Dolu Ara Bölme

Dolu Ara Bölme
Dolu Ara Bölme: Şıklığıyla ticari işletmelerin dekorasyonuna artı katan dolu ara bölme uygulamaları, işletmelerin kapalı alan ihtiyacının birçok farklı açıdan avantaj sağlayacak biçimde karşılanmasını sağlar. Dolu ara bölme sistemleri, iç mekanda dışarıyla görsel temasın tamamen kesilmesi istenen alan ihtiyaçlarına en ekonomik çözümü üretmektedir. İlk maliyetiyle işletme sahiplerine önemli bir maddi avantaj sağlayan bu bölme sistemleri ayrıca bakım gerektirmediği için bu avantajın uzun süre boyunca devam etmesini sağlar. Dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılığa sahiptirler ve bu sayede uzun seneler boyunca şıklığından herhangi bir şey kaybetmeden kullanılabilirler. Ecza deposu ihtiyaçlarından arşiv odalarına, çalışma alanlarından envanter alanlarına pek çok farkı amaca hizmet edebilen dolu bölme üniteleri ses ve ısı yatılımı da sağlamaktadır.

Dolu bölme üniteleri, kapalı alanın dışarıdan gözlemlenmesini engellediği gibi ışık geçişini de tamamen kestiği için erzak ve ecza deposu konusunda işlevsel çözüm sunmaktadır. İçerdeki sesin dışardan duyulmaması istenen durumlarda da işlevsel çözüm sunan bu bölme sistemleri, mekan içinde tuğla duvardan daha da fazla avantaj sunar. Tuğla duvarlar kadar kalın olmadıkları için dar mekanlar için de en ideal tercihlerden biridir. Uygun fiyatlarıyla fark işletme ihtiyaçlarının ekonomik olarak karşılanmasını sağlamalarının yanı sıra şıklıklarıyla da dekoratif yüzeyler oluşturur. Renk konusunda çok fazla seçenek arasından seçim yapılabilmesi, dekorasyon tarzı her ne olursa olsun tüm ticari işletmelerin dolu bölüme panellerinin şıklığından faydalanabilmesine olanak tanır.

Dolu Ahşap Ara Bölme Sistemleri

Bu bölme sistemlerinin dolgu malzemelerinin geliştirilmesi ve bu şekilde ses ya da ısı izolasyonu konusunda daha da fazla avantaj sağlanması mümkündür. Kapalı alanın çok amaçlı olarak kullanılabilmesini sağlamalarının dışında sökülerek taşınma halinde yeni adrese de uygulanabilirler. Modüler yapılarıyla montaj konusunda da sorun çıkartamadıklarından, işler aksamadan ve yapısal tadilatın rahatsızlığı yaşanmadan çok hızlı bir şekilde monte edilebilirler. Dolu bölme sistemleri tüm ticari işletmeler için en uygun çözümlerden biridir ve firmanın faaliyet gösterdiği sektöre uygun tasarım seçenekleri sunmaktadır. Uzun ömürlü yapıları sayesinde mekana şıklık katmayı sürdüren dolu bölme ünitelerini seçen işletme sahipleri pişman olmazlar.

Tagged under:

Bir Cevap Yazın

TOP