Bölme Sistemleri Ses Ve Gürültüyü Azaltıyor Mu?

Bölme Sistemleri Ses Ve Gürültüyü Azaltıyor Mu?

Ofislerde kullanım alanını arttırmak ve daha verimli iş ortamları yaratmak adına bölme sistemleri kullanılmaktadır. Oldukça pratik bir şekilde uygulanabilen bölme sistemleri, her büyüklükteki iş yeri için özel tasarlanarak hazırlanır. Bölme sistemleri 47db yakın ses yalıtımı yapmaktadır ayrıca ısı yalıtım için en kullanışlı üründür.

Bölme sistemleri cam sistemler ve diğer ahşap bölme malzemeleri ile uygulanabilmektedir. Tamamen sizin zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirlenen bölme sistemler ile ofislerde ihtiyacınız olan alanlara kolaylıkla sahip olacaksınız.

Bölme sistemleri konusunda en çok gelen sorulardan birisi ise ses ve ısı yalıtımıdır. Bölme sistemler uygulandıkları mekânda ses ve ısı yalıtımını da sağlayarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlar ve faturalarınıza olumlu olarak yansır. Tavandan tabana kadar uygulanan ofis bölme sistemler olduğu gibi, yerden belli bir yüksekliğe kadar olan bölge sistemler de bulunmaktadır. Bu uygulamalar tam olarak ses ve ısı yalıtımı sağlamasa da verimli çalışma alanları yaratmak adına oldukça etkili sonuçlar vermektedir.

Tabandan tavana kadar olan bölme duvar sistemleri hem ses hem de ısı yalıtımını tam olarak sağlarlar. Bölme sistemler ısı ve ses yalıtımında farklı malzemeler ile uygulanabilmektedir. İşletmeler tarafından en çok tercih edilen sistemler başında cam bölme sistemleri gelmektedir. Kırılmaz cam veya normal cam bölme sistemlerinde ihtiyaçlarınıza göre belirlenmekte ve uygulanmaktadır. Her iki cam türü de kullanılan diğer yapı malzemeleri ile bir araya gelince size mükemmel bir ses ve ısı yalıtımı sağlar.

İşletmelerde üst düzey yöneticiler cam bölme sistemlerini daha çok tercih etmektedirler. Kendi özel görüşmeleri için ses ve gürültüden arınmış mekânlar elde ederken, aynı zamanda çalışanları da kontrol edebilme imkânına sahip olurlar. Diğer yapı malzemeleri ile bölme sistemlerin uygulandığı alanları göstermeyen ve mahremiyeti sağlayan bölme sistemlerinde de ısı ve yalıtım malzemeleri kullanarak ihtiyacınız olan ortamlar hazırlanmaktadır. Teknolojinin inşaat sektörüne kazandırdığı en dayanıklı ürünler ile bölme sistemleri ve yalıtım yapılmaktadır.

Çağrı İnşaat profesyonel ekibi ve uzman kadrosu ile bölme sistemlerinde profesyonel uygulamalara imza atıyor. Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan projeler müşterinin beğenisine sunularak, en iyi çözümlere ulaşılması hedeflenmektedir. Bölme sistemleri uygulamalarında sadece kullanım alanı, ısı ve ses yalıtımı göz önünde bulunmamakta, aynı zamanda işletmenizin daha şık ve modern bir görüntüye sahip olarak müşterilerinize ve dış çevreye karşı itibarlı bir görünüme kavuşması amaçlanmaktadır.

Bölme duvar imalat ve montaj için www.cagriinsaat.com.tr web sitemize tıklayarak cam bölme sistemlerinde kullandığımız teknolojileri görebilir, işletmelere kazandırdığımız cam bölme sistemleri örneklerine de ulaşabilirsiniz. ofisler için bölme sektörü ile alakalı aradığınız diğer soruların cevaplarını da kolaylıkla bulabileceksiniz. İletişim numaraları ve kanallarımızdan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve bölme sistemleri ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Kaliteli bölme sistemleri uygun fiyatlar ile bir araya getirerek bütçenizde tasarruf yaparken aynı zamanda konforu yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Size özel çözümlerimiz ve cam duvar teknolojilerimiz için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Ofislerde konforlu bir hayata sahip olmak için hemen arayın!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir