Bölme Duvar

Bölme Duvar:
Bölme duvar kalitesi ve çağrı inşaat güvencesi ile tam çeyrek asırdır sizlere ve ofislerinize uygun fiyatlarla bölme duvar sistemleri uyguluyoruz. Ayrıca çağrı inşaat bölme duvar sistemleri sizlere ofislerinize gelerek ücretsiz keşif imkanı sunuyor. Ofis alanlarına şık, çok fonksiyonlu ve iş verimliliğini arttıran bir tasarım kazandıran bölme duvar sistemleri, işletmelerin değişen ihtiyaçlarına esnek kullanımlarıyla cevap vermektedir. Dolu, tümden cam, yarım camlı, cam cama veya modüler uygulamalarla her işletmenin bölme duvar ihtiyacını karşılayan bu sistemlerde renk ve desen konusunda da zengin içerikli alternatifler sunulmaktadır. Cam yüzeylerin tamamında kumlama uygulamaları ile mat ve yarı mat yüzeyler sunulurken, renkli cam kullanımı sayesinde ofis ortamının daha şık ve daha renkli hale gelmesi de sağlanabilir. 80 mm gibi çok ince tasarımlara da ev sahipliği yapan bu bölme sistemleri ile net kullanım alanı kaybı yaşanmadan azami fayda sağlanabilir. Çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunduğu için ofis uygulamaları dışında depo, envanter, toplantı ya da bekleme odası gibi farklı çözümler de sunabilen bölme sistemleri ekonomik olarak da en cazip seçenektir. Bölme duvar sistemleri seçmek için aşağıdaki ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Hafif malzeme kullanımının gerektiği yapılar için de uygun çözümler sunabilen bu işlevsel bölme duvar sistemleri, binalara ekstra yük getirmediği için her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklılığın önemli olduğu alanlarda alüminyum profil ve paslanmaz çelik konstrüksiyon gibi yüksek mukavemetli tasarımlar da sunulabilmektedir. Ses geçirgenliği düşük malzemelerden üretildiği için özel çalışma alanlarının ihtiyaç duyduğu sessizliği sağlayabilen bu kullanışlı bölme üniteleri, işletmenin ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede yalıtım malzemeleri kullanılarak da üretilebilmekte ve daha da fazla ses yalıtımı sağlayabilmektedir. Isı izolasyonu konusunda da yarar sağlayan profiller, ısınma ve soğutma maliyetlerinin azalmasına yardımcı olur.

Bölme Duvar Fiyatları

İnce tasarımlarıyla ofis dekorasyonuna şıklık katan bu bölme sistemleri aynı zamanda çok dayanıklıdır. Uzun süre boyunca sorunsuz kullanılabilen ve ilk günkü görünümü de her zaman korur. Yapısal değişiklere gerek bırakmadan her türlü ofise rahatça uygulanan bu sistemler ayrıca yapısal dezavantajların da pratik bir şekilde gizlenmesine yarımcı olur. Çalışanların bireysel alanlarda daha rahat bir şekilde çalışması için kullanılan bu sistemlerde saydam cam uygulamaları kullanılabilir, bu şekilde özel bir çalışma alanına sahip olmasına karşın tüm çalışanların çevreyle görsel temas kurması da sağlanabilir. Bölme sistemleri tüm bunların dışında ihtiyaca göre birçok farklı avantaj da sunabilmektedir.

TOP