Cam Bölme: Ofisleri dizayn dekore ederken en çok kullanılan sistemdir cam bölme sistemleridir

  • Ürünlerimiz %100 çevrecidir
  • Hafiftir binanıza yük getirmez
  • Cam bölme sistemlerinde ultra clear camlar kullanılır
  • Ofis bölme sistemleri dinamik bir yapıya sahiptir
  • 127 Global ve Profesyonel Çalışan
veya
4-Ofis Ara Bölmeleri

CAM BÖLME

Kullanmış olduğumuz cam bölme sistemleri ses ve ısı yalıtımı için özel olarak tasarlanmıştır

Cam Bölme: Ofisleri dizayn dekore ederken en çok kullanılan sistemdir cam bölme sistemleri ofislerinizi standart bir görünümden üst düzey bir görünüm kazandırarak kaliteli bir ofis yaratmanıza yardımcı bir sistemdir. Cam bölme nedir cam bölme çift cam arası yada tek camlı şeffaf bölme duvar sistemleri ile oluşturulabilen çağdaş şeffaf cam bölme sistemleridir.

Çağrı İnşaat Cam Bölme

Cam bölme sistemleri gün ışığından yararlanmak için tasarlanmış düz cam ve renkli cam bölme modeli olmak üzere 2 bölüme ayrılmıştır, düz cam bölme sistemlerinde tek camlı şeffaf bir görüntü oluşurken renkli cam bölme sistemlerinde mavi yada yeşil renkli cam bölme sistemlerini kullanabilirsiniz bu bölme sisteminde dilerseniz eğer film uygulama yaptırabilirsiniz. Plastik ve hiç bir kimyasal madde barındırmayan cam bölme sistemi klasik ofis bölme sistemleri gibi değil mimari bir yapı elemanıdır.Sizlere ofislerde aydınlatma soğutma yada ısıtma soğutma gibi sorunlarınıza cevap verecek hızlı bir montaj süreci olan bir üründür.Cam bölmeler Çağrı İnşaat üretimi için 8 mm ve 10 mm temperli emniyet camı (Lamine-Temperli - Rodajlı ) kalınlığı kullanır. Tasarımcıların yaratıcı fikirlerin gerçekleştirilmesi için geniş bir alan açarak, çalışmak ve montajı kolaydır.

Cam Bölme Teknik Özellikleri:

1-Cam duvar kalınlığı 8-12 mm
2-Maksimum bölüm yüksekliği 4m
3-Kapı panellerinin kalınlığı 8, 10, 12 mm
4-Üst profil yükseklik / (daha düşük bir profile kullanılmadan) alt 40, 55, 100 mm
5-Kapının Önerilen boyut 900 h 2300 mm
6-Isıtmaya 26-36 dB

Cam Bölme Sisteminin Faydaları

1-Panel kapı veya cam kapı montajı yapılabilir
2-Elektrik sistemi, kablo kanalının sistem içinden geçebilir;
3-Cam -+ 5 cm ayarlanabilir.Şeffaf ofis bölümleri sabitleme için profil gerekli değildir.Onlar bağlayan bölümden oluşmaktadır "ortak eklem" 2 mm - Teknolojik boşluk 0'dır. Cam bölme ve profilleri bağlayıcı olmadan ağırlıksız ve hafiflik hissi yaratır.

Yüksek güvenilirlik ve güvenlik sunarken nedeniyle aksesuarların geniş, cam bölmeler herhangi iç ve sahip kolaylığı mükemmel uyum gösterir.Tüm kapılar şeffaf veya ahşap estetik ve güvenilir sistem. Bunların her birinin kullanım odanın işlevselliğine ve özelliklere bağlıdır. menteşeli kapılar sistem t bölgeler aracılığıyla dükkan veya ofisler için uygun bir çözümdür. Kapı her iki yönde açılır ve orijinal pozisyon zemindir.

Cam Bölmeler Nerelerde Kullanılır

Cam bölmeler ofis ve ev iç mekanlar için uygundur. Cam ofis bölümleri, küçük alanlarda Büroları, toplantı odaları, koridorlar, vb camına dekoratif desen uygulama yapılır. Genellikle cam bölmeler alışveriş merkezleri, ofisler ve evlerde kullanılır.

Cam Bölme Üretim Ve Cam Bölme Montajı Kaç Gün Sürer

Cam bölme sistemleri üretime bağlı olarak hızlı bir şekilde imalat aşamasına girer genellikle İSTANBUL avrupa ve anadolu yakasında ortalama 50-100 m2 alan 1 iş günü içinde tamamlanarak teslim edilir. bu sistemler tek camlı cam cama ofis bölme sistemlerdir.

Cam Bölme Sistemleri İçin Ücretsiz Keşif Ve Danışman İsteyebilirsiniz

cam bölme duvar sistemleri hakkında daha detaylı bir bilgi almak için ücretsiz olarak danışman arkadaşlardan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz cam bölme fiyatları konusunda talepte bulunabilir cam bölme ustası personeli ofisinize davet ederek bilgi alabilirsiniz.

47db ses yalıtımı özelliği bulunmaktadır.

S Line Cam bölme ofis sistemi

Hızlı Montaj Özelliği

Ofis bölme sektöründe adından sıkça söz edilen cam bölme sistemleri dizayn konusunda yaratıcı fikirler doğuran teknolojik bir üründür cam bölme sistemleri ofis içinde kullanırken yatayda ve düşeyde hiç alüminyum profil olmadan kullanılarak sadece cam ile bölme sistemleri yaratabilir. Eskiden ahşap veya plastik kullanan mimarlar günümüzde cam bölme sistemi kullanarak daha şık bir dizayn elde etmeyi başarmıştır. Cam bölme sistemi binanın yükünü azaltır ve iç mekanının net olarak kullanılmasına izin verir, cam bölme sistemleri ile güneş ışığının hangi taraftan gelirse gelsin size ışığı yönetmenizi sağlar, Hafif bir malzeme olduğundan yıkılma veya kırılma gibi bir tehlikesi yoktur camlar lamine cam olduğu için herhangi bir kırılma anında insanlara zarar vermez.

Tıpkı araç camlarında olduğu gibi herhangi bir darbede buz parçaları gibi dağılarak sizlere zarar vermez, ayrıca doğal malzemeden yapılan cam bölme hiç bir kimyasal ürün içermez. Çağrı inşaat cam bölme sistemleri geniş bir ürün yelpazesi olup cam bölme modelleri hakkında bilgi almak için bizlerden keşif isteyebilirsiniz.

Cam bölme fiyatları: cam bölme sistemleri fiyatları diğer ofis bölme sistemleri olduğu gibi metre kare üzerinden hesaplanır cam bölme fiyatları alırken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır, en ve boy ölçüsünü alarak ofisinizde ne kadar cam bölme gideceğini kendiniz bile hesaplayabilirsiniz. Cam bölme fiyatları demonte sistemlere göre hemen hemen aynıdır. Cam bölme sistemleri kullanım açısından ferah ve aydınlık bir ofiste çalışmanızı sağlar. Cam bölme sistemleri fiyatları için dilerseniz sizler hızlı bir şekilde ölçü alabilir bizlerden metrekare fiyatı alarak kendi fiyatınızı kendiniz çıkartabilir, dilerseniz bizlerden yardım isteyerek ücretsiz bir keşif ile sizlere cam bölme fiyatlarını sizlere sunarız.

09 Eylül 2017 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

Cam Ofis Bölmeleri

Mobil Ofis BölmeRead more +15 Temmuz 2017 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

Cam Bölme Nasıl Yapılır

Read more +13 Mayıs 2017 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

Cam Bölme Fiyatları

Read more +11 Mayıs 2017 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

Sizi Yansıtan Ofis Duvar Sistemleri

S-Line-Cam-BölmeRead more +13 Şubat 2017 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

Cam Bölme Sistemleri Özellikleri Nelerdir ?

Read more +03 Şubat 2017 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Read more +01 Ocak 2017 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

Cam Bölme Sistemi Nasıl Yapılır?

Read more +12 Aralık 2016 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

2017 Bölme Sistemleri

Read more +15 Kasım 2016 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Cam Bölme Sistemleri

Bölme Sistemleri Ses Ve Gürültüyü Azaltıyor Mu?

TOP Tıkla Ara