S-Line-Cam-Bölme

Cam Bölme Sistemleri Özellikleri Nelerdir ?

Cam Bölme Sistemleri Özellikleri Nelerdir ?

Cam bölme sistemleri işletmelerde ve mekânlarda modern bir görünüm yakalamak isteyenler için özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Cam bölme uygulamalarında en çok sorulan soruların cevapları aşağıda yer almaktadır:

– Ses ve ısı yalıtımı:

Cam bölme sistemleri özellikle büyük çalışma alanına sahip işletmelerde oldukça etkili yalıtım imkânı sunmaktadır. Hem ses hem de ısı yalıtımı sağlanarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Gürültüyü azaltarak ses yalıtımı sağlanır ve böylece daha verimli iş ortamlarına sahip olursunuz.

– Daha şık mekânlar:

Cam bölme sistemleri camın estetiğini işletmelerinize getirerek daha şık mekânlara sahip olmanızı sağlıyor. Sade bir şıklığa sahip olmak için cam bölme sistemleri size aradığınızı sunuyor.

– Kontrol hâkimiyeti:

Cam bölme sistemleri bu avantajlarının yanı sıra üst düzey yöneticilere çevrenin kontrol imkânını da sunar. Kendileri için özel çalışma alanları yaratırken aynı zamanda çalışanların kontrolü ve işlet düzeninin sağlanmasına da yardımcı olur. Üst düzey yöneticilerin en çok tercih ettiği ofis bölme sistemlerinin başında olan cam bölme sistemleri, işletmelere düzeni ve verimli çalışmayı da beraberinde getirmektedir.

Tüm bu özellikleri ile cam bölme sistemleri işletmelerin ihtiyaç duyduğu bir yapı malzemesidir. Her işletme için özel olarak tasarlanan ve montajı yapılan cam sistemlerde, kullanılan camın özellikleri de oldukça önemlidir. Cam bölme sistemlerinde kullanılan camların özellikle şu şekildedir:

1- Dayanıklılık: Cam bölme sistemleri için özel olarak üretilen cam ürünler, en dayanıklı olacak şekilde tasarlanmaktadır. İşletmenizin ihtiyacına göre camın kalınlığı belirlenebilir ve farklı milimetreler de uygulanabilir. Cam bölme sistemlerinde genellikle kırılmaz cam kullanılmaktadır. Ancak işletmelerin ihtiyaçlarına göre kurşun geçirmez özellikteki camlarda kullanılmakta, tercihe göre buzlu cam ürünler de montaj edilebilmektedir. Renkli veya kristal cam ürünlerde cam bölme sistemlerinde kullanılan cam türlerindendir.

2- Estetik: Bölme sistemleri için cam ürünler hazırlanırken estetik unsuru da ön plana çıkmaktadır. Cam en kusursuz şekilde üretilerek kendi zarafetini ortaya koyar ve işletmenizde estetiği ön plana çıkarır.

3- Temizlik: Gelişen bölme duvar teknolojileri cam uygulamalara kolaylıkla uygulanabilmektedir. Leke tutmaz özellikteki camlar ile bölme sistemler daha temiz bir görünüme kavuşur. Cam sistemlerde parmak izi bırakmayan ve leke tutmayan teknolojiler kullanılarak her zaman temiz bir görünü elde etmeniz sağlanır.

Çağrı İnşaat cam bölme sistemlerindeki uygulamaları ve teknolojileri ile sizlere daha fazla çözüm bulmaktadır. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre hazırlanan projeler ile bölme sistemlerinde ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

www.cagriinsaat.com.tr adresinden cam bölme sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir, daha önce uyguladığımız cam bölme sistemlerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer ofis bölme ve bölme duvar projelerimize de göz atarak ihtiyacınız olan tüm inşaat çözümlerine kolaylıkla ulaşacaksınız. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile sizlerin konforunu arttırmak için çalışıyor, teknolojiyi tüm uygulamalarımızda kullanarak sizlere daha güvenli mekanlar hazırlıyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir