Çağrı İnşaat Ücretsiz Bölme Duvar ve Ofis Bölme Sistemleri Keşfi Yapar

1993 Yılında bir İnşaat şirketi olarak kurulan Çağrı İnşaat, dünden bugüne emeğimizle ve tecrübemizle geliştirerek, inşaat,ofis bölme,bölme duvar,ofis bölme sistemleri,zemin üzerine ve inşaat dışında da üç ayrı sektörde faaliyet gösteren bir Şirketler Topluluğu haline getirmiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Çağrı-İnşaat-Bize Ulaşın

Çağrı İnşaat topluluğu altındaki tüm şirketlerimizin başarısı, yüksek tecrübeli ve kalifiye uzmanların oluşturduğu kadromuzun profesyonel ve kişisel yetkinlikleri temelinde bize sağladıkları katma değerin bir yansımasıdır. Bu güçle ayrı ayrı projelerine sarılan şirketlerimiz, yalnızca Türkiye’de değil, aynı zamanda tüm dünyada de faaliyet göstermektedirler.

Çağrı İnşaat Bu ülkelerde müşterileri arasında olan yerel yönetimlere, çok uluslu yada ulusal firmalara, araştırma enstitülerine, ve değişik sektörlerde yatırımları bulunan kamu şirketlerine, teknik ve danışmanlık destekleri sunmaktadır. Topluluğumuzun, bu iki ana kategoride gösterilebilecek servisleri, en genel noktalar temelinde strateji planlama ve gelişim, kurumsal ve organizasyonel kalkınma, proje yönetimi ve yürütümü; ve finansal yönlendirme ve danışmanlık hizmetlerini içermektedir.

Bu hizmetleri sunarken, ulusal ve uluslararası platformda, her zaman yüksek teknoloji ve iş gücüyle çalışmaya bizi iten vizyonumuzun ve hayattaki duruşumuzun, gelecekteki projelerimizde de, yeni istihdam kaynakları yaratarak ülke ekonomimize işsizlikle mücadele noktasında yardımcı olması, Çağrı İnşaat Topluluğu olarak bizim en büyük temennimizdir.

PANEL BÖLME

Ahşap Cam ve Panel Bölme Sistemleri İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Ücretsiz Montaj Hizmetleri

Yaratıcı Çözümler

Avrupa Standartlarında Kalite Belgeleri Alınmış Sağlam Garantili Bölme Duvar.Modern Şık Ofislerinizi Tasarlıyor, Ücretsiz Keşif ve Analiz Hizmeti Sunuyoruz

7/24 TEKNİK DESTEK

Teknik Destek Ekibimiz Kurulum Öncesi ve Sonrası Devamlı Aktif Modern Şık Ofislerinizi Tasarlıyor, Ücretsiz Keşif ve Analiz Hizmeti Sunuyoruz.

HIZLI ÇÖZÜMLER

Daha Fazla Enerjiden Tasarruf, Şeffaf Minimal Hızlı Çözümler İçin S-Line Ofis Bölme Profilleri

LEGEND

  • EKİBİMİZ
  • TECRÜBE
  • Teknik Destek
  • Hızlı Kurulum
  • Fiyatlandırma

NEREDE&NELER YAPTIK

25000+

CAM BÖLME SİSTEMİ

550+

TESLİM EDİLEN PROJE

9900+

DUVAR BÖLÜNMÜŞ

15+

DEVAM EDEN PROJE

BİZİMLE ÇALIŞIN

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Ücretsiz Montaj Hizmetleri!!

TOP Tıkla Ara