Cam bölme hakkında detaylı içerik ve cam bölme fiyatlarını bulabilirsiniz dilerseniz cam bölme keşfi için bizden yardım alabilirsiniz.

Eroğlu avcılar cam bölme

Ofis Tasarımında Cam Bölme Nasıl Kullanılır

Ofis Tasarımında Cam Bölme Nasıl Kullanılır ?

Ofis tasarımı yaparken kişiye özel alanlar yaratmak için en önemli detay cam bölme sistemleri ofis ve iş yerlerinizde daha fazla çalışma alanı oluşturmak için kullanabileceğiniz bir sistemdir. Tavandan yere kadar uzanan cam bölmeler sayesinde ofis alanınızı arttırabilir ve çalışanlarınıza daha verimli çalışmaları için ortam sağlayabilirsiniz. Cam bölmelerin bir diğer artısı ise hem dekoratif hem de aydınlık bir görünüme sahip olmasıdır. Ofis tasarımı için yapılan araştırmalara göre aydınlık ve ferah ortamların iş verimliliğini arttırdığı ve strese iyi geldiği ortaya konulmuştur. Ofis içerisindeki ışığı ve doğal enerji kaynağı olan güneş ışığını tamamen yansıtma özelliği olan cam bölme sistemleri çalışanlarınızın kendini bir alana hapsedilmiş gibi hissetmesini engeller.

Cam bölme sistemleri kendi içerisinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Bunlar tam cam bölme sistemleri, yarım cam bölme sistemleri ve cam bölme duvar sistemleri olarak ayrılmaktadır. Bunlar cam bölme sistemlerinin çeşitleri olduğu gibi dilerseniz cam bölme de kullanılacak olan cam çeşidini de seçebilir tek cam ya da renkli cam seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Cam bölmeler 8mm eninde oldukça ince yapılardır.

Bu sayede daha fazla alan elde edebilirsiniz, Ofis bölme sistemlerimiz en kaliteli ve en hafif materyallerden üretilmektedir, Binanın yapısına hiçbir yük oluşturmaz. Cam bölmeler diğer bölmelerin aksine hiç alüminyum profil kullanılmadan yüzde yüz camdan üretilir. Camlarımız özel olarak güçlendirilmiş ve basınca dayanıklı hale getirilmiştir. Herhangi bir darbe yada doğal afette çatlama ya da kırılma gibi sorunlar meydana gelmez.

Cam bölme sistemlerimiz Çağrı İnşaat markamızın güvencesi altındadır.

Cam bölmeler özel ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Ofisiniz için hangi sistemin daya uygun olduğu hakkında istekleriniz göz önünde bulundurularak uzman ekibimizin yaptığı inceleme çalışmalarından sonra tarafınıza detaylı bir bilgilendirme yapılmaktadır. Kalite ve güven garantisi altında üretilen bölme sistemlerimizde herhangi bir deformasyon meydana gelmesi durumunda ekiplerimiz ofisinizde gelip bu durumun giderilmesini sağlayarak sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ücretsiz inceleme hizmetinden yararlanmak için bizi irtibat numaramızdan arayarak tarafınıza uzman bir ekip yönlendirmesi isteyebilirsiniz.

spider cam bölme sistemleri eroğlu giyim tekstil tamamlandı

Cam Bölme Sistemi Özellikleri

Cam Bölme Sistemi Özellikleri

Cam bölme hizmetleri günümüzde oldukça popüler bir hal almıştır. Bunun ana nedenleri arasında verimin artırmak, fiziki mekânlardan maksimum düzeyde yararlanmak ve çalışma ve yaşam alanlarına farklı ve çağdaş bir görünüm kazandırma isteği yatmaktadır.
Sunduğu yenilikçi ve modern tarzdaki ofis bölme hizmetleri ile fark yaratan firmamız her türlü ihtiyacınızda sizlerin yanındadır. Sunduğumuz onlarca çeşit ofis bölme hizmeti ile yaşam ve iş alanlarınıza uygun bir ofis bölme hizmeti muhakkak bulunmaktadır.

Cam bölme sistemleri hizmetlerinde kullandığımız tüm ürün ve ekipmanlar çevre dostu ürünlerdir. Ayrıca ofis bölme hizmeti ile ilgili dünya genelindeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Tüm fuar ve organizasyonlara katılım sağlayan firmamız teknolojik gelişmeleri çok kısa sürelerde sunduğumuz hizmetlere entegre etmektedir. Dünya genelinde de hizmet gösteren firmamız bu sayede ülkemizin tanıtımı konusunda da oldukça olumlu faaliyetler yürütmektedir.

Cam Bölme Sisteminin Faydaları

Firmamız birçok çeşit ve tarzda cam bölme hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetler içerisinde sağladığı faydalar ve estetik görünümünden dolayı en çok tercik edilen ofis bölme hizmetleri arasında cam bölme sistemleri gelmektedir.
En önemli özelliklerinden biri yalıtım özelliğidir. İş yerlerinde enerji tasarrufu sağlayan bu sistem bu yönü ile oldukça değerli bir konumdadır. Estetik açıdan güzel bir görüntü sağlarken iş verimliliğine ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Fiziki şartlardan en iyi verim sağlanabilir. Kişileri için yeterli büyüklükteki bölmeler oluşturulabildiğinden kullanılmayan boş durumdaki alanlar değerlendirilmiş olmaktadır. Bu cam bölme alanlarında herkesin birbirini rahatça görebildiği için çalışanlar performanslarını daha yukarıya çekmektedirler.
Ofis bölme hizmetleri maliyetler açısından son derece uygun olmaktadır. Ayrıca çok pratik ve hızlı bir şekilde kurulumu yapılabileceği için işlerin aksamasının önüne geçilmektedir. Teknoloji ile bütünleşen cam bölme sistemleri gerçek anlamda başarılı ve gelecek vadeden bir yapıya bürünmektedir.

Cam Bölme Sistemi Montajı

Cam bölme hizmetleri ofis bölme hizmetleri içersinde kurumu ve montajının en kolay ve hızlı yapılabildiği bir hizmettir. 100 metre kareye kadar olan alanlar bir iş gününden daha az sürelerde yapılmaktadır. Bu durum diğer ofis bölme hizmetlerinde çok daha fazla artmış durumdadır. Özellikle montajının kısa sürmesi ve işi aksatmaması yönü ile iş yerlerinde en çok tercih edilen yöntemdir

Cam Bölme Modelleri

Firmamız sizlerin en kaliteli hizmeti alması adına sunduğumuz hizmet çeşitliliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bazı durumlarda ofis bölmelerinin tamamen cam bölme ya da tamamen duvar bölme olmaları sorunların yaşanmasına sebep olabilmektedir. Firmamız bu hususu dikkate alarak bölme duvar sistemi hizmeti sunmaktadır. Bu sayede hem duvar hem de cam bölme hizmetleri belirli oranda kullanılarak çok daha dengeli ve uyumlu bir hizmet sağlanmış olmaktadır. Bu sistemde ofis arkadaşları rahatlıkla birbirini görebilirken dışarıdan kişiler aynı rahatlığı bulamayacaklardır. daha fazla bilgi için ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Doğuş Ofis Cam Sistemleri

En Yeni Cam Bölme Sistemleri

En Yeni Cam Bölme Sistemleri

Her sektör geliştiği gibi yapı sektörüde gün geçtikçe gelişmektedir. Aynı zamanda bizim sektörümüz yani cam bölme sistemleri de gelişmektedir. Eğer bizim gibi bir vizyona sahipseniz bu gelişmeleri takip etmemek gibi bir lüksünüz olamaz. Dünya güç geçtikçe bir o kadar küçülmektedir. Artık çinde yapılan bir yenilik aynı zamanda ülkemizde veya diğer Avrupa ülkelerindede eş zamanlı olarak kullanılmaktadır.

Bizlerde kendi sektörümüze değer katarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için ar-ge çalışmaları yapmaktayız. Bu şekilde gün geçtikçe daha kalıcı ve bununla birlikte daha uygun çözümler sunmaktayız. En yeni cam bölme sistemlerini bizim firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. En yeni cam bölme sistemlerinde bağlantı noktaları , uygulanan cam çeşitleri gibi bir çok etken yenilenmiştir. En yeni cam bölme sistemleri eskilerine göre daha verimli kullanılabilmekte ve kullanıcılarına daha estetik alanlar yaratarak daha portable bir şekilde hareket alanları sağlamaktadır. Cam bölme sistemleri ne kadar kolay bir şekilde taşınırsa müşterilerimiz içinde o kadar tercih sebebi olmaktadır.

Sadece ortamda yeni bir sinerji yaratabilmek nedeniyle bile ofis içlerinde değişiklik yapılmaktadır. Bu şekilde ortamdaki hava değişmiş olup motivasyon artmış bulunmaktadır. Bir çok müşterimiz bu kolay değişikşiği yapamadığı için çözümü ofislerini değiştirmekte aramaktadır. Bu ise cam bölme ofislerine göre çok daha pahalı,zahmetli ve en önemlisi gereksiz bir çözümdür. Biz müşterilerimize böyle bir kararı vermeden önce mutlaka bizlerle görüşmelerini öneriyoruz.

Eğer iş yerinizde çok büyük radikal bir değişlik yapılmayacaksa bunun dışındaki tüm sorunlara çözüm bulabiliriz. Bazen mesleki körlük dediğimiz yanılgıya düşebilirsiniz. Çözüm gözünüzün önündedir ama siz diğer işler ile o kadar meşgulsünüzdürki bir türlü o sorunun çözümünü bulamazsınız. Yerinde tespit ekibimiz işte bunun için sizlere ücretsiz hizmet vermektedir. Sizlerin tıkandığı yerde profesyonel gözle sizlere çözüm üretmeye çalışmaktayız. Bu şekilde sizlerde çok büyük masraflar altına girmeden ofis ortamınızı ferah ve kullanışlı bir alana çevirebilirsiniz. Ofis bölmeleri hakkında tüm soru ve sorularınız ile ilgili bizleri arayabilir veya size en yakın şubemize giderek bilgi alabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz içim teşekkürler.

Cam bölmesi imalatı montajı ve fiyatları

Ofisler için en uygun hızlı ve taşınabilir tasarıma sahip en yenilikçi ürünler cam ile dizayn edilmektedir. Çağrı inşaat cam bölmesi olarak sizlere en yenilikçi ürünleri sunmaktan gururluyuz sizlere bugün cam bölmesi imalatı ve montajı nasıl yapılır cam bölmesi fiyatları hakkında bilgi verirken cam bölme sistemlerinin yararlarından bahsedeceğiz.

Cam Bölmesi Teknik Özellikleri?

cam bölmesi imalatı

cam bölmesi imalatı

Cam bölme sistemleri, esnek ofis alanlarının tasarlanmasında temel bir unsurdur. Bunu yapmak, ofis organizasyon varyasyonlarına göre alan organizasyonunu değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir ve bu sistemler para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Kat yüksek tavana kadar uzanabilirler. Farklı açılarla gelebilirler: salıncak, katlanabilir veya kayar kapılar ile kullanılırlar. Ses yalıtımlı cam bölmeler, iş istasyonlarında gürültüyü en aza indirir ve size gizlilik kazandırır.

cam bölmesi

cam bölmesi

Cam Bölme Özellikleri
Çeşitli çerçeve boyutları alanı mevcuttur: 1.5 “, 3”, (yataydaki sistemler için 2.5 “).
Hafiftir ve sadece 3 cm’lık bir basıncın açılması veya kapanması gerekir.
Standart boyutlar arasında 240 “, 430”, 36 “, 40” genişlik ve 80 “, 96” yükseklikler bulunur.
Özel boyutlarımız mevcuttur.
Tozdan sudan etkilenmez tüm ürünler standart olarak gelir.
İsteğe bağlı film ve kumlama camlar ofisinize tarz ve esneklik katar.
Alüminyum kelepçe profil sistemi 8mm dir.
Klempleme sisteminin genişliği 32 mm, kıstırma sisteminin yüksekliği 43 mm’dir.
Cam bölmenin sertliği, cam kalınlığı ve cam ağırlığı 10+10
4’ün genişliği ve yüksekliğinin oranı ile belirlenir . Görünür kısım bir alüminyum mandalla kapatılır.
Temel renkler: RAL 9006 (gri, yarı mat); Alüminyum eloksal, Parlak paslanmaz alüminyum
RAL tarafından standart dışı renkte olası sizlere bağlıdır.

cam bölmesi fiyatları ve montajı

cam bölmesi fiyatları ve montajı

Cam Bölmesi Nerelerde Kullanılır?

 • Alışveriş merkezleri
 • İş merkezleri ve Ofisler
 • Kafeterya ve restoranlar için özel bölme duvarlar
 • Fitness merkezleri için cam bölmeler
 • Banklar için ofis bölümleri
 • Hastaneler için büro bölmeler
 • Ekonomi sınıfı cam bölmeleri

Firmamız orijinal ofis bölmeleri ve cam bölme sistemleri üretimiyle uğraşmaktadır ve uzun vadeli işbirliği için en uygun koşulları sunmaktadır. Yüksek kaliteli ürünleri en düşük maliyetle almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Firmamız ile işbirliği yaparak,
uygun fiyatlarla cam bölme sistemleri fiyatları alabilir;
kaliteli cam bölme sistemleri ürünleri görebilir,
ofis bölmeleri siparişlerin derhal yerine getirilmesi ve, sağlanan her türlü hizmet için 2 yıl garanti elde edersiniz,
bitmedi cam ofis bölme sistemleri için ücretsiz danışma ve keşif sunar,
en üst düzeyde hizmet, hızlı teslimat gibi birçok avantajdan yararlanırsınız.

İstanbul Ofis Bölmeleri

Cam Cama Olan Sistem Özellikleri

Cam Cama Ofis Bölme Sistem Özellikleri:

İnce Şeffaf daha modern daha estetik sistemler geliştiren Çağrı İnşaat Cam Bölme Sistemleri Alanında Türkiye’nin üretici Tek firmasıdır.

Cam Cama Bölme Sistemleri Nedir ?

Demonte Modüller veya Derzli olmayan tek camlı ses ve ısı yalıtımı açısından daha güçlü hiç bir kimyasal madde içermeyen Şişecam 5+5 Lamine yada 10 mm temperli rodajlı camlardan yapılan ofis bölme sistemleridir.

Özellikleri:

 • Sistem profili genişliği 40 mm
 • Yüksekliği 45 mm dir
 • Sistem Özel alüminyun profilden oluşur
 • Taşıyıcı profil
 • Cam sıkıştırma alüminyum aparatı
 • Cam sıkıştırma detayını ve bitiş detayların gizleyen özel tasarım kapak
 • Sistem üzerinde 8 mm 10 mm temperli veya lamine camlar kullanır.
 • Sistemin kendine has özel bir kapı kasası vardır
 • Kapı kasası 40 mm kalınlığında ahşap kaplama veya laminat kapı kullanılır
 • Dilerseniz özel cam kapı da kulllanabilirsiniz.
 • Cam kapı 10 mm temperli kilitli mekanizme ile yapılır.
 • Sistem maksimum 335 cm kadar çıkabilir.
 • Sistemde 3 m cam yapıştırma bantları kullanılır.
 • Cam kapı ve ahşap kapı sistemlerinde alman the door marka kol kilit ve menteşeler kullanılır.
 • Görünen tüm aksam alüminyum profilden oluşur.
 • Alüminyum rengi mat’tır istenirse ral renginden seçilen bir renge boyanabilir.

Ofislerde en çok tercih edilen cam bölme sistemi S-Line ofis bölme sistemidir, bu sistem sadeliği ve şeffaflığı ile göz doldurmaktadır. Ofislerde hızlı bir şekilde kurulan cam bölme sistemi bittikten sonra ister film ister reklam çalışması yapmanıza olanak sağlar.

Camdan Yapılan Bölme Sistemler

Çağrı inşaat ofis bölmeler ve cam bölmeler, ofis düzenini herhangi bir duruma uyacak şekilde tasarlama, tedarik etme ve yükleme esnekliği sunar. Tüm bölme sistemlerimiz sökülebilir olduğundan ofisiniz sökülüp yıllar sonra başka bir yere taşınabilir.

Cam bölmeler, katı ve sökülebilir farklı unsurlar, parlak ve esnek bir çalışma alanı oluşturmak ve akustik gereksinimleri karşılamak için kullanılabilir. Ofisinize yapılan cam bölme sistemlerine şirketin markalaşmasını, logolarını, renkli film yaptırabilirsiniz. Ofis Bölmeleri ayrıca sıkı bir testten geçerek sizlere ulaştırılır, testlerde akustik ve yanma oranları ölçülerek ürünün  yapısal ve performansları analiz edilmektedir. Cam bölme sistemlerimiz Türk Standartlarına uygun yangına dayanıklı E41 yangın yönetmeliğine uygun olarak üretilir.

Cam Bölme Özellikleri

 • Opak ve basit cam için 32mm yüksek 34mm genişliğindeki ekstrüzyon alüminyum profiller
 • 40mm yüksekliğinde 63mm genişliğinde, çift camlı.
 • Ekstrüzyon alüminyum yapılı dikenli opak paneller.

Filmli Duvarlar

 • Çift paneller: 16mm ve 650kg / m3 ahşap yonga levha, çeşitli yüzeyler.
 • Paneller arasında 30mm mineral yün panel yalıtımı.

Cam duvarlar

 • Çerçevesiz sade cam veya çift 10 veya 12mm

Kapılar (cam veya ahşap kapılarımız )

 • 42 mm mdf  kaplamalı
 • 66 mm mdf kaplamalı
 • 10 veya 12 mm temperli basit cam
 • 6mm temperli basit cam ile 42mm alüminyum
 • 42mm alüminyum, 6mm çift camlı
 • 5 + 5 veya 6 + 6mm çift camlı model
 • 6mm yanal basit cam ekran modeli

Sürgülü kapılar

 • dış 10 veya 12mm temperli basit cam
 • Dış 42mm alüminyum 6mm temperli basit cam ile
 • dış 42mm alüminyum 6mm temperli çift camlı
 • dış 42mm sunta kaplamalı

Akustik

 • Sırlı paneller Rw = 33dB – 40dB
 • Opak kapı Rw = 37dB – 43dB
 • Opak kapı Rw = 35dB

Yeni Bölme duvar, çağrı inşaat uzmanlaştığı  duvar bölme sistemleri alanında bir evrim sürecinin sonucunu temsil ediyor. Bu projede, malzemelerin şeffaflığının ve hafifliğinin sabit olduğu estetik kavramı toplandı. tek cam cama bölme veya tek veya parlatılmış paneller mevcuttur. Bu bölme sistemleri yapımında minimalist bir konsept var ve bu da tüm tesisatı yapılandırmaya olanak sağlayan benzersiz bir alüminyum profil ile gerçekleştirildi.

Cam Bölme Duvar

Cam Seperatör Sistemleri

Cam Seperatör Sistemleri: Yerden tavana kadar olmayan sadece çalışanlar arasında bir paravan oluşturmak için kullanılan yerden yüksekliği 1,30 1,40 1,50 veya daha yüksek olan cam bölme sistemlerine verilen isimdir. Seperatör Sistemleri cam ve ahşap kullanılarak yapılır veya alt ahşap üstü cam şeklinde yapılabilir bu sistemde tek amaç iki personeli birbirinden ayırarak ofis içinde daha verimli çalışmalarını sağlamaktır.

Ofisleri optimize etmek çalışanların gün boyunca birbiri ile iletişimi kesmek yada iki çalışanın telefon görüşme sırasında birbirine verdiği rahatsızlığı durdurmak için en ideal çözüm cam yada ahşap Seperatör Sistemleridir. Bu sistemler ofisinize kolayca montaj edilebilir hiç bir ruhsat ve yapı denetim izni gerektirmez genellikle esnek ve sade olması göz doldurmaktadır. Yapım aşamasında toz kir gibi hiç bir işlem olmaz seperatör sistemleri modüller halde olup ofisinizde sadece montajı yapılır.

Sistem klasik ofis bölme sistemin aynı olan sistemidir lakin yapılan sistem kısa seperatör sistemleri olarak anılır cam seperatör sistemleri ofisinizde kişiye özel alanlar yaratmanıza yardımcı olur bu sayede ekonomik açıdan çok yüksek fiyatlar ödemeden hızlı bir şekilde her personele kendine ait bir oda oluşturulur. Bunun sayesinde her personel daha verimli çalışır kısa seperatör bölme duvar sistemleri dayanıklı bir ürün olup yıkılma veya düşme gibi bir riski yoktur, montaj aşamasında yere ve duvarlara kalın vidalar veya çift taraflı yapışkanlar ile duvara sağlam bir şekilde tutturulur çevre profili dönülür ister cam ister ahşap şeklinde dizayn edilir daha sonra kapakları takılarak montajı sona erer.

 • Cam Seperatör Sistemleri
 • Ahşap Cam Seperatör Sistemleri
 • Cam + Ahşap Seperatör Sistemleri

Kısa ofis bölme seperatör bölme sistemleri fiyatlarına gelecek olursak diğer sistemlerde olduğu gibi metre kare olarak hesaplanır en ve boy ölçüsü alınarak hesaplanır. Boy yani H ölçüsü size göre düzenlenebilir 1,30 cm den  2,20 ye kadar yükseltilebilir. Kısa seperatör bölme sistemlerinde kapı uygulanmaz kapı yerine 90 cm bırakılarak kapı boşluğu oluşturulur dilerseniz eğer amerikan kapı olarak tabir edilen bar kapısı çarpma kapı montajı yapılabilir genellikle kısa ofis bölme sistemleri uygulan ofislerde kapı takılmaz.

Çağrı İnşaat olarak sizlerle 24 yıldır demontable modüller ofis sistemlerinde sizlere hizmet vermekteyiz en yeni ve en iyi ürünleri düşük fiyatlar ile bizden satın alabilir dilerseniz montaj yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizlere https://www.cagriinsaat.com.tr adresinden ulaşarak iletişim formumuzu doldurmak bizlere ulaştıktan sonra İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanırsınız.

şeffaf camlı ofis bölme

Ofis Bölme Sistemleri Hızlı Çözümler

Ofis Bölme Sistemleri Hızlı Çözümler:
Yazın gelmesiyle ofislerde yeni tadilat ve yeni imar alanları ve mevcut eski yapılarınızın yenisi ile değiştirme vakti geldi. Ofis bölme sistemleri bu alanda sizlere hızlı ve pratik çözümler sunar, ister camlı ister ahşap dolu bölme duvar sistemleri ile ofisinizi güzelleştirebilirsiniz.

Ofis bölme sistemlerinde Çağrı inşaat, tercih etmenizin en büyük nedenleri geleneksel bölme duvar sistemleri değil günümüz ve ileri teknolojiyi takip eden yenilikçi bir firma olmasıdır, yıllardır ofis bölme sistemleri ve bölme duvar alanında kendini kanıtlamış kendi üretimini kendisi yapan İstanbul ofis bölme sistemleri denince ilk akla gelen firma olmuştur. Yarattığı her ofis bölme ürünü patentli olup ıso ve kalite belgeleri mevcuttur.

Ofis bölme sistemleri hijyen alanlar yaratır kolay kablolama sistemleri ile size ekonomik çözümler sunar.

Ofis bölme sistemleri alanından en büyük firmalardan biri olan Çağrı inşaat İstanbul ofis bölme sistemleri ve bölme duvar sistemleri alanında kendi fabrikası bulunan tek firmadır, gerek modüller ofis bölme sistemleri gerekse demontable bölme duvar sistemleri alanında yarım ve yatay cam ofis bölme sistemlerini sizlere hazır olarak sunar. İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası ofis bölme sistemleri keşfi ücretsizdir.

Ofis bölme sistemlerini kusursuz ve güvenilir bir şekilde yaptırmak istiyorsanız kaliteli ve doğru bir şirket olan Çağrı İnşaat ile çalışmanızı öneririz. Günün her saatinde arayarak ofis bölme sistemleri fiyatları alabilir, dilerseniz İstanbul ofis bölme ihtiyaçlarınız için bizden ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri (4)

Ofis Bölme Sistemleri Referanslar

Arçelik A.Ş Ofis Bölme Sistemleri Tamamlandı: Türkiyenin en büyük şirketleri arasında bulunan ve “Fortune 500″de, ülkemizin en büyük şirketleri arasında yer alan arçelik a.ş ofis bölme sistemlerinde çağrı inşaat ofis bölme sistemlerini tercih etti.

1 ocak 2015 başlayan Arçelik A.Ş ofis bölme sistemleri projesi yaklaşık olarak 45 gün bir sürede tamamlanarak Teslim Edilmiştir.
Günümüzde doğru ofis planlamasının işletmeci için kârı oldukça büyük olmaktadır. Öyle ki işletmecinin bu konuya göstereceği her türlü ilgi kısa ve uzun vadede işletmesinin kârlı bir şekilde yoluna devam etmesini sağlar.

Bir işletmeci için ofis içerisinde en istenmeyecek durumlardan biri hiç şüphesiz çalışanlar arasındaki gereksiz konuşma ve vakit geçirmedir. Yapılacak olan işlerin aksamasına neden olan bu durum tamamen ofisin yanlış planlanmasından kaynaklanmaktadır. Hâlbuki işletme sahibi ofisi planlar ve oluştururken ofis bölme sistemleri kullansaydı böyle sorunlar ile karşılaşma ihtimalini sıfıra indirecekti. Ofis bölme işlemi çalışanlara özel alanlar yaratılmasını sağlar. Öyle ki eskiden büyük bir toplantı masasında üç dört çalışan beraber çalışırken hem sürekli birbiri ile etkileşim halinde olurdu hem de sıklıkla eşya karışması durumları ortaya çıkardı. Ofis bölme işlemi sonrası ise bu durum kökten çözüm bulur. Cam bölme ya da panel bölme işlemi ile büyük masalar çalışanlara özel daha küçük alanlara ayrıldığında çalışanların birbirleri ile olan iletişimi minimuma indirilmiş olur. Çalışanın sadece işine odaklanabildiği ve müşterisini görebildiği alanlar yaratmak işletmenin performansını şüphesiz artıracaktır.
Sadece cam bölme ya da panel bölme ile sınırlı olmayan ofis bölme sistemleri size ofis içerisinde bir oda bile yaratabilir. Bu oda için yapılması gereken tek şey bölme duvar sistemini kullanmaktır. Bölme duvar sistemi hem pratik bir şekilde ofis içerisinde oda oluşturduğu hem de diğer inşaat tiplerine göre maliyetinin çok daha az olduğu için işletme sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer siz de işletme sahibiyseniz çalışanlarınızın performansını artırmak için birçok yolu denemeniz gerekecektir. Bu yollardan biri olan ara bölme sistemlerini kullandığınız takdirde emin olun işletmenizdeki performans artışına siz de inanamayacaksınız.

 • Çağrı İnşaat Tamamlanan Bazı Projeler:
 • Güral Elektrik A.Ş Hadımköy Ofis Bölme
 • Atlas Denetim Mali Müş AŞ Ofis Bölmeleri
 • Cam Ofis Bölme Sistemleri Arçelik Aş
 • Cam Ofis Bölme sistemleri enka holding sarıyer
 • Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri Eyüp Varyap İnşaat
 • ofis bölme kaynak holding ikitelli ofis
 • Ofis Bölme Sistemleri İstanbul elektrik a.ş
 • Ofis Cam Bölme Ağaoğlu 212 Ofisleri
 • Mall Ofis İstanbul Ofis Bölme Sistemleri
 • 42 Maslak Ofis Bölme Sistemleri
 • Zeytinburnu Ginza Plaza Ofis Bölme Sistemleri
 • Aytim Tekstil Bağcılar Ofis Bölme Sistemleri
 • Bebek Yaşam Beylikdüzü Ofis Bölme
 • Hidroser A.ş Ofis Bölme Sistemleri Hadımköy
 • İsag Yapı Denetim Gaziosmanpaşa

 

Günümüzde binlerce insanın çalıştığı ofislerde yenilikçi tasarımlara yer verilmesi söz konusu ofislerde çalışan kişilerin performansını oldukça etkiler. Özellikle sık bir şekilde döşenmiş ve düzenlenmiş bir ofiste çalışmak her insanın hayalidir. İnsanın ufkunu açan ve kendini evinde hissettiren bir çalışma alanı oluşturmak işletme sahipleri için hiç de zor değildir.
Günümüzde işletme sahiplerinin ofislerine gösterdikleri özen onların işlerine gösterdikleri özeni gösterir. Bu özen tahmin edildiği kadar zahmetli değildir. İşletme sahibinin ofisinde yaptıracağı ufak değişiklikler tahmin edilenden büyük etkiler yaratır. Ofis bölme sistemleri bu konudaki en yaygın uygulamadır. Ofis bölme işlemi hem maliyet açısından ucuz olması, hem vakit açısından uzun sürmemesi hem de küçük değişiklikler ile büyük etkiler yaratması nedeniyle işletme sahipleri tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir.

Ofis bölme sistemleri yapılan küçük çalışmalar ile ofisin hem yeni bir görünüm kazanmasına hem de ofise büyük bir düzen sağlanmasına olanak tanır. Ofis bölme işlemi birçok yöntemden oluşabilir. Örnek vermek gerekirse en sık kullanılan ofis bölme işlemi çalışanların masalarını ve çalışma alanlarını birbirinden ayıran cam bölme ya da panel bölme işlemidir. Bu işlem ile kısa sürede çalışanların kendilerine ait çalışma alanları yaratarak ofiste bir düzen sağlar. Bu düzenin yanı sıra söz konusu cam ya da panel bölmenin şık bir görünüme sahip olması ofiste hoş bir hava yaratır. Ofiste yaratılacak küçük bir oda için büyük bir tadilata gerek yoktur. Uzun sürmesi beklenen kapsamlı bir tadilat yerine bölme duvar işlemi yapıldığında ofiste yeni bir çalışma alanı yaratılmış olur. Yapılan bu yeni çalışma alanının bölme duvar ile yapılması durumunda işletme sahibinin hem vakit açısından hem da maliyet açısından yüzü gülecektir.

Tek Camlı Cam Cama Ofis Bölme

Pratik Ofis Bölme Yöntemleri

Pratik Ofis Bölme Yöntemleri
Büyük çaplı bir işletme sahibi iseniz sahip olduğunuz ofisin her daim yeni ve şık olması gerekir. Bu yenilik ve şıklık hem ofis çalışanlarına hem de ofise gelen müşterilere oldukça olumlu izlenimler bırakacaktır.Sizlere hem zaman kaybettirmeden hem hızlı ve ekonomik bir sistem olan ofis bölme sistemlerinden bahsetmek istiyorum. Pratik ofis bölme sistemlerinin en hızlı ve en güvenilir bir yöntemi olan ofis bölme sistemi size hızlı ekonomik çözümler sunar bütçenize zarar vermeden pratik bir şekilde ofisinize bölme duvar sistemi yaptırabilirsiniz.

Ofisin yeni ve şık bir görünüme sahip olması iki açıdan da işletme sahibinin yüzünü güldürür. Birinci neden ofis çalışanlarının yeni ve kullanışlı bir ofise sahip olması sayesinde daha verimli çalışmalarıdır. Ofise ofis çalışanlarının verimli bir şekilde çalışacağı düzeni vermek için pratik demonte ofis bölme sistemleri kullanılabilir. Ofis bölme sistemleri sayesinde işletme sahibi ofisini adeta bir yapboz ile oynarmışçasına düzenleyip zaman zaman çeşitli değişiklikler yapabilir. Gerek cam bölme ya da panel bölme işlemi ile gerekse bölme duvar işlemi ile ofis yeni bir görünüme oldukça kısa bir sürede ulaşabilir. Cam bölme ya da panel bölme genellikle ofis çalışanlarının çalışma alanlarını sınırlama ve düzenleme için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra bölme duvar işlemi ise ofiste yeni bir kapalı alan ya da oda yaratılmak istenildiğinde başvurulan bir işlemdir. Oda bölme duvar işlemi ile ofisin bazı köşelerinden oda yaratmak oldukça kolaydır.

Pratik ofis bölme işleri ofise şık ve düzenli bir görünüm katacağından işletme sahibinin yüzünün gülmesinin ikinci nedeni de müşteriler gözünde işletmenin imajıdır. İşletme ne kadar kaliteli ve hoş gözükürse müşteri de işletmeye karşı o kadar özenli yaklaşacaktır. Müşterilere karşı bir vitrin olan ofisin hoş ve şık bir görünüm kazanması ofis bölme işlemi ile oldukça basitken bunu fazladan bir yük ve gereksiz bir çaba olarak gören işletme sahiplerinin hepsi uzun vadede pişmanlıklarını dile getirmektedir. Ofis bölme sistemleri ile ofisinizi pratik ve düşük maliyetli bir şekilde yenilemeniz işletmenizin hem kısa hem de uzun vadede kârına olacaktır.