Neden Çağrı İnşaat Tercih Etmeliyim

Neden Çağrı İnşaat Tercih Etmeliyim:

Çünkü Çağrı İnşaat Türkiye’de bölme duvar sistemleri konusunda kendi markalarını yaratmış dünyadaki rakipleri ile birebir görüşerek en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Kurulduğu günden bu güne yüzlerce firmanın tedarikçisi olmuştur. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında dünya markası firmalara tedarikçi olmuştur. Ürettiği bölme duvar, ofis bölme sistemleri ve çağrı merkezi mobilyaları sektöründe kalite dizayn ekonomi garanti ön planda tutmaktadır. Dinamik genç ve profosyonel bir ekiple çalışmaktadır. Sürekli yenilikçi teknolojiye ayak uydurmaktadır en büyük prensibi müşteri memnuniyetidir. Daima en iyi olmak montajdan garantiye kadar kaliteden vazgeçmeden en iyi şekilde sizleri memnun ederiz. Üstlendiğimiz projelerde detaylı milimetrik bir şekilde çalışarak sizlere ürünlerinizi en kısa süre içinde teslim ederiz.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak görevimiz. ” Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

İnsan Doğaya Çevreye Saygılıyız

 • Projelerimizi uygularken, çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlarız.
 • Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve çevre açısından sağlık ve güvenlik önlemlerini göz önünde bulundurmak temel prensibimizdir.
 • Şantiye, fabrika ve tesislerimizde, ‘sıfır kaza‘ politikası ile her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı tüm güvenlik önlemleri en üst seviyede uygularız.
 • Çevre Güvenlik ve Sağlık Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevresel Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 Mesleki Sağlık ve Güvenlik Yönetim Sistemi standartlarına uygun hareket ederiz.
 • Projelerimizde yeşile önem verir, profesyonel bölme duvar çalışmaları ile yaşanacak alanlar yaratırız.
 • Çağrı inşaat tercih etmeniz için bir çok nedeni var

Çağrı İnşaat ’ın yolculuğu 1993 yılında başladı, o günden bugüne farklı sektörlerden pek çok müşteriye hizmet verdik. Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz,

 Bizim için MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ en iyi referansımızdır.

 Çağrı İnşaat ‘ın kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz referanslarımız.

√  SİZLERE DE HİZMET VEREREK ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ. 

2 cevaplar
 1. Gülcan
  Gülcan says:

  Merhaba,
  İkitellide yeni taşınacağımız130 m2 ofisimize 4 oda yaklaşık 70 m2 civarında cam bölme düşüncemiz var,
  fiyatlarınız uygun ise gelip sizde ölçü alıp proje maliyet çıkarabilirmisiniz rica etsek?

  Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir