Şeffaf Çift Camlı Bölme Duvar

Şeffaf Çift Camlı Bölme Duvar

Tasarımın şeffaf yönü çağrı inşaatın ürettiği çift camlı bölme duvar sistemlerinden geçer bu cam bölmeler genellikle ışıktan en fazla faydalanmak isteyen müşterilerimizi için önerdiğimiz bölme duvar sistemleridir. Çağrı inşaat bu cam bölme duvar sistemleri ile sizlere yeni bir fırsat sunuyor modern şık bir yapısıyla ofislerde heyecan yaratan ürünler tasarlıyoruz.

Şeffaf cam bölme duvar sistemleri özellikleri:

Herhangi bir imar izniniz olmasına gerek yoktur, iç mekanlarınızın hızlı tasarlanmasına yardımcı bir elemandır. İster sabit ister hareketli bölme duvar sistemi olarak kullanabilir ses ve ısı yalıtımını izole eder dolayısıyla ekonomik olarak sizlere maksimum getiri sağlar. İç ve dış bağlantıları görünmez görsel bir şölen oluşturur camlara ister çizgili ister kumlu isterseniz şeffaf cam montajı yapılabilir. İki farklı odada çalışan insanlar birbirini görmez istenirse ses ve ısı yalıtımı daha fazla yapılarak ofis içindeki çalışanların ses karmaşası ortadan kaldırılır. Çağrı inşaat’ın ürettiği şeffaf cam bölme duvar kullanımı basit ve hızlıdır iç ve mimari tasarımda en modern ürünlerden bir tanesidir. Ofislerdeki alçıpan bölme duvar’a göre daha izole ve şeffaf bir görünüme sahiptir.

Şeffaf bölme duvar fiyatları ve ekonomiye katkıları

Şeffaf cam bölme duvar sistemleri akıllıca tasarlanmış bir sistemdir. ofisinizdeki elektrik ve diğer enerji kullanımını aza indirir, çift camlı olmasından dolayı soğuk ve sıcak havayı içeri almaz buda klima gibi enerji harcayacak aletlerini kullanmanızı engeller, böyle bir cam bölme duvar yapılan ofislerde ekonomisine büyük katkı sağlar. Ayrıca gün boyunca güneş ışınlarını ofis içine aktaran şeffaf cam bölme duvar sistemi elektrik tüketimini azaltır. Sağlıklı bir malzemedir içinde herhangi bir koruyucu madde bulundurmaz. Şeffaf cam bölme duvar fiyatları ise ofisinizin birim metre karelerine göre hesaplanır.

Şeffaf cam bölme duvar güvenlidir.

Şeffaf cam bölme duvar kullanımı kolay olduğu kadar güvenilir bir cam bölme sistemidir, çift taraflı 4 mm cam montaj yapılan sistemde herhangi bir çarpmada kolay kolay kırılmaz, cam kırılsa dahi kenarlarında bulunan fitiller sayesinde dağılmaz. Yangına dayanıklı bir üründür 7000 santigrat derecede yapılan alüminyum bölme duvar sisteminde hiç bir kimyasal madde bulunmaz. Cam bölme duvar sistemleri çizilmez herhangi bir darbede yıkılmaz. Temizliği çok basittir hafif ıslak bir bezle cam bölme duvar sistemlerini silerek temizleyebilirsiniz.
Şeffaf tek veya çift camlı bölme duvar sistemleri günümüzde en çok tercih edilen ürünlerdir,modern yapısı mimari olarak hazır hale gelmesi ve tasarım olarak yaratıcı bir ürün olması nedeniyle mimarların en çok tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir. Yapılarınızda hızlı ve güvenilir bir bölmeye ihtiyacınız varsa çağrı inşaat’ın ürettiği bölme duvar sistemleri tercih edebilirsiniz. Güvenli bir bölme duvar firması arıyorsanız sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde ofislerinizi hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

One Response to “Şeffaf Çift Camlı Bölme Duvar”

 1. ali ömer says : Cevapla

  çok güzel tasarımlar yapılmış tebrikler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

TOP