bölme duvar geleceğin duvar teknolojisi ahşap cam veya panel sistemleri ile yapılan bu sistemler size özel tasarımlar sunar.

Duvar Panel Sistemleri

Duvar Panel Sistemleri
Mekanların daha iyi bir şekilde düzenlenmesine yardımcı olan ek platformlardan bir tanesi, duvar panel sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır. ofis alanında yaşanan gelişmelerden sonra ortamın daha modern bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan panel bölme sistemleri, piyasada pek çok firmanın yanında, Çağrı İnşaat olarak şirketimiz içerisinde de bulunmaktadır. Üstelik uygun fiyatlı pek çok bölme duvar modelinin bulunuyor olması da bireylerin bütçelerine uygun seçenekleri değerlendirmelerine ve ekonomilerinin de zarar görmemesine destek vermektedir.

İstanbul İçi Ücretsiz Kurulum Ve Keşif Hizmeti Veriyoruz.
Firmamız içerisinde bulunan duvar panel sistemleri hizmetlerinden satın alan müşterilerin, her aşamada memnun olması için keşif ve kurulum işlemleri sırasında herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Alanında uzman, profesyonel çalışanlarımız, kurulum sağlanacak olan mekana giderek, en uygun ve doğru ölçüleri almakta, keşif gerçekleştirmektedirler. Daha sonrasında ise kısa bir süre içerisinde oluşturulan duvar panelleri, profesyonel ve deneyimli çalışanlar ile birlikte hızlı bir şekilde mekana monte edilerek bireylerin bir an önce hizmetlerden yararlanmalarına yardımcı olunmaktadır. Tüm bu işlemler sırasında ise herhangi bir sorun çıkması durumunda, firma görevlilerimiz ve iletişim numaralarımız, müşterilerin sorunlarının çözülmesine yardımcı olmaktadır.

Farklı Model Ve Renklerde Panel Duvarlar
Duvar panel sistemleri satın almak isteyen bireyler adına şirketimiz içerisinde birbirinden farklı ofis bölme modeli bulmak mümkündür. Mekanın havasına ve vizyonuna göre, renkli ve desenli duvar panellerin yanı sıra sade ve daha modern modellere de ulaşmak mümkündür. Firmamız içerisinde yer alan ürün çeşitliliği hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerin internet sitemizi ziyaret etmeleri faydalı olacaktır. İnternet sitesinde ürün görsellerinin yanında, özelliklerine ve hangi alanlarda kullanılabildiğine dair bilgilere de yer verilmektedir. Bu sayede bireylerin konu hakkında daha fazla fikir yürütebilmeleri amaçlanmaktadır.

S-Line Cam Bölme

Ara Bölme Nerelerde Kullanılır

Ara bölme nedir, ara bölme sistemleri nerede kullanılır, ara bölme sistemleri yalıtım özelliği ve ara bölme sistemleri fiyatları konusunda bilgilendireceğimiz bu yazıda sizlere yararlı bir bilgi yazısı çıkarmaya çalıştık demonte ara bölme fiyatları ve güncel ara bölme sistemleri resimlerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

Ahşap ara bölme nerelerde kullanılır?

Dolu ara bölme yada ahşap ara bölme sistemleri veya cam ara bölme sistemleri alanların küçültülmesinde veya ofislerin ara bölmelerinde gerekli depolar için kullanılmaktadır. Günümüzde modern ofislerin kullanılması ile ofis bölme işlemleri gerçekleşmektedir. Gerçekleşmesi istenen işlemlerin yani ofislerde ara bölme sistemlerinin kullanılması geniş alanların kullanılır hale getirilmesi, dar alanların geniş alanlar gibi gösterilmesi ara bölme işlemleri ile gerçekleşmektedir. Modern ofislerin yaratılması için yapılan tasarımlar günümüz koşullarına uygun üretilen malzemelerin kullanılması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bölme duvar sistemleri ofislerde gereken ölçümlerin alınması ile başlamaktadır. Sistemin gerçekleşmesinde tasarımın ve kullanılacak malzemenin estetiklik ve görünüm açısından modern olması gerekmektedir. Bu yüzden ahşap ara bölme sistemleri yapan tecrübeli elemanlar ile çalışılması gerekmektedir. Ofis bölmelerde ışığın engellenmemesi ve yapılan odanın aydın olması gerekirken, ahşap veya cam ara bölmelerde bu gibi koşullar aranmamaktadır. ahşap sistemler veya cam ara bölme sistemleri kullanılacak olan yerler depo gibi insanların çalışmadığı alanlara uygulanmaktadır.

Ofis bölme sistemlerinde aydınlığın sabit tutulması gerekirken, ara bölmelerde aydınlığın fazla önemi olmamaktadır. Ofislerde kullanılan sistemlerin demontable olması kullanım için uygunluk yaratmaktadır. Demontable sistemde ofisin başka yere taşınması esnasında rahatlıkla sökülüp başka yere monte edilebilir olmasıdır. Derzli veya tuğla ile yapılan ara bölmelerde taşıma imkanı olmamaktadır. cam ara bölme sistemlerinde derz, alçıpan ve tuğla gibi malzemelerin kullanılması gereken yerlerde çalışanların olmaması gerekmektedir. Bahsettiğimiz ara bölmeler depo, mutfak ya da lavabo gibi ihtiyaçların giderilmesi amacı ile ayrılan ofis bölme işlemleridir. Büyük iş merkezlerinde ve ofislerde rahatlıkla kullanılan ara bölmeler değişik amaçlarda da kullanılmaktadır. Genellikle bölme duvar sistemlerinde kullanılan yatay camlı bölme duvarlar, yarı camlı bölme duvar sistemleri tercih edilmektedir. Ofis bölmelerde derz ve alçıpan sistemleri kullanılan ofislerde modüler sistemlerin kullanılma imkanı olmadığı için taşınabilir malzemeler arasında yer almamaktadır. Ofislerin rahat ve çalışma ortamının aydınlık olması iş veriminde artış sağlamaktadır. Cam bölme sistemlerinin tercih edilme nedenlerinden aydınlığın kaybolmaması, çalışanlara huzurlu ortamın yaratılması için bölme duvar sistemleri arasında camlı bölme uygulaması her zaman ilk sırada gelmektedir. Bu yüzden ara bölme sistemlerinde ışığın ve aydınlığın büyük önemi vardır.

Ara bölme sistemleri büyük mağazaların, ofislerin ve iş merkezlerinde depo alanı olarak kullanmak istedikleri yerler için uygulanmaktadır.Ara bölme sistemleri adı üzerinde dolgu malzemelerinin kullanılması ile yapılmaktadır. İş yeri, mağaza ve ofislere istenilen ara bölme sistemleri için gereken ölçüler tecrübeli elemanlar tarafından alınmaktadır. Alınan ölçüler dahilinde derz, alçıpan ya da tuğla gibi dolgu malzemelerin kullanılması ile ara bölme işlemleri gerçekleşmektedir. Ofislerde kullanılan cam bölme sistemleri modern tasarımların gerçekleşmesi ile estetiklik kazandırılmaktadır. Görünümde ara bölmelerde fazla estetiklik aranmadığı için dolgu malzemeleri kullanılmaktadır. Bu yüzden ahşap ara bölmeleri ile modern ofislerdeki bölme duvar sistemleri arasında estetiklik ve görünüm farklı olmaktadır.

bölme duvar

Alçıpan Bölme Duvar ve Demonte Ofis Bölme Farklılıkları

Alçıpan Bölme Duvar ve Demonte Ofis Bölme Farklılıkları: Çağrı inşaat gelen her ofis bölme sistemi taleplerinde en çok sorulan sorulardan birisi Alçıpan bölme duvar sistemleri ile demontable ofis bölme sistemleri arasında farklar nedir ofis bölme neden alçıpan bölme duvara göre daha pahalıdır gibi sorularla karşılaşmaktayız günlük ortalama olarak görüştüğümüz hemen hemen tüm ofis sahipleri bizlere alçıpan bölme duvarın daha uygun olduğu fakat demonte ofis bölme sisteminin alçıpana göre daha maliyetli olduğundan bahsetmektedirler. Bu gün sizlere alçıpan bölme duvar ile demonte ofis bölme arasındaki farkları anlatmaya çalışacağız.

Öncelikle alçıpan bölme duvar sisteminden bahsedelim, bölme duvar veya asma tavan yapımında kullanılmak üzere alçıdan imal edilmiş iki tarafı kâğıt kaplı olan levha, genel adıyla kartonlu alçı levha gündelik dilde “alçıpan bölme duvar” karşılığı olarak kullanılır. Hafif, yangına dayanıklı, ses yalıtkanlığı iyi bir malzeme olan alçı levha, istenilen biçimi alabilirliği, kolay ve çabuk uygulanabilirliği gibi nedenler ile inşaat ve dekorasyon işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alçıpan bölme duvar levhalar, I. Dünya Savaşı yıllarında askeri barakaların yapımında yaygın olarak kullanılmıştır. II. Dünya Savaşı yıllarında savaşan ülkelerde metal kullanımına getirilen kısıtlamalar ve uygulama kolaylığı nedenleri ile daha da çok kullanılır hale gelerek ve o yıllarda kullanılan metal üzeri sıva duvarların yerini almıştır klasik eski bir yöntem olup günümüzde tercih edilmeyen bir sistemdir.

Gelelim demonte ofis bölme sistemlerine öncelikle demonte kelimesi demontable veya sökülüp tekrar kurulabilen sistemlere verilen isimdir yani demonte ofis bölme demek fabrikada üretilip montajını yapıldıktan sonra sökülüp sizlerin hizmetine sunulmasına denir. Sizler bu demonte ofis bölme sistemini kolayca söküp tekrar takabilirsiniz görüntüsü alçıpan gibi tek renk değil bir çok renkte üretilmiştir. Ses ve ısı yalıtımında demonte ofis bölme alçıpana göre iki kat daha başarılıdır kir veya toz ile uğraşmanıza gerek kalmaz montajı basittir hızlı bir şekilde yapılır. Dilerseniz tekrar söküp farklı bir yerde farklı bir şekilde ofis bölme olarak kullanabilirsiniz.

Demonte Ofis Bölme Sisteminin Artıları:

 • Sistem demontedir sökülüp defalarca tekrar tekrar kurulabilir
 • Ses yalıtımı alçıpan bölme duvar sistemine göre 3 kat daha fazladır
 • Demonte ofis bölme sisteminde ısınmadan tasarruf edilebilir
 • Görsellik ve mimari açıdan demonte sistem alçıpan a göre daha şıktır
 • Bir çok mimar ve mühendis demonte ofis bölme sistemlerini tercih eder.
 • Demonte ofis bölme sistemi alüminyumdan imal edilmiştir içinde bakteri böcek barındırmaz
 • Montajı kolay ve basittir kir toz yaratmaz montajı kolaydır alçıpan bölme duvara göre 2 kat daha hızlı montajı yapılır.
 • Ofisinizi görsel açıdan daha fazla şeffaf bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlar
 • Demonte ofis bölme sisteminde ister cam ister ayna dilerseniz’de jaluzi panjur kullanabilirsiniz.
 • Sistem yüzde yüz yerli malı olup eksik parçalarını ülkemizde bulmak oldukça basittir
 • Çağrı inşaat günün 24 saati sizlere demonte ofis bölme servisi sunar
 • Demonte ofis bölme sisteminde sizleri rakiplerinizden bir adım öne çıkarır.

Ofisler sizlerin kurumsal yüzüdür sizlerin ürün tanıtımı iş bağlantılarınızın yapıldığı en önemli mekandır, bu mekanların şeffaf doğal insanların zihnin aydınlatacak güneşi ışığı alacak ferah bir ortam olmalıdır. Bu yüzden Alçıpan bölme duvar yerine demonte ofis bölme sistemini tercih etmeniz sizin ve firmanızın yararına olacaktır. Demonte ofis bölme renk renk çeşitleri sağlamlığı taşınabilir olması gibi özellikleri ile her zaman alçıpan bölme sisteminin 1 adım önündedir. Demonte ofis bölme sistemi günümüz mimari sistemlerine en uygun üründür.

Çağrı İnşaat

Bölme Duvarda Dünya Markası

Bölme Duvarda Dünya Markası
Günümüzde çalışma hayatının bir parçası haline gelen ofislerde daha verimli çalışmaların yapılması her firmanın istekleri arasında bulunuyor. Özellikle büyüme hedefi olan ve çalışanlarının gerçekten işlerine asılması gereken sektörlerde ofis hayatının daha verimli hale getirilmesi amacıyla ofis bölme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler ofis içerisinde bulunan bir çok kişinin ayrı bölmelerde ve birbirlerinden bağımsız bir şekilde çalışmalarına imkan vermektedir. Bu sayede firma çalışanları birbirlerinin durumlarından etkilenmediği gibi ortamda oluşacak olan gürültülerden de izole edilmiş olmaktadırlar. Ofislere daha işlevsel bir hava katan ve çalışma ortamına çalışanların daha çabuk ısınmalarını sağlayan bölme duvar sistemleri sizlere firmamız ayrıcalığı ile sunuluyor. Ofis hayatında her zaman istenilen verimi yakalamak ve bölmelerin verdiği diğer avantajlar sayesinde kazançlı çıkmak isterseniz dünya üzerinde hizmet veren adresimizi arayarak kaliteli çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ofis yaşantılarına olan katkısına devam eden firmamız 1993 yılından beri bu alanda hizmet veren ve her zaman hizmet kalitesini korumak adına çalışmalar yapan bir adrestir. Sadece Türkiye bazlı olarak değil aynı zamanda dünya çapında çalışmalar sunarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışan bu adreste ofis bölme sistemleri olarak yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Ofislerde tamamen duvardan oluşan bölmeler, tamamen camdan oluşan bölmeler ya da yarı cam bölme yarı duvar şeklinde olan bölmeler gibi çeşitli seçenekler ile daha estetik bir görüntü yakalamaya çalışan Çağrı İnşaat, firmaların ihtiyaçlarına uygun seçeneklerde sunmaktadır. Geniş alanların farklı bölme sistemleri ile daha işlevsel bir hal almasını sağlayan bu firma sayesinde daha kullanışlı alanlar elde edebilir ve maliyeti az bir şekilde daha fazla çalışma alanına kavuşabilirsiniz. Her zaman daha şık bir ortam oluşturmak ve çalışma hayatınıza renk katmak istediğinizde firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Ofislerde kullanılacak bölmeler için sadece camlarla ya da duvar bölmeleri ile çalışmayan firmamız çeşitli paslanmaz çelik ve alüminyum ürünlerle de çalışmalar yapmaktadır. Her ürünü kaliteli bir şekilde seçerek uzun yıllar kullanımınıza sunan Çağrı İnşaat ile sizlerde kazançlı çıkarak ofislerinizde aradığınız ayrıcalığı bulabilirsiniz. Bir inşaat firması olmaktan daha da ileri giden ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunan bu firmadan yılların verdiği tecrübeyi ve geleceğin verdiği yenilikleri bulabileceksiniz. Her ortama özel seçenekleri ile estetik görünen ve kurumsal kimliği yansıtan alanlar elde edebileceğiniz firmamız sizlere hem uygun fiyatlı seçenekler sunacak hem de kısa sürede istediğiniz yapıdaki bölme sistemlerine kavuşmanızı sağlayacaktır. Renkli cam, buzlu cam, mat cam gibi seçeneklerin de bulunduğu adresimizden hizmet almak ve karlı çıkmak isterseniz bu artık çok kolay. Sizler için hazırlanan Çağrı İnşaat Showroom gelerek çalışmalarımızı inceleyebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca referanslarımızı da görebilirsiniz. Sizleri de kaliteli ve güvenilir cam bölme sistemleri dünyamıza bekliyoruz.

Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri

S Line Bölme Duvar

Çağrı İnşaat için de S-Line bölme duvar olarak adlandırdığımız bölme duvar modeli piyasada bir çok şirketin cam cama bölme duvar olarak satışa sunduğu ürünün üst düzey kalitede olanı yahut kaliteyi arayanların isminden yola çıkarak tercih edeceği bir üründür.

Şeffaflığı’nın yanında ortama verdiği yansıma ile daha otantik ve şık ortamlar oluşturmanıza yardımcı olacak üst düzey bir ürün olduğundan günümüz inşaat çalışmalarında rezidans,iş merkezi,plaza ve hatta home ofis çalışma alanlarında tercihen kullanılmakta ve en çok tercih edilen ofis bölme sistemleri ürünü olup son yılların bölme duvar ürünü olarak S-Line bölme duvar ön plana çıkmaktadır.

Bunların yanında üründe kullanılan materyal tamamen ISO 9001 kalite belgesine sahip olmakla birlikte EUROSAW kalite belgesini de almaya hak kazanmış Alüminyum materyal kullanılmaktadır. Ofis çalışma alanı projelerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz S-Line bölme duvarlarımızda kullanılan camlarımız 8 mm-12 mm arası camlardır. Burada asıl tercih projelerimizde tavan yüksekliğimiz doğrultusunda camın kalınlığı artırılması yönünde olmaktadır.
Camlarımız Şişecam marka olup extra clear özelliğe sahip temperli cam ve lamine cam olarak kullanılabilmektedir. Lamine cam demişken bu sınıf da özellik camın kırılmayla üzerinde çatlak desenler oluşup dökülmemesidir. Tercihen S-Line bölmelerde 4+4 mm ,5+5 mm , 6+6 mm olarak kullanılmaktadır.

Zemin ve tavan arasında bulunan kot farklılıklarını camların altında ayarlı pabuç olarak adlandırdığımız yardımcı ürün tercih edilmektedir.Tavan ve zemin profil montajında özel tasarım lazer terazilerimizle gönye ölçüm alınıp daha simetrik daha çalışmalar yaratmaktayız.
Sektöre yön veren çalışmalarıyla Çağrı İnşaat S-Line bölme duvarı ile sizde ofislerinizde çalışma alanlarında tercih edebilir ve ofisinizde görselliği ön plan çıkarabilirsiniz.

cam cama bölme duvar

Ücretsiz Ofis Bölme Ekspertizi

Ücretsiz Ofis Bölme Ekspertizi, Ücretsiz Ofis Bölme Sistemleri Keşfi:

Ofis bölme sistemleri günümüz ofis mimarisinde vazgeçilmez sistemlerden birisidir bu sistemler ofislerde daha verimli çalışmanıza yardımcı olan geniş ve ferah ofisler yaratan sistemlerdir. Ofis bölme sistemleri insanın sahip olduğu psikolojik yapı iş hayatındaki verimini doğrudan etkilemektedir. Öyle ki insanın dikkatinin dağılması ya da canının sıkkın olması o günkü iş performansının düşük olması ile sonuçlanır ofis bölme sistemleri bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olur gerek geniş bir oda yada ferah bir alan oluşturarak sizlere çalışma azmi sunar.

Ofislerde büyük bir masada 3 – 4 çalışan beraber çalışmak zorundadır ve her birinizin işleri farklı konularda. Sürekli olarak birileri ile yanı masada çalışmak işe dikkatimizi toplamamızı olumsuz yönde etkiler, ofisinize dizayn edilen, ofis bölme sistemleri öncelikle aynı masada çalışan personeli ayırarak daha fazla performans göstermenize yardımcı olur. Yapılan araştırmalar da göstermektedir ki insanların kendine ait çalışma alanlarının olmaması onların çalışma konusundaki verim ve isteklerini sürekli olarak düşürmektedir. Ofis çalışanlarına kendine ait bir oda tahsis etmek hem öz güvenini arttıracak hem işine daha çok konsantre olacaktır. Ofis bölme sistemleri işletmelere verimli çalışma alanları yaratmak için yaratıcı çözümler sunmaktadır. Ofis bölme sistemlerinin fiyat olarak ucuz ve kullanışlı olması işletme sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmesine neden olmaktadır. Ofis bölme işlemi sonucunda çalışanlarının performansının arttığını gören işletme sahipleri bu sisteme karşı olan düşüncelerini tümüyle memnuniyet olarak nitelendirmektedir. Günümüz ofislerin en vazgeçilmez ürünü hiç kuşkusuz ofis bölme sistemleridir, peki bu ofis bölme sistemlerinde kaç çeşit ürün seçme şansınız vardır buna bakalım:

Altı ahşap üstü cam ofis bölme sistemleri
Alt üst ahşap orta camlı ofis bölme sistemleri
Tamamı şeffaf camlı ofis bölme sistemleri
Tamamı kumlu cam ofis bölme
Ortası jaluzili ofis bölme sistemleri
Derzli ofis bölme sistemleri
Modüller ofis bölme sistemleri
Yarım alt üstü ahşap ortası çizgili veya şeffaf ofis bölmeler…

Ofisinizin kapalı olmasını istemiyor ısı veya klimanız bir tane ise size en kullanışlı olan sistem ise kısa ofis bölme sistemleridir bu sistem yerden 1,30 olarak başlar 2,10 olarak biter siz istediğiniz genişlikle ve yükseklikte kısa seperatör ofis bölme sistemlerini ofisinize dizayn ettirebilirsiniz. Kısa ofis bölme sistemlerinin en büyük avantajı tek ısıtıcı ile bütün ofisi ısıtabilirsiniz ayrıca ikinci bir klimaya yada ısıtıcıya gerek kalmadan kişiye özel oda yapabilir ve masraflardan kurtulabilirsiniz. Çağrı inşaat kaliteli ofis bölme sistemleri konusunda kendinden emin ürünleri size temin etmektedir gerek cam bölmeler gerekse ahşap ofis bölme sistemleri konusunda uzman ekipleri size ücretsiz ekspertiz sunarak size hızlı çözümler sunar. Ofis bölme sistemleri için ücretsiz ekspertiz çağırmak için www.cagriinsaat.com.tr web sitesi üzerinden iletişim sayfasından ekspertiz çağırabilirsiniz.

Estetik ve Rahatlığı Bir Arada İsteyenlere

İç dizayn, belirli bir alanın ya da mekânın estetik kurallar çerçevesinde düzenlenmesi ve döşenmesidir. Gün geçtikçe dizayn unsurlarına daha fazla özen gösterildiğini her alanda görebiliyoruz. Özellikle iş dünyasında bu tür adımların daha büyük ciddiyet ve istekle atıldığından söz edebilmekteyiz. Şöyle ki evinizi tasarlandığınız zaman amacınız misafirlerinizi mutlu etmek ve evinizde rahat bir ortam yakalamaktır. Güzel bir eve sahip olduğunuzda hem siz, hem de misafirleriniz bundan büyük keyif alır. Oysa iş dünyasındaki tasarımın amacı kaliteli bir görüntü elde etmenin yanı sıra olumlu iş anlaşmaları ve çalışmaları yürütebilmektir. İş dünyasında tasarımın temel amaçları, daha çok maddi nitelikli olarak dikkat çekmektedir. Buradaki amaç sadece kaliteli ve estetik bir görünüm elde etmek değil, müşterileri rahat ettirip dikkatlerini çekmektir.

İş dünyasında firma, holding, iş yeri ve ofis tasarımı son derece önem arz eder. Bu tip alanların dizayn edilmesinde zaman zaman profesyonel destek alındığı da görülmektedir. İç dizayn uzmanları, bunun için öncelikle tasarlanacak alanı iyi biçimde analiz eder ve belirli bir planlama çerçevesinde işe başlarlar. Bu gibi alanların dizaynında ofis bölme araçlarına büyük iş düşmektedir. İş dünyasında yer alan oluşumların sahip olduğu alanların tasarımında ofis bölme araçlarının etkisi son derece fazladır. Ofis bölme araçları, hem kişilere güzel ve estetik bir görüntü sunar; hem de iş ilişkilerinin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesini mümkün kılar. Şöyle ki ofis bölme sistemlerinin kullanıldığı alanlarda çalışanlar ve müşteriler arasındaki ilişki çok daha sağlıklı bir şekilde kurulabilmektedir. Müşteriler, kendilerine özgün ve özel hizmet verilmesinden yana olduklarından, çalışanların kendileriyle daha iyi biçimde ilgilenmesini dilerler. Ofis bölme araçlarının kullanımı, ikili çalışan ve müşteri ilişkilerini daha sağlıklı kılarak güzel bir ortam oluşturur. Her çalışanın bir arada olduğu ve karmaşa içerisinde çalışılan bir ortam, hem müşterileri; hem de çalışanları rahatsız edecektir. Oysa bölme duvar sistemi gibi uygulamaların kullanılması, buna engel teşkil eder ve daha özel hizmet sağlanmasını mümkün kılar. Ofis bölme araçlarından biri olan bölme duvar sistemi, günümüzün en fazla kullanılan ofis araç gereçlerinden biridir. Bölme duvar sistemleri, standart duvarların sahip olduğu tüm özel niteliklere ve çok daha fazlasına sahiptir. Bu tip duvarlar, kullanım alanına ve şekline göre her duruma uyum sağlayabilmektedirler. Üstelik standart duvarlara göre çok daha nitelikli ve güvenli oldukları da söylenebilir.

İş dünyasında müşteri ve çalışan ilişkilerinin yanı sıra çalışanların kendi aralarındaki iletişim de oldukça önemlidir; bu sebeple kullanılan ofis bölme araçlarının buna uygun olması büyük önem arz eder. Cam bölme sistemleri, çalışanlar arasındaki iletişim ve etkileşimi kolaylaştıran en ideal ofis bölme araçları olarak dikkat çeker. Özellikle toplantı ve sunum odalarının tasarımında cam bölme sistemlerinin daha çok tercih edilmesinin ana sebeplerinden birisi de budur. Cam bölme sistemleri, ayrıca estetik açıdan muazzam bir görüntü sağlamaktadır.

Cam ve bölme duvar sistemlerinin yanı sıra daha farklı özelliklere sahip olan ofis bölme sistemleri de mevcuttur. Ofis bölme sistemlerinin çeşitli yapı malzemelerinden üretilmesinin temel sebebi, farklı kullanımlara olanak sağlamaktır. Panel bölme sistemleri üzerinden bu yargıyı daha iyi şekilde tanımlamamız mümkün olacaktır. Panel bölme sistemleri, diğer ofis bölmelerine göre daha kolay taşınabilmekte ve açık alanlarda dahi kullanılabilmektedir. Farklı durumlarda kullanabilmek için üretilen bu tür bölme sistemleri, aynı zamanda ofis ve işyerlerinde de tercih edilmektedir. Bu tip ofis bölme sistemlerinin giderek daha çok yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Artık en küçük işletmeler dahi bu gibi bölme araçlarından faydalanmaktadırlar. Maliyet açısından incelediğimiz zaman da bu gibi bölme araçlarının bir hayli uygun olduğunu görebiliriz.

seperatör sistemleri nasıl yapılır

Açık Ofis

Çağrı inşaat ofis bölme sistemleri’nin yeni ürünü olan açık ofisler için tercih edilen bölmeler ince zarif bir görünüm sağlar camlı ofis bölme sistemlerinden ister açık ofis isterseniz personel ayrımı yaparak iki personel arasında iletişimi kesebilirsiniz.

Sistem Detayları

 • 78 mm kalınlıkta olup yıkılmaya karşı L profil ile güçlendirilmiştir.
 • 8×8 dikey profillerle tavana montaj yapılır
 • Yapısal bir ürün olan ince sıva ile sıkıca sertleştirilir.
 • Alüminyum veya çelik direk ile kafalar ve yerler sabitlenir.
 • Uygulama bitiminde cam filmi veya kumlama cam ile görsel bir şıklığa kavuşursunuz.
 • İster manuel isterseniz elektrik ile çalışan çift cam arası jaluzi kullanabilirsiniz.

Açık ofis yerden tavana kadar olmayan yüksekliği 1,40 veya insan boyunda olan demontable ofis bölme sistemleridir bu sistemler genellikle halk arasında açık ofis olarak adlandırılır. Sistemde alüminyum ve cam başröldedir. İstenirse ahşap bölme duvar veya galvaniz sistemleri kullanabilirsiniz. Açık bölme duvar sisteminde kullanılan kapı ve menteşe sistemleri çift taraflı yaylı sistemlerden oluşan çelik kendiliğinden açılabilen sistemdir. Çağrı inşaat ofis bölme sistemleri adına kendini ispatlamış 21 yıldır bölme duvar sektöründe lider ve öncü bir firmadır.

ofis bölme

Seperatör Bölme Duvar

Seperatör Bölme Duvar ( Kısa Ofis Bölme Sistemleri ) 
Kısa ofis bölme diğer adıyla seperatör bölme duvar sistemi daha çok ofislerde paravan bölme olarak geçer en çok tercih edilen yerler çağrı merkezi olan ofislerde insanların iletişimini kesmek yada ses yalıtımını önlemek için kullanılır. Kısa ofis bölme sistemleri müşterinin isteklerine göre yüksekliği ayarlanabilir sistemlerdir, örnek olarak 1,40 tan 1,60 veya 1,80 2,20 yükseklikle kurulabilir. En çok tercih edilen yükseklik 1,50 cm dir. Kısa bölme sisteminde ister cam ister ahşap istenirse hem cam hem ahşap kullanabilirsiniz. Her zevkinize her modele özel kısa bölme duvar sistemlerini yapabilirsiniz. Kısa bölme duvar sistemleri hareket kabiliyetini azaltmadan kişiler arasında özgürce çalışma alanları yaratır, ister dolu ahşap kısa seperatör bölme sistemi isterseniz cam kısa ofis bölme sistemleri ile çalışanlar arasında paravan bölme duvar yapabilirsiniz.
Kısa ofis bölme sistemlerine ister sade bir giriş yaparak kullanabilir isterseniz laminant kapı veya cam kapı montajı yaparak kullanabilirsiniz. Fakat kısa ofis bölme sistemlerinde genellikle kapı kullanılmaz yükseklik 1,80 veya 1,50 olduğundan cam veya ahşap kapı takmanıza gerek yoktur.

Kısa ofis bölme sistemleri yapımı sırasında ses yalıtımını ayrıca düzenlenir iki çağrı merkezi çalışanı arasında kurulan kısa ofis bölme (seperatör bölme duvar ) ses karmaşasına son verir. İki tarafın birbiri ilen olan ilişkisi kesilir ve ses herhangi bir diğer tarafa geçmez seperatör bölme duvar sistemlerinin kurulumu oldukça basit ve ideal formdadır. Siz ister kısa cam seperatör bölme duvar isteyin isterseniz ahşap seperatör kısa bölme duvar isteyin size özel çözümler sunan çağrı inşaat sizlere hızlı bir dönüş sağlayarak montajını tamamlayarak teslim eder. Seperatör ofis içi bölme duvar ( kısa ofis bölme sistemleri) en dar çalışma alanlarında bile çalışanlarınızın rahat ve sıkılmadan vakit geçirebileceği çalışma ortamları yaratmaktadır.Günümüz kurumsal şirketlerinde çalışanlarını kapalı odalara gömmektense çalışma alanındaki oksijen daha verimli kullanarak çalışanlarınız potansiyelini artmasında yardımcı olan seperatör ofis bölme sistemleri ile kaliteli şık çalışma ortamları sağlayabilirsiniz.

Seperatör ofis bölme sistemleri diğer adıyla kısa bölme duvar sistemleri fiyatlarına gelecek olursak istenildiğinde ahşap ister cam bölme sistemleri fiyatları değişiklik göstermektedir. Örneğin altı ve üstü komple ahşap olan bir kısa ofis bölmesi ile komple cam olan bir kısa seperatör bölme duvar sistemi fiyatları aynı değİldir. Camlı ofis bölme sistemleri ahşap seperatör bölme duvar sistemine göre %30 a yakın fiyat farkı vardır. Cam ofis bölme sistemleri her zaman ahşap sistemlerinden daha pahalı bir üründür. Kısa ofis bölme sistemlerinde ahşap modelleri sizler için aşağıda yer vermeye çalıştık bunlardan herhangi birini seçerek ofisinizi dizayn edebilirsiniz. Renk seçerken ofis içindeki düzeni tamamlayan renkler kullanabilirsiniz örneğin bir ofis mobilyası renğinden esinlenerek kısa seperatör ofis bölme sisteminizi tamamlayabilirsiniz. Ofisinize veya çağrı merkezinize kısa bölme duvar sistemi yaptırmak isterseniz konusunda profosyonel yıllarca demontable kısa bölme duvar sistemlerinde uzman gerek teknolojik alt yapısı ile gerekse çalışma alanında kullanmış olduğu son tasarım montaj ürünleri ile size harika bir çalışma ortamı sağlayan Çağrı İnşaat‘ın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Ofislerde Verimlilik

                İşletme sahipleri yeni ticari dünyanın gereklerine uyarak her geçen gün daha ileriye gitmenin yollarını aramaktadır. Bu yolları ararken çalışanlarından destek almak isteyen işletme sahipleri, işletmelerinde oluşan herhangi bir verim düşüklüğünü hemen tespit ederek nedenini ortadan kaldırmak isterler. Bu nedeninin tespit edilmesi ve ortadan kalkması eskiden oldukça zor bir ihtimaldi fakat günümüzde ofis bölme sistemleri işletme sahipleri için bu görevi üstlenmişlerdir.

                Ülkemizde de oldukça yaygınlaşan ofis bölme sistemleri birçok açıdan çalışanların verimini artırmaktadır. Örnek vermek gerekirse; işletme sahiplerinin en çok kızdığı ve rahatsız olduğu durum hiç şüphesiz mesai saatleri içinde iş dışı yapılan sohbetlerdir. Bu sohbetler nedeniyle verimin düştüğünü açıkça gören işletme sahipleri iş dışındaki şeylerle meşgul olan kişiler için ofis bölme sistemini uygulayabilir. Bu çalışanların çalıştıkları masalara ofis bölme sistemi ile cam bölme ya da panel bölme taktıran işletme sahibi hem çalışanlarının birbiri ile iş dışındaki sohbetini kesmiş olur hem de hiçbir çalışanını işten çıkarmak zorunda kalmaz. Cam ve panel bölmeler ayrıca ofise modern ve yeni bir hava katacağından işletme verimine olumlu bir etki de o yapar.

                İşletmelerin sahip olduğu boş alanları kullanışlı alanlara çevirmek artık çok kolay. Ofis içerisindeki boş alanlar isteğe bağlı olarak bölme duvarlar ile kapalı alanlara kolaylıkla çevrilebilir. Örneğin çalışanlar için sigara içme odası ya da mesaileri dışında dinlenme odası yapmak gerektiğinde bölme duvar sistemini kullanmak oldukça mantıklı olacaktır. Eski tip inşaatlara kıyasla çok da düşük maliyetli ve modern görünümlü olan bölme duvarlar işletme sahiplerinin ofislerine katacakları yeni havada oldukça etkili olacaktır. İşletme sahipleri için ticari dünyanın gereklerine uyarak ofisi sürekli yenilemek ve geliştirmek hem kısa hem de uzun vadede kâr etmelerini şüphesiz sağlayacaktır.