Derzli Bölme Duvar: Yangına dayanıklı insan sağlığına zarar vermeyen alüminyum malzemeden üretilen derzli duvar bölme sistemleri işletmelere esnek kullanım imkanı sunmakta, ince yapısıyla iç mekanda azami kullanım alanından faydalanılmasını sağlamaktadır. 80 mm gibi çok ince bir yapıya sahip olan bu derzli duvar bölme üniteleriyle şık görünen ofisler yaratmak ve aynı zamanda net kullanım alanının arttırmak mümkündür. Fonksiyonel çözümler sunduğu için ihtiyaçlarına esnek çözümler ile yanıt verebilen bu bölme sistemleri, ısı ve ses izolasyonu gibi konularda da işletme sahiplerine avantaj kazandıran bir kullanıma sahiptir. İklimlendirme maliyetinin azalmasına sağlamakta ayrıca özel ofis uygulamalarında ses geçirgenliği düşük yapıları ile yüksek verimlilikle çalışma imkanı sunan alanlar yaratılmasını sağlamaktadır.

Derzli Bölme Duvar Fiyat ve Özellikleri

Yangına dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir sistem olan derzli bölme üniteleri, seneler boyunca ilk günkü görünümü ile kullanılmaktadır. Hafif yapıları bina yükünü arttırmadığından, yapısal özellikleri ve yaşı fark etmeden bu derzli bölme uygulamaları her binada rahatlıkla tercih edilebilir. Profillerin çok hafif olmasına karşın yüksek dayanıklılığa sahip olması, montaj konusunda da avantaj sağlar ve pratik bir biçimde işler aksamadan uygulamanın tamamlanmasını sağlar. Geniş alanlı mekanlarda şık çizgiler vaat eden derzli bölme sistemleri yaratıcı dekorasyon anlayışlarının uygulanmasına da imkan sağlar. Renkli cam, kumlu cam veya desen kullanımı da mümkün olduğundan cam yüzeylerde farklı seçenekler kullanılabilmekte ve ihtiyaca göre saydam, yarı mat veya mat cam uygulamaları yapılabilmektedir.

Isı yalıtımı problemlerine de çözüm sunan bu duvar bölme uygulamaları işletme sahiplerine uzun vadede de kazanç sağlar. Bakım gerektirmemesinin dışında pratik bir şekilde de temizlenebilmesi, ofislerin her zaman temiz ve şık bir görünüm sunmasına yardımcı olmaktadır. Farklı uygulamalarla toplantı odası ya da ofis alanı oluşturma gibi ihtiyaçlara fonksiyonel çözümler sunan derzli bölme sistemlerinin ilk maliyeti de düşüktür. Ofis dekorasyonu için işletme sahiplerinin bütçesini zorlaması gerekmemekte, derzli sistemlerin şık, uzun ömürlü ve esnek kullanımlı çözümlerinden yararlanarak ihtiyaçlar en avantajlı şekilde karşılanabilmektedir. Her ölçekten ticari işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabileceği bu bölme sistemleri, işletme sahiplerinin en akıllı tercihlerinden biridir.