlara değer katan bu cam sistemlerin fiyatları da son derece makuldür.

Tagged under:

2 Responses to “Yatay Camlı Bölme Duvar”

 1. hasibe eren says : Cevapla

  Ofisimizin 200 m2 alanı için 7 odalı bir ofis bölme işlemi yaptırmak için internet de bu işi yapan firmaları araştırıyordum. cagriinsaat.com.tr gördüm. Web sitesini biraz inceledikten sonra ücretsiz firma yönlendirdiklerini okudum. Denemek için bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler ve firma yönlendirmesi yapıcaklarına dair haber verdiler. hızlı bir şekilde geldiler Bu hizmeti alırken hiç bir ücret ödemediğim için çok memnunum. anlaşıp ofis bölme işimi yaptırdım teşekkürler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  • mehmet says : Cevapla

   Hasibe Hanım Bizlerde Çok Teşekkür Ederiz… Yeni Ofisiniz Hayırlı Olsun

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

TOP