Çağrı İnşaat, Ofis Bölme, Bölme Duvar, Ofis Bölme Sistemleri,Cam Bölme | Bölme Duvar
8
post-template-default,single,single-post,postid-8,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Bölme Duvar

Bölme Duvar

Bölme Duvar

Bölme Duvar:

Bölme Duvar Nedir Nasıl Yapılır ?
Bölme duvar kalitesi ve çağrı inşaat güvencesi ile tam çeyrek asırdır sizlere ve ofislerinize uygun fiyatlarla bölme duvar sistemleri uyguluyoruz. Ayrıca çağrı inşaat bölme duvar sistemleri sizlere ofislerinize gelerek ücretsiz keşif imkanı sunuyor. Ofis alanlarına şık, çok fonksiyonlu ve iş verimliliğini arttıran bir tasarım kazandıran bölme duvar sistemleri, işletmelerin değişen ihtiyaçlarına esnek kullanımlarıyla cevap vermektedir. Dolu, tümden cam, yarım camlı, cam cama veya modüler uygulamalarla her işletmenin bölme duvar ihtiyacını karşılayan bu sistemlerde renk ve desen konusunda da zengin içerikli alternatifler sunulmaktadır. Cam yüzeylerin tamamında kumlama uygulamaları ile mat ve yarı mat yüzeyler sunulurken, renkli cam kullanımı sayesinde ofis ortamının daha şık ve daha renkli hale gelmesi de sağlanabilir. 80 mm gibi çok ince tasarımlara da ev sahipliği yapan bu bölme sistemleri ile net kullanım alanı kaybı yaşanmadan azami fayda sağlanabilir. Çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunduğu için ofis uygulamaları dışında depo, envanter, toplantı ya da bekleme odası gibi farklı çözümler de sunabilen bölme sistemleri ekonomik olarak da en cazip seçenektir. Bölme duvar sistemleri seçmek için aşağıdaki ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Hafif malzeme kullanımının gerektiği yapılar için de uygun çözümler sunabilen bu işlevsel bölme duvar sistemleri, binalara ekstra yük getirmediği için her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklılığın önemli olduğu alanlarda alüminyum profil ve paslanmaz çelik konstrüksiyon gibi yüksek mukavemetli tasarımlar da sunulabilmektedir. Ses geçirgenliği düşük malzemelerden üretildiği için özel çalışma alanlarının ihtiyaç duyduğu sessizliği sağlayabilen bu kullanışlı bölme üniteleri, işletmenin ihtiyaçlarına göre yüksek kalitede yalıtım malzemeleri kullanılarak da üretilebilmekte ve daha da fazla ses yalıtımı sağlayabilmektedir. Isı izolasyonu konusunda da yarar sağlayan profiller, ısınma ve soğutma maliyetlerinin azalmasına yardımcı olur.

Bölme Duvar Fiyatları

İnce tasarımlarıyla ofis dekorasyonuna şıklık katan bu bölme sistemleri aynı zamanda çok dayanıklıdır. Uzun süre boyunca sorunsuz kullanılabilen ve ilk günkü görünümü de her zaman korur. Yapısal değişiklere gerek bırakmadan her türlü ofise rahatça uygulanan bu sistemler ayrıca yapısal dezavantajların da pratik bir şekilde gizlenmesine yarımcı olur. Çalışanların bireysel alanlarda daha rahat bir şekilde çalışması için kullanılan bu sistemlerde saydam cam uygulamaları kullanılabilir, bu şekilde özel bir çalışma alanına sahip olmasına karşın tüm çalışanların çevreyle görsel temas kurması da sağlanabilir. Bölme sistemleri tüm bunların dışında ihtiyaca göre birçok farklı avantaj da sunabilmektedir.

Bölme duvar yapım aşamalarından bahsetmek de yine sizlere işin planlaması açısından ipuçları verecektir. Bu düşünceden hareketle kısaca yapım aşamasından bahsedelim. Çağrı inşaat ekiplerinin yaptığı kısa bir keşif gezisinde ihtiyaçlarınız ve isteklerinizin belirlenmesiyle yapım süreci başlamaktadır. Tasarım konusunda ise ekibin yanında getirdiği katologlar size yol gösterici olacaktır. Ancak, katologda bulunan muhteşem ürünler arasında kısa da olsa bir kararsızlık yaşayacağınız bir gerçektir. Tabii, seçim yaparken öncelikle duvar bölme sisteminizin ahşap mı yoksa cam mı olacağına karar vermeniz gerekecektir. Peki, tüm bu üstün hizmetin ücreti nedir diye merak edebilirsiniz. Öncelikle duvar bölme sistemlerinin fiyatlarının kullanılan tasarıma, malzemeye ve de alanın özelliklerine göre değişeceğini belirtmek gerekmektedir. Ancak, şuna emin olabilirsiniz ki, Çağrı İnşaat fiyat konusunda müşterisine yardımcı olmakta, piyasaya göre müthiş bir kalite ile verdiği hizmeti uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. Hatta kendileri en kaliteli ürünü en ucuza satma garantisini de bizzat kendileri vermektedir. Siz de ofisinizde muhteşem bir tasarım, fonksiyonellik ve iyi bir görsellik deneyimi yaşamak hem de bunu uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız Çağrı İnşaatın web sitesini gönül rahatlığıyla inceleyebilir ve iletişim bilgileri bölümünde yer alan bilgilerle kendilerine ulaşabilirsiniz.

Line bölme duvar özellikleri

✔ Bölme duvar sistemlerimiz % 99,9 ‘u geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmektedir .
✔ Bölme duvar pratik ve hızlı kurulumu ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
✔ Bölme duvar sistemleri özel ses yutucu kumaş kaplamalar ile ortam ses seviyesi kontrol altına alınmaktadır
✔ Bölme duvar kısa seperasyon sistemlerimiz % 100 taşınabilirliğe sahiptir .
✔ Bölme duvar demontaj ve tekrar montajı esnasında herhangi bir deformasyon oluşmaz .
✔ Son derece dayanıklı olan bölme duvar dekoratif olan alüminyumdan üretilen bölme duvar seperasyon sistemlerimiz bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilmeniz için tasarlanmıştır .

Bölme Duvar Yaptırırken Neden Çağrı İnşaat 

✔ Bölme duvar sektöründe tam 20 yıllık tecrübe,
✔ Mesleğinde deneyimli ve mesleki gereksinimlere uygun bilgi birikimi,
✔ Tse standartlarına uygun çalışma sistemi,
✔ Uzman,genç ve dinamik kadro,
✔ Sistemli çalışma ve buna bağlı olarak düzenli hizmet,
✔ Ücretsiz keşif
✔ 7/24 teknik destek,
✔ Uygun fiyat,
✔ Uygun çözüm önerileri,
✔ Proje sonrası ücretsiz danışmanlık ve uygulama
✔ Bölme duvar fiyatları sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre çeşitli seçenekler önerebilir.Bölme duvar konusunda şirketimiz ücretsiz olarak keşif yapar.

Bölme Duvar Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

✔ Ofisinize uygun bölme duvar modelini seçin
✔ Isı ve ses kontrolü iyi yapın daha sonra zaman kaybı yaşamayın
✔ Alüminyum bölme duvar kalınlığı iyi seçilmeli aksi takdirde aşırı yükten dolayı ofisinizde istenmeyen kazalar yaşanabilir.
✔ Camlar 4 + 4 düz cam veya lamine cam kullanın.
✔ Cam montajı sonra profil ile camı sıkıştırmak için kalın fitil kullanın.
✔ Kesinlikle ofis bölme yapılan sistem alüminyum olmalı galvaniz veya metal olmamalı.
✔ Camlar kontrol edilmesi çizik kırık veya çatlak ürünler alınmamalı
✔ Alüminyum bölme duvar renkleri yaptırabilirsiniz ancak en iyi model gri renkte olanlardır.
✔ Bölme duvar yapacak firmanın kalite belgeleri varmı araştırma yapınız.
✔ Firmadan daha önce yaptığı bölme duvar sistemleri referanslarını isteyiniz. Merdiven altı firmalara yaptırmayın
✔ Sistemin kalite belgesini isteyiniz. Ayrıca sistem daha sonra sökülüp kurulurmu iyice araştırınız.

Bölme Duvar Modelleri: Bölme duvar sistemleri hakkında sizlere geniş bilgiler verdiğimiz web sitemizden isterseniz bizlere ulaşabilir ücretsiz olarak keşif isteyebilirsiniz. Bölme duvar fiyatları hakkında geniş bilgi bulabilirsiniz. Çağrı inşaat line bölme duvar sistemleri üzerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bölme duvar modelleri hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

18 Comments
 • Kerem sayın
  Posted at 14:32h, 10 Nisan Cevapla

  merhaba bölme duvar işlerinde bizlere yardımcı olacak’ ücretsiz bölme duvar keşfi yapacak bir elemana ihtiyacım var. Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaş yönlendirirseniz sevinirim.

  • mehmet
   Posted at 14:33h, 10 Nisan Cevapla

   Bölme duvar keşfi hakkında: merhaba kerem bey adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bizlere yollayın sizlere hızlı bir şekilde bölme duvar ücretsiz keşfi yapalım:

 • Hakkı
  Posted at 20:06h, 20 Ekim Cevapla

  iyi günler 25-30 metrekare bi oda var tam ortadan 2 ye bölünecek bir tanede kapı açılacak masrafı ne olur. odanın fotoğraflarını size nerden atabilirim

 • hayati bozkır
  Posted at 21:17h, 15 Şubat Cevapla

  İstanbul Beşiktaş da bulunan ofisimize ayrı ayrı dört adet sizin bölme duvarlarinizla oda yaratmak istiyoruz.odaların bir tanesi mudur odası diğer odalar personel ve muhasebe odası olacaktır. Toplam en 18 yükseklik ise 290 dır bunlara ayrıca 4 adet ahşap kapı montajı yapılacaktır.sizden ricam bu bölme duvarların fiyatlarını bizlere uygun bir şekilde hazırlayıp mail olarak atarsanız sevinirim. Firmanızı yapmış olduğunuz bir musterinizden aldim hızlı dönüş ve hızlı montajinizdan bahsetti.benim isimde acil saygilar

  • mehmet
   Posted at 15:16h, 07 Mart Cevapla

   Hayati bey teklifinizi mail adresinize yolladık saygılar

 • Fırat
  Posted at 22:17h, 14 Nisan Cevapla

  merhaba iyi günler 70 ve 90 metrekare olan iki katlı bir yere 8 adet 10 metrekare ve 2 adet 15 metrekare kapısı dahil odalar olacaktır. Lütfen bu bölme duvarların fiyatlarını bize uygun bir şekilde hazırlayıp mail olarak atarsanız sevinirim.

 • mehmet
  Posted at 11:52h, 18 Nisan Cevapla

  Merhaba bölme duvar fiyatları için bizlere iletişim bilgilerinizi yollarmısınız

 • serdar
  Posted at 23:01h, 31 Ekim Cevapla

  Merhabalar,15 mt genişlik 3,10 uzunluk bölme yapmayı düşünüyoruz fiyatı yaklaşık olarak bildirir misiniz

  • mehmet
   Posted at 11:42h, 12 Aralık Cevapla

   bölme duvar fiyat teklifi mailinize gönderildi

 • Sekan Taşcı
  Posted at 11:37h, 12 Aralık Cevapla

  2.5 metre yükseklik, 3 metre genişlikte olan ofisimin uzun kısmına camekan kapılı bölme yaptırarak oda haline getirmek istiyorum. Tasarım ve fiyat bilgisi için dönüşünüzü bekliyorum.

  • mehmet
   Posted at 11:41h, 12 Aralık Cevapla

   Merhaba serkan bey teklifiniz gönderilmiştir.

 • Feride
  Posted at 21:28h, 20 Aralık Cevapla

  2.85 metre yükseklik, yaklaşık 40 metrekare alan 15-25 olacak şekilde ikiye bölünecek. Hareketli bölme duvar düşünüyoruz. Fiyat listesi alabilir miyiz?

  • mehmet
   Posted at 17:43h, 21 Aralık Cevapla

   Feride hanım teklifiniz yollanmıştır…

 • murat
  Posted at 20:58h, 04 Ocak Cevapla

  merhaba;

  en 620cm boy 300cm : alt kısım ahşap üst kısım jalizili cam – 4 adet
  en 580cm boy 300cm : alt kısım ahşap üst kısım jalizili cam bir adet ahşap kapı – 2 adet
  en 550 cm boy 300cm: alt kısım ahşap üst kısım jalizili cam – 1 adet

  montajlı fiyat verebilirmisiniz.

  • mehmet
   Posted at 10:26h, 09 Ocak Cevapla

   merhaba bizlere iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

 • isminur canan
  Posted at 17:58h, 07 Nisan Cevapla

  yeni ofisimiz için ofis bölmeler yaptıracaktık. Modüler ofis bölme sistemleri araması yaptığımda ÇAĞRI İNŞAAT OFİS BÖLME İLE ile karşılaştım. keşif için firma geldi. anlaştık. 120 metrekarelik ofisimize bölmeler yapıldı. kaliteli bir işçilikti. teşekkür ederim

  • mehmet
   Posted at 18:04h, 07 Nisan Cevapla

   merhaba sayın metar yapı bizlerde sizlere teşekkür ederiz.

 • Selma
  Posted at 01:18h, 28 Ağustos Cevapla

  Mrb biz banyomuzda islak kuru yerleri ayirmak istiyoruz bi panel lazim biraz once bi video izledim ve tam aradigim cozum dedim suya dayanikli malzeme ile o panelden yapabilir misiniz birde 2 m genislik yukseklikte 2 metre olucak fiyat verirseniz sevinirim eger malzeme varsa simdiden tskler

Post A Comment