Tümden Camlı Ofis Bölme

Tümden Camlı Ofis Bölme:Tümden camlı ofis bölme diğer adıyla tam cam bölme duvar denir. Bu sistem ofislerde yerden tavana kadar olan sistemlerdir.
Çalışma alanlarının şık bir görünüm kazanması için tercih edilebilecek en prestijli seçim olan tümden camlı ofis bölme sistemleri, şıklığıyla olduğu kadar makul fiyatlarıyla da işletme sahipleri için en uygun çözümü sunmaktadır. Modern bir görünüm kazanan ofislerin müşteriler tarafından daha farklı algılanmasına yardımcı olan bu tümden camlı ofis bölme üniteleri, şeffaf hizmet anlayışının ifadesi olarak güven duygusu oluşmasını da kolaylaştırır. Çalışanların tamamının birbiriyle ve en önemlisi de müşterilerle göz teması kurabilmesine olanak sağlayan bu tam camlı ofis bölme üniteleri, bu sayede iş verimliliğinin artmasını ve koordinasyon kolaylığı sağlamaktadır. Uyum içinde çalışan ofis elemanlarının denetiminin de kolaylaşmasını sağlayan tam camlı sistemler, işletme sahibinin ve yöneticilerin tüm ofisi görebilmesine ve bu sayede çalışma ortamına hakim olmasına da destek verir.

Farklı ofis tasarımlarına kolaylıkla uyum sağlayabilen bu şık ofis bölme elemanları, modüler yapısı ile uygulama konusunda da avantaj sunmaktadır. Fabrikadan montaja hazır olarak çıkan modüller, keyif yapılarak ofis tasarımının belirlenmesinin ardından büyük bir hızla uygulanabilmektedir. Kısa süre içinde çalışanların iş temposunun etkilenmesine gerek kalmadan montajı tamamlanan bölme sistemleri bunun haricinde sökülebilir bir yapıya da sahiptir. Taşınma ihtiyacı doğması ya da mekanda değişiklik yapılması istenmesi halinde sökülebilen tamamen camlı bölme sistemleri, bu sayede işletmenin masraf yapmadan yeni bir görünüm kazanmasını veya taşındığı yeni yerinde de aynı şık dekoratif anlayışı korumasını sağlar.

Tavandan zemine kadar tüm yüzey alanının mat ya da şeffaf camla kaplanması mümkün olduğundan, çalışma ortamındaki farklı ihtiyaçlara da esnek çözümler sunulabilmektedir. Cam yüzeylerinde kumlama uygulanarak farklı desenlerin şık görünümünden de yararlanma imkanı sunan bu ofis bölme üniteleri, dış bölümle görsel temasın kesilmesi istendiğinde mat cam uygulamalarıyla ihtiyaca pratik çözüm sunar. Doğal ya da yapay ışığın geçişini engellemediği için ofis ortamının her daim ferah bir atmosferi olması sağlayan cam yüzeyler, ofis elemanlarının çalışma kalitesini de fark edilir derece arttıracaktır. Maliyeti düşük olduğu, sökülerek taşınabildiği ve yeni alanlara uygulanabildiği için uzun vadede en ekonomik tercihtir.

Bir Cevap Yazın

TOP