Şık ferah camlı bir ofistemi çalışmak istersiniz alçıpan bölme duvar fiyatları, ofis bölme sistemi fiyatlarından ucuz olabilir, fakat çalıştığınız oda karanlık yaşanmaz bir hale dönüşecektir

Bölme Duvar Sistemlerinin Kullanım Alanları

Bölme Duvar Sistemlerinin Kullanım Alanları

Bölme duvar sistemleri; ofis, iş yeri gibi alanları oda oda düzene sokan, yepyeni bir yaşam alanı yaratan ve tadilat-yenileme işlemlerini daha az masrafla daha kısa sürede yerine getiren duvar sistemleridir.

Alüminyum ve demir kullanılarak; yere sabitleme şeklinde yapılan bu duvar sistemleri, kullanıldıkları alana çarpıcı ve modernist bir çizgi katarlar. Böylece dar çalışma ortamları daha geniş ve çoklu kullanım alanları haline dönüştürülür.

BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ NASIL UYGULANIR? Yaşam alanı ister ev isterse iş yeri olsun; yaşanılan alana yeni bir stil kazandırmak demek her güne yeni bir pencereden bakmak demektir. Bölme duvar sistemleri ses ve ışık yalıtımına sahip olup, uygulandıkları alanı tam kapalı ya da yarı kapalı çalışılabilir alan haline dönüştürürler.

Bölme duvar sistemleri özellikle sürgülü, raylı ve taşınabilir bir mekanizma olması dolayısıyla tercih edilmektedir. Farklı renk seçeneğine sahip olan ve oldukça dayanıklı bir malzemeden tasarlanmış bölme duvar sistemleri; uygulandıkları alanın daha rahat ışık almasını sağlarlar. Binaya ek bir yük teşkil etmedikleri için depreme karşı koruyucu niteliktedirler aynı zamanda yangın gibi bir doğal afet karşısında da oldukça dayanıklıdırlar. Bölme duvar sistemlerinin ortalama yüksekliği altı metre kadar olmakta, ancak gerek yüksekliği gerek ise eni uygulanan mekânın boyutuna göre ayarlanabilmektedir.

Bölme duvar sistemleri sadece özel ofislerde değil; devlet dairesi gibi tüzel binalarda memurların kullanım alanlarını genişletmek ya da sanat okulu, üniversite gibi uygulama ve bilim alanlarının olduğu eğitim yuvalarında çoklu çalışma ortamı kurmak amacıyla güvenle kullanılabilirler.

Kurulumu oldukça kolay ve maliyeti son derece uygun olan bölme duvar sistemleri; kumaş, cam tahta gibi malzemelerden de üretilebilmekte ve istenildiği zaman açılıp, kapatılabilmektedir.

BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ KULLANILDIKLARI ALANLARA NELER KATAR? Esnek bir malzemeden üretilen bölme duvar sistemleri herhangi bir çarpma, kırılma ya da yıkılma anına karşı oldukça dayanıklıdır. Ortama getirdikleri ph değeri ve bakteri üretmeyen yapıları sebebiyle; nemli ofis ortamlarını yaşanabilir bir mekân haline dönüştürürler.

Oldukça hafif olmalarından dolayı kurulum ya da taşınma anında herhangi bir ek masraf ve tadilata ihtiyaç duymazlar. Bu sistem sayesinde sadece ofisler değil; ebat olarak küçük boyuttaki konferans salonları ya da toplantı odaları da daha geniş bir alan haline dönüştürülürler. Böylece kişiler çalıştıkları ortamdan maksimum verim elde edebilirler. Bölme duvar sistemleri hem konforlu çalışma alanları yaratmak hem de ekstra bir depolama alanına ihtiyaç duyulduğunda rahatlıkla kullanılırlar.

Bölme duvar sistemleri uygulanacakları alan konusunda ek bir yapı ruhsatı gerektirmez; duvar sisteminin cam kalınlığı ses, ısı ve ışık izolasyonunu sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Teknolojinin gelişmiş alt yapısı kullanılarak üretilen bu duvar sistemleri; uygulandıkları ofisleri daha genç ve daha sportif ruhlu bir çalışma ortamı haline dönüştürürler. Maksimum 80 cm olan kalınlıklarından dolayı kolayca taşınabilirler ve kesinlikle ebatlarından daha fazla bir yer işgal etmezler. En ince duvardan bile daha hafif olan bu bölme sistemleri sayesinde ofisler sıradanlıktan kurtulur. Bölme duvar sistemleri; ofis, iş yeri gibi çalışma alanlarının tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Ofisler böylece ortak paylaşım ve ortak çalışma noktasında yüksek verimliliğe ulaşırlar. Her çalışma ortamına yakışacak ve yeni bir güne yeni bir başlangıç yapılmasına yardımcı olacak bölme duvar sistemleri konusunda www.cagriinsaat.com.tr sitesini güvenle ziyaret edebilir; hem fiyatlar hem de teknik özellikler konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Mekânlarda en hızlı ve en kolay şekilde estetik değişim yaratan bölme duvar sistemleri çağrı inşaat güvencesi ile kullanıcıların beğenilerine sunulmaktadır.

Ofislerde Bölme Duvar Yenilikleri

Ofislerde Bölme Duvar Yenilikleri

Ofislerde dekorasyon yapılırken en önemli detaylardan biri kullanılan ürünlerin ofis ortamına işlevsellik ve fonksiyonellik sağlamasıdır. Ofis bölme sistemleri ile bölümleri ayırmaya yarayan duvar sistemi mümkün olarak öne çıkmaktadır. Ergonomi ve modüler bir dekorasyonu kim istemez ki? Bölme duvarlar ile kolay ve şık bir çalışma ortamı yaratılarak ofisin bölümlere ayrılması da kolay bir hale dönüşebilir.

Dekorasyondaki bölme duvar ve ofis bölme sistemi gibi yenilikler ofis ortamına stil kazandırıyor

Ofis bölme sistemleri dekorasyonun tamamlayıcı bir unsuru olarak mekanı işlevselleştirmeyi ve daha kullanışlı hale getirmeyi sağlamayı hedefler. Modüler bölme duvar sistemleri genelde tercih edilirken bu sistemler ortamın aydınlık ve ferah bir şekle dönüşmesiyle çalışma verimliliğini yükselten önemli bir yeniliktir. Ofis ortamındaki bölme sistemlerinde son teknolojik yöntemlerde farklı yeniliklerde oldukça iyi bir detay olmayı başarıyor. Mekanlarda dikkat dağıtıcı ve konsantrasyon bozucu herhangi bir ses, ısı ve diğer dış etkenlerden koruma amacıyla izole şartlar sunan bölme sistemleri tercih edilmelidir. Modüler bölme sistemlerinin ısı ve ses yalıtım özelliği bulunurken genelde 80 mm civarında olan duvar kalınlığı ile mekânların zarif çizgilerle bölünmesini sağlayan sistemler olarak öne çıkıyor.

Kullanım tarzına uygun olması gerekli olan ofis bölme duvar kalınlığı 78 mm dahi olabilir. Beton duvarlara oranla metrekareye düşen ağırlıkların çok daha hafif olması ülkemizdeki doğal afetler için uzmanlarca da öneriliyor. Ofisi dekore etmenin ve bölümlere ayırmanın maliyeti sizce ne kadardır? Oldukça düşük maliyetli ve daha temiz bir dekorasyon sunan ofis bölme sistemleri uzun yıllar dayanabilen yapıdadır. Ofislerde tehlike oluşturan ve maliyet yaratan erişim kabloları denilen elektronik cihazlar, bilgisayar veya telefon kabloları da sistem içinde yer alan kanallardan kolaylıkla geçebilir ve ofislerde düzen sağlanmış olacaktır. Ofislerde cam bölme sistemleri ve bölme sistemlerinde kullanılan sistemler tamamen alüminyum olup Çağrı İnşaat adına tse belgeleri alınmış donanımlı 1.sınıf malzemelerdir.

Ofislerde Kullanılan Bölme Duvar Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Ofis ortamlarının daha şık ve modern bir dekorasyona kavuşması içim genelde olan tümden camlı bölme sistemleri tercih edilirken tavana kadar camlı paneller kullanılmaktadır. Ahşap bölmeli sistemlerde ise kapalı oda şeklinde bölmeler yaratılarak ayrı alanların tasarlanması planlanır. Yarım veya kısa duvar ünitelerinde de modüler yapıda olması öne çıkıyor. Bankalarda ve ofis ortamında sıklıkla tercih edilen ve yarım seviyedeki bölme sistemleri demonte şekilde de tasarlanarak yerleri kolayca değiştirilebiliyor.

Bölme Duvar Avantajları Nelerdir?

Ofislerde kullanımı artan ve dekorasyonu modernleştiren bölme sistemleri her büyüklükteki mekânlar için özel tasarlanarak hazırlandığı bilinmelidir. Bölme sistemleriyle yaklaşık 47desibele yakın ses yalıtımı sağlayarak dikkat çekmektedir. Bu sistemlerde yeniliklerle birlikte isteğe göre cam ve diğer ahşap bölme malzemeleri kullanılıyor. Bölme işleminin amacına uygun olan gerekli ısı ve ses yalıtımını sağlayan bu dekorasyon işlemi hem enerjiden tasarruf etmeyi hem de ofislere ayrı bir kurumsallık katkısı sağlar. Tavandan tabana kadar olabilen ofis bölme sistemlerinden ayrıca yerden özel bir yüksekliğe kadar olan özel tasarımlarda yapılabiliyor. Yenilikleri getiren dekorasyon modasıyla değişen ihtiyaçlara yönelik çalışmalar yapan işletmeler genelde cam bölme sistemlerini tercih etmektedir. Kırılmaz cam ya da normal cam bölme sistemleriyle dayanıklı bir malzemenin ofis dekorasyonuna kazandırılması mümkündür.

Hareketli veya seperatör bölme duvar sistemleriyle ofislerde istenilen ergonomiyi ve tasarımı kolaylıkla elde etmek ekonomik bir çözümdür. Kalabalık çalışma ortamlarında ihtiyaç duyulan modüler çalışma sistemleri bu şekilde elde edilebilmektedir. Ofislerdeki bölme duvar sіstemlerі genel anlamda estetik dekorasyonlarıyla, iş verimliliğine olan katkısıyla ve pratik kurulumlarıyla önemli bir avantaj sunuyor. İşletmelerin çalışma ortamına ve ihtiyaçlarına özel şekilde tasarlanan bölme sistemleri çok kısa bir zamanda kurulabilmesiyle çok tercih edilen bir avantajı sunmaktadır. Böylelikle işletmelerin uzun süreler tadilat ve temizlik sorunuyla uğraşmadan kolay ve hesaplı bir dekorasyon yapması sağlanabiliyor.

Ofis Bölme Sistemleri

Akustik Bölme Duvar

Akustik Bölme Duvar: Düşeyde profil olmadan çift camlı bölme duvar sistemidir. Daha şeffaf ve yalıtım istenilen yerlerde kullanılır bu sistem kalınlık olarak 78 mm ve çift taraflı olarak lamine camlar kullanılır camlar arasından alüminyum profiller yoktur, alüminyum profil yerine camları birleştirmek için çift taraflı bantlar kullanılır daha sonra bu bantlar lazer ile düzeltilerek camlarda şeffaf tek bir görüntü oluşturulur.

Akustik ofis bölme sistemleri genellikle büyük ofislerde cam cama gibi şeffaf fakat ses izalasyonunun önemli olduğu yerlerde kullanılır sistem şeffaf veya kumlu camlar ile donatılır, cam kapı veya ahşap kapı sistemleri kullanılır. Yeni nesil snap fl ofis bölme sistemleri olarak kullanılan bu sistem düşeyde ve dikeyde profil kullanılmadan tamamen sağlıklı bir sistemdir. Kullanım ve montaj çok kolaydır özel bileşenleri sayesinde sizlere ısı ve ses yalıtımında mükemmel tasarruf sağlar üstelik akustik ofis bölme sistemleri fiyatları oldukça uygundur. Dilerseniz tek cam dilerseniz çift camlı olarak kullanabilir veya çift cam içine jaluzi eklenebilir.

Sistem % 100 Alüminyum profilden imal edilmiştir , renkli isteyen müşterilerimize özel olarak ral kataloğundan seçilen boya renkleri ile dilediğiniz renkte alüminyum ile boyanıp kullanılır. Sistemde sürgülü veya sabit cam kapı ahşap kapılar kullanılır. Akustik bölme duvar sistemleri Çağrı İnşaat hakkında daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Çağrı İnşaat Akustik Bölme Duvar Sistemleri Kataloğu

Cam Duvar

[h1a]Cam Duvar[/h1a]

Son dönemlerde ofis projelerinde cam bölme duvar sistemleri uygulanmaktadır. Ofis içinde ofis üreterek alanlar açılmaktadır. Cam duvar ile birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturulur. Alüminyum ya da modüller ofis cam duvar kullanılarak üretilen maddeden yapılan bu cam duvar ile yeni odalar oluşturulur. Tasarım konusunda yapabilecekleriniz hayal gücünüz ile sınırlıdır. Çağrı inşaat firması 1993 yılından beri uzman kadrosu ile ofis bölme ve cam duvar bölme konularında da müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Cam bölme duvar sistemin çeşitleri bulunmaktadır.
[h2a] Cam Bölme Duvar Modelleri  [/h2a]

-Net buzlu ya da renkli cam
-Alüminyum ya da tamamı cam bölme duvar
-Sabit veya hareketli cam bölme duvar sistemleri
-Farklı renklerde profil veya jaluzi cam ofis bölme sistemleri
-Menteşeli veya sürgülü kapılı cam duvar sistemleri
-Düz veya eğimli cam oda bölme duvarları

Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri ile mekanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ortama, havaya ve yaşam şartlarına göre ayarlanmaktadır.

Daha düzgün ve temiz bir işçilik istiyorsanız eğer Çağrı İnşaat Cam Bölme Sistemleri tam size göre olacaktır. Mevcut odalardan yeni odalar kazandırdığı için cam duvar bölme sistemi çok tercih edilmektedir. Kolay uygulanıyor olması da tercih sebeplerindendir. Artık ofis imajı kaliteli hizmet verebilmek adına ön plana çıkmaktadır. Müşteri kaybetmek istemeyen firmalar ofislerini hem çalışanları için hem de müşterileri için estetik görselliği olan bir mekan haline getirmek istemektedirler. Cam bölme duvar sistemlerinin ofis ortamında pek çok faydaları vardır.
[h3a] Cam Duvar Faydaları Nelerdir[/h3a]

-Ekstra güvenlik ve işlevsellik sağlar.
-İş alanlarınıza ekstra güzellik katar.
-Kolay temizlendiği için hijyenik bir görünüm sunar.
-Isı ve ses yalıtımı sağlar.
-Yangına, suya dayanıklıdır.
-Rutubet oluşumunu engeller.
-Yük dengesini koruyarak deprem riskini azaltır.
-Ekonomik olmasıyla tasarruf sağlarsınız.

Ofislerde uygulanan ofis cam bölme duvar ile çalışanlar sesin az olduğu rahat ortamlarda çalışarak daha verimli iş yapmaktadırlar. Benzersiz dekoratif görünümü sayesinde iç mekanlara estetik görünüm sağlamaktadır. Bazı mekanlara girildiğinde hoş olmayan kokularla karşılaşılır, cam duvar bölme sistemleri bu kötü kokulara da engel olmaktadır. Bakteri ve pislik oluşumuna engel olur. Birçok mekanda kullanılabilir. Hastane, okul dershane, postane, banka, alışveriş merkezleri, sinema salonlarında tercih edildiği gibi artık evlerde de kullanılmaktadır. cam duvar bölme sistemi ister evde ister ofiste kullanılsın ihtiyaç duyulan bölümleri kısa sürede oluşturup, hizmete sunar.

Ofis cam duvar sistemleri daha çok personel sayısı yüksek olan büyük mekanların bölünmesinde tercih edilmektedir. İş düzeni açısından bu önemlidir. Farklı birimler oluşturulabilir, personel kendi birimlerine göre bölümlere ayrılabilir. Böylelikle personel daha verimli çalışır. Düzenli ve titiz ofislerde bu sistem uygulanarak sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlanmış olur. Personel belirli bir düzen dahilinde işlerini yapar.
[h2a] Cam Duvar Fiyatları [/h2a]

Kalabalık mekanlarda her gün onlarca insanın geldiği, işlem yaptığı yerlerde uygulanması daha mantıklı olacaktır. Personel rahata kavuşurken işletme sahibi de göz dolduran estetik bir mekana sahip olacaktır. Sistem ekonomik fiyatlarla oluşturulduğu için işletme sahibin bütçesini de zorlamayacaktır. Disiplinli bir ortam iş verimini artırarak geliri de aynı oranda arttıracaktır.

İyi bir firma seçimi yaparak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ofis oluşturabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibi işletmenize gelerek size bilgi verecektir.15 yıllık tecrübesiyle TSE standartlarına uygun çalışan bu firma uzman ve tecrübeli kadrosu ile ofisinizi uygun cam duvar fiyat ve çözüm önerileri ile rahat çalışılabilir bir alan haline getirecektir.7/24 teknik destek sağlayabilir ve proje sonrasında da sorunlarınız olursa eğer yardımcı olabilir.

Jaluzili-Ofis-Bölme

Oda Bölme

Oda Bölme Sistemleri Nasıl Yapılır ? 

Yeni bir ofis tuttunuz yönetim personel ve hizmetli personeli birbirinden ayırmak istiyorsunuz herkese ait bir oda olsun istiyorsunuz fakat bu işi hızlı bir şekilde yapmak hemde uygun fiyatlarla oda bölme yaptırmak istiyorsanız çağrı inşaat ofis bölme sistemleri tam size göre !!!

Ofis oda bölme sistemleri nedir ?

Alüminyum kargas ile gövdesi yapılan Cam yada ahşaptan demonte bir şekilde uygulanabilen sistemlere oda bölme sistemleri denir oda bölme sistemleri bir plaza yada bir ofis katını prestiktif bir şekilde görsel açıyı bozmadan her alana ait özel ölçülerle oda yapmanıza yardımcı olan sistemdir. Bu sistemi dilerseniz alçıpan bölme duvar ile yapabilirsiniz. İsterseniz’de cam,ahşap, plesksi ile hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz ofis oda bölme sistemleri tamamen alüminyum kargastan oluşur herhangi bir boya alçı sıva gerektirmez sadece ofis alanları belirlenir geri kalanı iş hızlı bir şekilde tamamlanır.

Ofislerde oda bölme sistemleri yaparken herhangi bir izin belgesi almalımıyım ? 

Ahşaptan yada cam oda bölme sistemleri yaparken herhangi bir belediyeden zabıtadan yada yapı işlerinden izin almanıza gerek yoktur oda bölme sistemleri binaya yük getirmediğinden aynı zamanda deprem yönetmeliğine uygun olduğundan herhangi bir izin almanıza gerek yoktur. Demonte oda ofis bölme sistemleri yapılırken herhangi bir ses veya gürültü çıkmaz sistem modüller olduğundan firmamızda genel kargası kurulur sizin ofisinizde sadece montajı yapılır.

Ofisimde oda bölme yapmak istiyorum en uygun model hangisidir ?

Ofisinizde oda bölme yaptırmak istiyorsunuz bu sistem hem fiyat olarak uygun olsun hemde montajı kısa sürsün diyorsanız en iyi sistem demonte cam bölme sistemidir bu sistem fiyat olarak diğer bölme sistemlerinden uygundur hemde montajı kısa sürer. Personel odalarına bu bölme sistemi yaptırabilirsiniz fakat yönetim kurulu başkanı veya toplantı oda bölme sistemlerini yaptırmak isterseniz en uygun sistemler jaluzili oda bölme sistemleridir, bu sistemde ses ve ısı en önde tutulmuştur mahrem olan konuşmalar oda içinde kalır aynı zamanda bu odalara ”sağır oda” diye tabir edilir. Yönetici odalarını en iyi ofis bölme sistemleri jaluzili çift camlı sistemdir. Geriye kalan mutfak depo ardiye yada mescit gibi yerleri ahşap oda bölme sistemleri ile kullanmak en doğru seçimdir.

oda bölme sistemleri fiyatları ne kadardır?

Ofis oda bölme sistemleri fiyat aralıkları ortalama olarak birbirine yakındır proje veya ölçülere göre değişiklik gösterebilir oda bölme sistemleri fiyatları’da tüm inşaat yapı malzemeleri gibi kdv %18 dir bölme sistemleri fiyatları verilirken kdv hariç fiyat verilir. Sizler ofisinizin oda bölme olacak yerlerin projelerini bize yolladıktan sonra kesin ve net fiyatlar çıkartılır, fiyatlarımız oda bölme sistemlerinin ölçüsüne modeline göre değişiklik gösterebilir. En doğru sonuca ulaşmak için çağrı inşaat müşteri temsilcilerine bağlanarak projenizi okutmak size hızlı bir şekilde dönüş sağlanır. Oda bölme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere arayabilir sorularınız için bizlere burdan yorum yazarak cevap alabilirsiniz.

bölme duvar sistemleri

Ara Bölme Paravan

Ara bölme paravan: Ara bölme paravan sistemleri ofislerde oda bölme için kullanılan alüminyum sistemlerdir, ara bölme sistemleri istenilen ölçülerde montaja hazır üretilir. Genellikle ofislerde paravan bölme diye hitap edilen oda bölmeleri için kullanılan ara bölme sistemleridir. Bu sistemler alüminyum veya galvaniz olur bu sistemler ister demontable isterseniz derzli sistemlerden oluşturulur, Yarım camlı ara bölme paravan sistemi alt tarafı mdf veya cam ile kapatılabilir.

Ortasına jaluzi perde uygulanabilen bölmemizdir. Genellikle standart kapı boyu 210 cm olan bölmenin üst tarafı isteğe göre mdf veya camlada uygulanabilir. Tümden camlı ara bölme paravan sistemimiz komple yerden tavan arası olup, çizgili veya matcam, jaluzi perde sistemi uygulanabilir. Boyları tamamen sizlerin istediği gibi yapılmaktadır.

Yatay camlı ara bölme paravan sistemimiz mdf veya cam bölme şeklinde uygulanabilir. Duvar görevi gören bölmemiz isteğe göre ses izolasyonu uygulaması da yapılabilir. İstediğiniz renkte mdf modellerimiz mevcuttur. Seperatör ara bölme sistemleri açık ofis türü yerlerde kullanılır diğer adı seperatör bölme kısa bölme olarak geçmektedir. İsteğe göre mdf, çizgili veya mat camda kullanılabilir. Boyları tamamen isteğe göre yapılmaktadır.

Ara bölme sistemleri paravan görevi üstlendiği ofislerde yerden tavana kadar ister cam ister ahşap sistemlere yapılan sistemlerdir bu sistemlerde kısa ofis bölme sistemleri aynı zamanda yer almaktadır çağrı merkezi görevi üstlenen ofislerde yerden tavana kadar değil kısa ofis bölme olarak kullanılır. Kısa ofis bölme sistemlerinde ısı yalıtımı oldukça basittir örnek olarak 1,50 yükseklikte yapılacak bir ara bölme paravan sistemine kayayünü veya cam yünü levhası konarak ses ve ısı yalıtımı sağlayabilir.

Bölme Duvar m2 Fiyatları

Bölme Duvar m2 Fiyatları & Ofis Bölme m2 Fiyatları

Bölme duvar m2 fiyatları sizlere sunarken sizlerin vermiş olduğu ölçülerde önemli oranda hata yapmamıza neden olabilmektedir. Aynı bölme duvar sistemleri birbirinden bağımsız olarak iki fiyat verilmektedir örneğin bir ofis bölme m2 fiyatları alırken diğer ürünler eşdeğer tutulamaz çünkü ofis bölme fiyatı ayrı ayrı modele göre verilir camlı ofis bölme fiyatları ayrı dolu bölme duvar fiyatları ayrıdır, dolayısıyla kesin bir ofis bölme sistemleri fiyatı almak için bizleri ofisinize davet ederek kesin bir ofis bölme fiyatı isteyebilirsiniz.

Açık alan yada kişiye özel kullanmak amacı ile yapılan odalara bölme duvar denir bu bölme duvarlar genellikle alçıpan bölme duvar veya tuğla bölme duvar ile yapılmaktadır, fakat günümüz teknolojilerinde ne alçıpan duvara nede tuğla duvarlara gerek vardır günümüz teknoloji olan demontable ofis bölme sistemleri ile görsel bir ferahlığa kavuşan ofisler yaratabilirsiniz.

Demontable ofis bölme sistemleri fiyatları diğer bölme duvar ürünlerine göre daha hızlı bir şekilde montaj yapılır ve daha uygun bir şekilde yaptırabilirsiniz. Örnek olarak 10 m2  alçıpan bölme duvar yaptırmak isterseniz yedi gün boyunca kargası kurulumu ardından alçıpan giydirme alçı sıva gibi işlerle uğraşarak vakit harcamanıza sebep olacaktır, aynı m2 bir ofis bölme sistemi hem fiyat olarak daha ucuz hemde hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Ofis Bölme Sistemleri
 

10 m2 bir alçıpan bölme duvar fiyatı ile 10 m2 bir ofis bölme fiyatı hemen hemen aynıdır fakat ofis bölme sistemi 1 günde diğer duvar sistemi yedi ila on iş günü içinde tamamlanır. Bitmedi yaptırmış olduğunuz bölme duvar sizler için önemli çünkü karanlık bir odadamı yoksa şık ferah camlı bir ofistemi çalışmak istersiniz alçıpan bölme duvar fiyatları, ofis bölme sistemi fiyatlarından ucuz olabilir, fakat çalıştığınız oda karanlık yaşanmaz bir hale dönüşecektir. Günümüz mimarisinden en güzel bir ofis bölme seçerek kendinize ve ofisinize bir iyilik yapın ofis bölme yaptırın şık ferah huzurlu bir ortamda sağlıklı bir şekilde çalışın.

Ofislerde Yenilik Rüzgârı

Ofislerde yeni ve şık bir görünüme sahip olmak her işletme sahibi için oldukça önemlidir. Bu önem gereğince işletme sahipleri ofislerinde sıklıkla değişiklikler yapmakta ve görünümünü sürekli olarak hoş ve kaliteli tutmaya çalışmaktadır.

Ofisler yaratılan yeni bir görünüm insan psikolojisi üzerinde büyük etkiye sahiptir. İnsan psikolojisi yapılan araştırmalara göre yeniliğe karşı oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu yapı neticesinde insanlar çalışma ortamlarının yenilenmesi durumunda kendi kendine motive olarak daha verimli çalışmalar sergileyebilmektedir. İnsanın yeniliğe karşı sürekli duyduğu ilgi ofis bölme sistemleri ile çok daha modern ve şık bir yapıya bürünmüştür. Cam bölme ve panel bölme işlemleri özellikle ofislerde yaratılan tasarımlara uyumlu olarak oluşturulduğunda çok daha kaliteli ve düzenli izlenimler yaratabilmektedir. Gerek çalışanlar gerekse müşteriler için oldukça önemli olan bu izlenimler iş hayatında hayati derecede önemli olabilmektedir. Özellikle ofise gelen müşteri ya da ortak adayları için ofisin kaliteli ve düzenli görünümü karar vermelerine oldukça etkili olmaktadır.

Bu bölmelerden faydalanan işletme çalışanları daha verimli çalışma imkânı bulduklarından işlerine daha olumlu yaklaşmaktadır. Bu olumluluğun yansımalarından biri de bölme duvar işlemlerinde oluşmaktadır. Ofislerde bulunan boş ve kullanışsız alanlar akıllı çözümler ile kapalı işlevsellik kazanmış alanlara dönüştürüldüğünde ofisin genel görünümünde büyük değişiklik yaşanmış olur. Ofise geniş açıdan bakan bir insan bu bölme duvarlar ile kapanmış alanları fark ettiğinde ofiste düzenli bir görünüm fark edecektir. Ofis bölme işlemleri ile ofislerine yenilik rüzgârı katan işletme sahipleri bu işlemler sonrasında yeni bir ofise geçmişçesine motive olur. Hem işletme sahipleri, hem çalışanlar hem de ofise gelen müşteriler için oldukça önemli olan ofis bölme sistemleri maliyeti ve pratikliği ile de işletme sahiplerini teşvik etmektedir.

S-Line Bölme Sistemleri

En Uygun Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları

En Uygun Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları: Kurulduğumuz günden bu güne sizlere en kaliteli ofis bölme sistemlerini en uygun fiyatlara sizlere sunmaya gayret ettik. Sunduğumuz ofis bölme sistemleri avrupa standartlarında çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen hiç bir kimyasal madde kullanılmayan boyalardan imal edilmiştir. Sizlere en uygun ofis bölme sistemleri fiyatlarını verirken en iyi alüminyumdan üretilmiş ofis bölme profillerini seçerek ofis içinde rahat etmenizi sağlayacak tasarımlar kullandık.

Fakat ürünlerimizin bir çoğu avrupa ve özellikle almanya menşeli olduğundan bir çok defa ofis bölme sistemleri fiyatları sık sık değişkenlik göstermektedir. Bunların en büyük sebeplerinden biri ülkemizde ofis bölme sistemlerinin ham maddesi olan alüminyum ve ahşap sistemlerin avrupaya bağlı olmasıdır. Çağrı inşaat bölme duvar firması olarak sizlere en uygun ofis bölme fiyatlarını sunmak için bir çok alüminyum ofis bölme profilini ülkemizde kendi tesislerimizde imalatını yapmaktayız. Örnek olarak yurtdışından getirilen bir ofis bölme sistemi fiyatı ile ülkemizde üretilen ofis bölme fiyatları arasında büyük farklar vardır.

Peki en uygun ofis bölme ofis bölme sistemleri fiyatları hangi modellerdir, öncellikle yaptıracağınız ofisinizin hangi ilde olduğu çok önemlidir, çünkü ofis bölme sistemleri fiyatları belirlenirken nakliye montaj gibi unsurlar çok önemlidir. İstanbul’da yaptırdığınız bir ofis bölme fiyatı ile ankara veya izmir yada bursa’da yapılan ofis bölme sistemleri fiyat farklılıkları gösterebilir. Ofis bölme firması fiyatları verirken nakliye montaj yapım aşamasındaki günü iyi hesaplamalı ve ona göre en uygun ofis bölme sistemleri fiyatlarını vermelidir, aksi takdirde hem ofis bölme sistemi yapan firma hemde ofisini dizayn ettiren firma mağdur olacaktır. Bu konuyla ilgili olarak ofis bölme sistemi firması çok iyi değerlendirilmeli referasları çok iyi incelenmeli ve karar verilmedir.

Bazı ofis bölme sistemleri ucuz fiyatlı olarak bazı markasız ve garantisiz ürünleri sizlere sunmaktadır, bu ürünler hem insan hem çevreye zarar veren kimyasal maddelerden üretilen ürünlerdir. Bu ürünleri kullanmaya başladığınız andan itibaren ofisinizde hava almak güçleşicek ve ağır bir koku hissedeceksiniz. Çağrı inşaatın tüm ofis bölme profilleri dünyanın kabul ettiği ve bir çok ülkede ödül almış ve sağlığa zararı olmayan ral renklerle fırın boya yapılarak kullanılmaktadır. Sizlere en uygun ofis bölme sistemleri fiyatları sunarken hiç bir zaman kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.

Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Yerleşiminde Akıllı Çözümler

                Günümüz ekonomik dünyasında hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin hemen hepsi ofislerini yeni tutma çabası içindedir. Bu çaba neticesinde sürekli olarak yenilenme ve gelişme faaliyetlerine girişen işletme sahipleri ofislerinin kimi zaman tüm eşyalarını kimi zaman da sadece yerleşim planını değiştirerek hem çalışanlarına hem de müşterilerine yeni bir görünüm sunmaya çalışmaktadır.

                Yenilenme ticari dünyanın gereklerinden biridir. Bu gereği yerine getiremeyen işletmelerin sektörde geride kalacağı herkesçe bilinen bir gerçek olduğu için tüm işletme sahipleri özellikle müşteriler için vitrin niteliği taşıyan ofislerine büyük özen göstermektedir. Ofislere yeni bir hava katmak için yapılması gereken en önemli şey uzman bir ofis bölme sistemleri ekibi ile irtibata geçmektir. Uzman ekibin görüşleri ve planları doğrultusunda karar verecek olan işletme sahibi birçok seçenek arasından hem bütçesine hem çalışma alanının büyüklüğüne hem de ihtiyacına göre en doğru seçimi yapar. Bu seçim sonrası ofis bölme işlemleri başlayıp sonuçlandığında tüm eşyalar aynı kalsa dahi işletmede yeni bir görünüm ortaya çıkacaktır.

Bu yeni görünümde işletme sahibi yeni bir oda istiyorsa bölme duvar uygulaması, büyük çalışma alanlarının parçalara ayrılıp kişiye özel hale getirilmesini istiyorsa cam bölme uygulaması, konsept değişikliği istiyorsa da dekorasyon uygulaması yapılır. Bu uygulamalar sonucunda büyük bir inşaat gerçekleştirilmeden bölme duvar uygulaması ile yeni bir oda kazanılması mümkündür. Ayrıca büyük alanların akıllı çözümler ile her çalışan için bölümlere ayrılması genellikle cam bölme ya da panel bölme adı verilen işlemlerle gerçekleştirilir. Çalışanlar için kişiye özel çalışma alanları işletme adına oldukça önemlidir. Çünkü bir çalışanın diğeri ile olan sınırının belli olması işletmede herhangi bir eşya ya da doküman karışıklığının önüne geçeceğinden birçok sorun bu sayede henüz ortaya çıkmadan çözülmüş olur.