Cam Bölme Sistemi Nasıl Yapılır?

Cam Bölme Sistemi Nasıl Yapılır? İşletmelerde daha verimli iş ortamları yaratmak, ses ve ısı yalıtımında etkili çözümler bulmak ve daha şık ofislere sahip olmak için cam bölme sistemleri kullanılmaktadır. Camın dayanıklılığı ve zarafetini bir araya getiren cam bölme sistemlerinin işletmelere sağladığı avantajlar şu şekildedir:

-Uygun çalışma ortamını yaratmak:

Kalabalık ve gürültüsü çok olan işletmelerde daha sessiz ve sakin çalışma ortamlarının yaratılmasında bölme sistemleri oldukça verimli sonuçlar vermektedir. Her büyüklükteki alana kolaylıkla uygulanabilen bölme sistemleri ile departmanlar birbirinden ayrılabilir ve çalışma esnasındaki bilgi karışıklığına engel olunabilir. Üst düzey yöneticilerin daha verimli çalışma ortamlarına sahip olmasına ve görüşmelerinde daha uygun ortama sahip olmasını sağlar.

-Ses ve ısı yalıtımı:

Bölme sistemleri sağladıkları ses ve ısı yalıtımı ile hem enerjiden tasarruf etmenizi hem de gürültüyü engellemenizi sağlar.Müşteriler için ayrılan bölme sistemli alanlar sayesinde görüşmeleriniz daha mahremiyet altında gerçekleşir.Çalışma ortamlarında istenilen ses yalıtımı sağlanarak çalışanların gürültüden ve sesten ez az şekilde etkilenmesi sağlanır.

-Ortamda hâkimiyet:

Özellikle üst düzey yöneticiler cam bölme sistemlerini ofis tasarımında tercih etmektedirler. Bu sayede hem kendileri için sesten yalıtılmış çalışma ortamları yaratırlar, hem de aynı zamanda bölme sistemleri sayesinde çalışanların kontrolünü sağlayabilirler. İş yerinde yaşanacak aksamalar ve ciddiyetsizlikler anında müdahale etme imkanı bulurlar ve çalışanların performanslarının düşmesi engellenir.

Bu sistemleri sağladığı bu avantajlar ile birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.Uygulaması ve montajı da oldukça kolaydır.Bu malzemelerin uygulamasında izlenilen adımlar şu şekildedir:

1-Proje: İşletmenizin ölçüleri alınarak sizler için en uygun cam bölme sistemleri tasarlanarak beğeninize sunulur. Son tercihi sizin yapacağınız bu projelerin tamamında kullanım alanı en yüksek tutulacak şekilde farklı tasarımlar yapılmaktadır.

2-Cam bölme sistemlerinin hazırlanması: İşletmenizde gerekli ölçüler alındıktan sonra cam bölme sistemler işletmenize özel olarak üretilir. Tercih ettiğiniz malzemeler en yeni ve teknolojik alüminyum ofis bölme malzemeleri ile bir araya gelerek uzun ömürlü kullanım imkanı olan cam bölme sistemler ortaya çıkar.

3-Montaj: Cam bölme sistemler hazırlandıktan sonra çok kısa süre içerisinde profesyonel ekibimizce montajı yapılır ve bir kaç saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir. İnşaat kiri ve dağınıklığı yaşamadan pratik uygulamalarla montaj hizmeti verilmektedir. Çağrı İnşaat profesyonel ekibi ile size en uygun cam bölme sistemlerini hazırlamakta ve uygulamaktadır. Hızlı montaj hizmetimiz sayesinde yeni çalışma ve iş alanlarına hemen sahip olarak işlerinizden geri kalmadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız ve bölme duvar sektöründeki diğer hizmetlerimiz için www.cagriinsaat.com.tr adresine tıklayarak bilgi alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak size özel çözümlerimize uygun fiyatlar ile sahip olmak elinizde. Mekanlarınız da konforu yaratmak ve şık bir görüntü yakalamak için sizde hemen şimdi arayın!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir