Cam Bölme Fiyatları

Cam Bölme Fiyatları Ne Kadardır / Cam Ofis Bölme Fiyatları Ne Kadardır

Çağrı inşaat olarak bizlere online yada telefon aracılığıyla tarafımıza en çok yönetilen soruların en büyük bölümü CAM BÖLME fiyatları ve OFİS BÖLME fiyatları ile ilgilidir. Zaten bizim cam bölme sistemleri sektöründe en çok sorular ve sorunlar bölme sistemleri içindeki fiyat aralığı oluyor…Cam bölme fiyatları belli bir standart üzerinde değerlendirmek doğru olmaz cam bölme sistemleri modelli renkleri desenleri gibi bir çok fiyatı etkileyen sebepler vardır. Bu sebepler cam bölme fiyatlarını yükseltebilir veya indirebilir cam bölme sektöründe lider bir firma olan çağrı inşaat ofis bölme sistemleri alanında İstanbul’un tüm semtlerine ücretsiz olarak cam bölme keşfi yapmaktadır. Dilerseniz şimdi cam bölme fiyatlarını hangi sebeplerde yükselir onları anlatmaya çalışayım.

Cam bölme sistemleri fiyat analizi genel olarak ofislerdeki bölme duvar yapılacak alanın hesaplanmasından sonra ortaya çıkan fiyattır bu fiyat ortalama olarak bir metrekare olarak verilir. Örnek olarak cam bölme fiyatı 350 tl + kdv olarak hesaplanacak olursa cam bölme fiyatı söyle hesaplanır. Bir ofisimiz var bu ofiste 1 yönetim kurulu başkanı odası 1 müdür odası 1 sekreter odası 1 mutfak yapılacak. Öncelikle bütün odalarının en ve boy oranları çarpılır mesela yönetim odası 7 metre müdür odası 5 metre sekreter odası 4 metre mutfak 3 metredir. Bu odaların toplam olarak enleri toplanır, 7+5+4+3=19 metre tül olarak toplanır ayrıca bu odaların yerden tavana yüksekliği hesaplanır örnek olarak cam bölme yerden tavana kadar ise toplanan bütün odaların metre tülü ile yerden tavana kadar olan yükseklik ölçüleri çarpılır. 4 odanın cam bölme fiyatını çıkarmak için toplam metre tülü alarak tavan yüksekliği ile çarpılır 19 metre tül çarpı yükseklik 2,15 diyelim 19×2,15=40,85 m² dir. Çıkan m² 4 odamızın toplam m² alanıdır cam bölme 1m² fiyatı belirttiğimiz gibi çarparsak sonuca ulaşırız.

Cam bölme 1m² fiyatını öğrendik peki diğer aksesuarlar mesela ofisimize cam bölme sistemlerini yaptık peki ya kapılar cam kapımı olacak ahşap kapımı yoksa alüminyum kapımı öncelikle cam bölme sistemi tamamen ahşap ise cam bölme sisteminde ahşap kapı kullanmak en doğru seçenektir ahşap bölme duvar sisteminde laminat bir kapı kullanmak maliyet açısından en uygun sistemdir. Cam bölme sistemimiz komple cam ise elbette sadeliği bozmadan şeffaf yada kumlu bir cam kapı tercih etmemiz en doğru bir seçenektir. Cam bölme sistemlerinde cam kapı dilerseniz 210cm e kadar yapılır dilerseniz tavana kadar çıkar. Bu tamamen müşterinin isteğine göre yapılır cam kapı fiyatları cam bölme fiyatlarında olduğu gibi m² olarak hesaplanır.

Cam bölme sistemleri fiyatlarını öğrendiniz cam bölme fiyatını alıp yaptırmaya karar verdiniz peki görsel açıdan daha güzel bir cam bölme modeli için farklı olarak neler yaptırabilirsiniz mesela iyi bir cam bölme filmi firması ile anlaşıp cam bölme sistemlerinin üzerindeki camlara kendi logonuzu veya sizi ifade eden renklerde baskı yaptırabilirsiniz dilerseniz farklı modellerde cam bölme filmleri ile daha görsel bir model elde edebilirsiniz tek cam veya cam cama tek camlı profil olmayan bir cam bölme yaptırırsanız 4+4 lamine camlar ile sağlam bir yapı oluşturmuş olursunuz. Üzerine istemiş olduğunuz renkte bir cam filmi yaptırarak daha modern bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Cam bölme veya ofis bölme sistemleri yaptırırken kendinize özel sizi yansıtan modeller arasından birini seçin yada hiç olmayan sizin tasarladığı sadece sizin ofisinize özel bir cam bölme sistemi yaratmak isterseniz projenizi bizlere ileterek daha farklı tasarımlar yaratabilirsiniz. Cam bölme modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler genellikle çift cam arası jaluzili sistemler yada tek cam cam cama profilsiz sline cam bölme sistemleridir. Çift cam arası jaluzili ofis cam bölme sistemi ses ve ısı yalıtımı açısından iyiyken cam cama profilsiz sistemler şeffaf alanlar yaratmanızda en iyi sistemdir. Cam bölme sistemleri çağımızın en çok kullandığı bir üründür cam bölme sistemi yaptırırken her hangi bir belediyeden yada hiç bir yapı firmasından izin almanıza gerek yoktur. Direk olarak bizlerle iletişime geçerek istemiş olduğunuz cam bölme modelini bize bildirip cam bölme fiyatları konusunda anlaştıktan sonra hızlı bir şekilde ofisinize cam bölme montajı yaptırmaktır.Cam bölme sisteminin renkleri modelleri ne olursa olsun kaç metre kare olursa olsun hızlı bir keşfin ardından sizlere dilerseniz ofisinizde dilerseniz resmi olarak cam bölme fiyatları teklifi elinize hızlı bir şekilde ulaştırılır.

2 cevaplar
 1. CUMALİ UĞUREL
  CUMALİ UĞUREL says:

  YENİ KURULACAK DİŞ SAĞLIK MERKEZİ İÇİN 1000 M2 LİK ALANA İÇERİSİNE DİŞ ÜNİTELERİ YERLEŞTİRİLECEK VE DİŞ HEKİMLERİNİN ÇALIŞACAĞI
  3M X 3M 15 ADET CAM BÖLME YAPTIRILACAK KAPILARI AMERİKAN SAYDİNG OLACAK, BU BÖLMELERİN BİR TARAFI DUVAR DİĞER 2 YADA 3 TARAFI CAM CAM BÖLME OLACAK .
  SİZCE EN UYGUN VE KULLANIŞLI OLAN NE ŞEKİLDE OLUR VE FİYATI NE OLUR.
  AÇIKLAYICI VE AYDINLATICI BİLGİ VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM.

  Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir