Sizi Yansıtan Ofis Duvar Sistemleri

Sizi Yansıtan Ofis Duvar Sistemleri

Ofisinizi yenilemek eski duvarları yıkıp yeni duvar bölme sistemi yapmak istiyorsanız ve bu işi hızlı bir şekilde ve düşük maliyetlerle yapmak istiyorsanız bizden yardım alabilirsiniz. Üretimi yapmış olduğumuz demontable ofis cam bölme sistemleri ile ofisinize yeni renkler gelecek daha dar alanlar büyüyecek daha fazla yer kazanıp düşük maliyetlerle yeni ofisinize kavuşacaksınız.

Alüminyum ve camın buluşması sonucunda oluşan cam bölme sistemleri ferah ses ve ısı kontrolü sağlanmış yapınıza hiç bir zararı olmayan hiç bir izin gerektirmeyen safe testlerinden geçmiş yüzde yüz güvenli kimyasal kullanılmayan malzemelerden imal edilmektedir.

Camın sadeliği ve alüminyumun sağlamlığı ile ofislerde cam bölme sistemleri yapıyoruz bunu yaparken her zaman ileriye dönük planlarınızı düşünüyor ve gelecekte sizlere ofisinizi küçültüp büyültecek sistemler ile hizmet veriyoruz, gerekirse bölme sistemini tamamen söküp istemiş olduğunuz farklı bir mezraya taşıyoruz.

Sistemlerimizde  sizi yansıtan ofis bölme sistemleri kullanırken sağlığınıza önem veriyoruz, kullandığımız alüminyum bölme sistemleri boyalı değil doğal eloksal renginedir.

Alüminyum bölme sistemlerinde dilerseniz ral renkleri ile boyatabilirsiniz, ral renkleri 1500 santigrat derecede fırın boya yapılarak boyanır,buda toz boyanın alüminyuma daha fazla yapışıp güneş ışınlarından koku yapmasını engeller. Alüminyum bölme sistemlerinde tek camlı bölme ve çift camlı jaluzili bölme sistemi olarak ikiye ayrılır.

Tek cam sisteminde sline sistemi olarak 5+5 lamine,temperli ısıcamlı rodajlı camlar kullanılır,jaluzili ofis bölme sisteminde ise dilerseniz doğal ahşap yada cam kullanabilirsiniz isteğe bağlı olarak çift camlı butonlu bölme sistemi montajı’da  yapılabilir.Sistemler genellikle 4 cm ila 8 cm arasında değişir buna göre cam ve ahşap sistemi sizin istemiş olduğunuz özelliklede yapılır.

En çok kullanılan ofis bölme sistemleri genellikle S serisi cam bölme sistemlerdir, bu sistemler şantiye ölçümü yapıldıktan sonra fabrikamızda hızlı bir şekilde üretime alınır, çok kısa bir sürede şantiye alanına teslim edilir ve montajı yapılır.S-Line cam bölme sistemi sağlamlık ve şeffaflık açısından diğer duvar bölme sistemlerine göre daha kullanışlı ve yapılara zarar vermeyen ürünlerden imal edilir.

Şirketimiz sizi yansıtan bölme duvar ve ofis bölme sistemlerini yaparken sizlerin sağlığını rahat ferah ofislerde çalışmanıza olanak sağlayacak dünya standartlarında kaliteli malzemeler kullanarak en iyi ofislerde çalışmanıza imkan sağlar.Şirketimizi dilediğiniz zaman arayarak teknik bilgi destek veya keşif isteyebilir ofis ayrıntıları hakkında bilgi alabilir görüş ve bilgi paylaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir