Alüminyum Ofis Bölme Modelleri

Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri ve Modelleri

Çalışma ortamının dar olması veya az odadan oluşması kişiyi her anlamda zora sokabiliyor. Ofisin geniş bir çalışma ortamına kavuşması için son dönemlerde popüler olan alüminyum ofis bölme sistemleri kullanılıyor. Alüminyum ofis bölme sistemleri, ofisin farklı bir havaya bürünmesine yardımcı oluyor. Muhteşem yapısı ve kaliteli oluşuyla sıklıkla tercih edilen alüminyum ofis bölme, ofisin daha geniş ve ferah görünmesine yardımcı olduğu gibi oda sayısında artışın gerçekleşmesini de sağlıyor.

cagriinsaat.com.tr sitemizde ilgili bölümde iletişim sağlayabilir ve fiyatı, hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alüminyum Ofis Bölme Modelleri Alüminyum ofis bölme modelleri denilince birçok model karşımıza çıkıyor. Sade modeller her ofis için tercih edilen diğerlerine oranla daha uygun fiyata piyasaya sunulan bir ürün iken desenli modeller el işçiliği ve işçilik istediği için daha yüksek fiyatla satışa sunuluyor.

Muhteşem yapısı ve göz kamaştıran dizaynı ile hayranlık uyandıran alüminyum ofis bölme sistemleri, modern hatlara sahip olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Ofiste tercih edilen bu muhteşem ürün, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı konusunda yüksek derecede hassas olarak üretildiği için ses ve ısının dışarıya çıkmasını engelliyor. Bunun yanı sıra puslu yapısı ve desenli tasarımı ile ofisin içini göstermiyor. Yani bütün gözlerin üzerinde olmadan gönül rahatlığıyla çalışma ortamında bulunabilirsiniz.

Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri Her Ofis İçin Uygun Mu?

Ofis sahibi biri olarak alüminyum ofis bölme sistemlerinden yararlanmak istiyorsunuz ancak konu hakkında bilgi sahibi değilsiniz. Tercih edeceğiniz bölmenin ofis için uygun mu değil mi olduğunu merak ediyorsunuz. İşte bu hususta sizlere yardımcı olabiliriz. Profesyonel kişilerin bir ekip oluşturarak çalışması ve işinin ehli kişilerin bölmeye karar vermeden önce keşif çalışması yapması hangi bölmenin ofis için uygun olup olmadığı hakkında doğru karar vermenize yardımcı olacaktır. Doğru karar verebilmek için doğru firmayı tercih etmeniz gerekiyor. Doğru firma olma yolunda gün be gün zirveye çıkan firmamız binlerce memnun müşteri ile en fazla tercih edilen ve beğenilen firma oluyoruz. Siz de muhteşem ürünlere sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Ofis Bölme Neden Tercih Edilmeli?

Ofis bölme, ofisin daha kullanışlı hale getirilmesi için gerekli olan aynı zamanda dekoratif ürün olarak kullanılan bir üründür. Daha geniş, kullanışlı ve geniş bir ofise sahip olmak istiyorsanız alüminyum ofis bölme sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Ofise şık bir hava getiren bölmeler, modern tasarımın bir uzantısı olarak üretiliyor.

Eroğlu avcılar cam bölme

Ofis Tasarımında Cam Bölme Nasıl Kullanılır

Ofis Tasarımında Cam Bölme Nasıl Kullanılır ?

Ofis tasarımı yaparken kişiye özel alanlar yaratmak için en önemli detay cam bölme sistemleri ofis ve iş yerlerinizde daha fazla çalışma alanı oluşturmak için kullanabileceğiniz bir sistemdir. Tavandan yere kadar uzanan cam bölmeler sayesinde ofis alanınızı arttırabilir ve çalışanlarınıza daha verimli çalışmaları için ortam sağlayabilirsiniz. Cam bölmelerin bir diğer artısı ise hem dekoratif hem de aydınlık bir görünüme sahip olmasıdır. Ofis tasarımı için yapılan araştırmalara göre aydınlık ve ferah ortamların iş verimliliğini arttırdığı ve strese iyi geldiği ortaya konulmuştur. Ofis içerisindeki ışığı ve doğal enerji kaynağı olan güneş ışığını tamamen yansıtma özelliği olan cam bölme sistemleri çalışanlarınızın kendini bir alana hapsedilmiş gibi hissetmesini engeller.

Cam bölme sistemleri kendi içerisinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Bunlar tam cam bölme sistemleri, yarım cam bölme sistemleri ve cam bölme duvar sistemleri olarak ayrılmaktadır. Bunlar cam bölme sistemlerinin çeşitleri olduğu gibi dilerseniz cam bölme de kullanılacak olan cam çeşidini de seçebilir tek cam ya da renkli cam seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Cam bölmeler 8mm eninde oldukça ince yapılardır.

Bu sayede daha fazla alan elde edebilirsiniz, Ofis bölme sistemlerimiz en kaliteli ve en hafif materyallerden üretilmektedir, Binanın yapısına hiçbir yük oluşturmaz. Cam bölmeler diğer bölmelerin aksine hiç alüminyum profil kullanılmadan yüzde yüz camdan üretilir. Camlarımız özel olarak güçlendirilmiş ve basınca dayanıklı hale getirilmiştir. Herhangi bir darbe yada doğal afette çatlama ya da kırılma gibi sorunlar meydana gelmez.

Cam bölme sistemlerimiz Çağrı İnşaat markamızın güvencesi altındadır.

Cam bölmeler özel ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Ofisiniz için hangi sistemin daya uygun olduğu hakkında istekleriniz göz önünde bulundurularak uzman ekibimizin yaptığı inceleme çalışmalarından sonra tarafınıza detaylı bir bilgilendirme yapılmaktadır. Kalite ve güven garantisi altında üretilen bölme sistemlerimizde herhangi bir deformasyon meydana gelmesi durumunda ekiplerimiz ofisinizde gelip bu durumun giderilmesini sağlayarak sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ücretsiz inceleme hizmetinden yararlanmak için bizi irtibat numaramızdan arayarak tarafınıza uzman bir ekip yönlendirmesi isteyebilirsiniz.

Çağrı Mimarlık

Çağrı İnşaat Mimarlık

Günümüzde onlarca mimarlık firması farklı alanlarda dekorasyon ve tadilat işleri yapmaktadır.  İyi bir mimar kullandığı tüm ürünlere yıllarcı garanti verir. Bizler ofis tadilat ve dekorasyonunda 25  yılı aşkın deneyimle, her müşterinin ve her projenin farklı olduğunu anlıyoruz; Her biri benzersiz bir ofis olması ve müşteriye özel ofisler tasarlıyoruz. Her projemizde müşterimizi  dinleriz, zorlukları aşmak için proaktif ve esnek bir yaklaşım benimseriz. Aradığınız en yenilikçi çözümleri bulmanız için buradayız.

Ofis projenizin ihtiyaçları ne olursa olsun, kalite belirleme bizim işiniz, cam bölme sisteminde beklenen performansın sağlanması için sizlere tüm cam bölme modellerini ve özelliklerini anlatır fiyatları konusunda bilgiler sunar sizlerin görüşlerini alır ve ofisinize özel cam bölme sistemleri yaparız.

Tüm mimarlarımız ofis dekorasyonunda uzman en az 5 yıllık deneyime sahip ileri teknoloji konusunda uzman personeldir. Teknik olarak sizlere kapsamlı bir ürün tavsiyende bulunabilir yada bir brifing alabilirsiniz. Projede kullanılacak cam ofis bölme sistemlerini daha iyi anlamanız için akustik estetik deneyler birlikte yapılır. Sizin için uzman personellerimiz teknik çizim ve şartname oluşturur tüm bilgiler sizlere özel bir döküman halinde sunulur. Projemizin sağlam temellere oturtmak için gerekli olan tüm deneyimleri sizlere paylaşırız.

Çağrı inşaat mimarlık cam bölme sistemleri ve ofis bölme sistemleri konusunda uzman ve profosyonel bir takım çalışması vardır. Üretimden montaja kadar tüm üretim ve montaj aşaması sizlere birlikte gerçekleştirilir, her adımda sizlere bilgi sunulur.  Proje ne boyutta olursa olsun bizden en iyi sonuçları alırsınız.

Çağrı ofis mimarlık ofis bölme sektöründe en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan beceri ve hizmete sahiptir. Bu yüksek hizmet düzeyimiz en küçük ofis bölmeden en büyük plaza ofis katlarına kadar aynı özveriyi gösteririz. Bizden aldığınız tüm ürünler ISO 14001 ve ISO 9001 kalite belgesine sahiptir ürünlerimizi  gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

 • Ofisler İçin bölme sistemleri
 • Tam camlı ve yarım camlı sistemler
 • Skyfold
 • Demontable
 • Modüller ahşap ve cam ofis bölme sistemleri
 • Tek camlı, cam cama bölme duvar sistemleri
 • Motorlu jaluzi sistemleri
 • Akıllı cam sistemleri

Montaj Sonrası :

Yapmış olduğumuz sistemlerde daha sonra ekleme yada çıkarma yapmak isteyebilirsiniz, çözüm noktası biziz. Örnek olarak fazla güneşe maruz kaldınız bizi arayarak çift camlı jaluzili sistem temin edebilirsiniz. Bitmedi deforme olmuş ürünler taşıma işleriniz her konuda sizi yalnız bırakmıyoruz. Çağrı inşaat mimarlık olarak tüm ofis işlerinizde yanınızdayız.

Sizlerin yeni çalışma alanlarında taşıdıktan sonra küçük çaplı teknik destek ihtiyaçlarınız olabilir, kurulumunu yaptığımız ahşap veya cam bölmeler ofis taşıma yaparken çizilebilir veya deforme olmuş olabilir çözüm biziz.  Bizi arayabilir ve deforme olmuş ürünler için montaj ekibinden yardım alabilirsiniz aynı gün ofisinizdeyiz.

Mevcut ofisinizde işleriniz büyüdü yeni personel aldınız ofis bölmeleri küçülterek personele yeni odalar yaratmak istiyorsanız yine bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Firma yetkilileri sizleri ziyaret ederek yeni bir proje çizer ve yeniden tadilat yaparız. Bitmedi diyelim artık ofisiniz küçük yeni büyük bir ofise taşınmak istiyorsunuz yine bizler sizin hizmetinizdeyiz. Sizlere montaj yaptığımız tüm bölme duvar sistemleri demonte sökülüp yeniden kurulabilen delogo sistemlerdir.  İstediğiniz an yeni ofisinize eski ofisteki tüm duvar bölme sistemlerini söküp taşıyabiliriz.

spider cam bölme sistemleri eroğlu giyim tekstil tamamlandı

Cam Bölme Sistemi Özellikleri

Cam Bölme Sistemi Özellikleri

Cam bölme hizmetleri günümüzde oldukça popüler bir hal almıştır. Bunun ana nedenleri arasında verimin artırmak, fiziki mekânlardan maksimum düzeyde yararlanmak ve çalışma ve yaşam alanlarına farklı ve çağdaş bir görünüm kazandırma isteği yatmaktadır.
Sunduğu yenilikçi ve modern tarzdaki ofis bölme hizmetleri ile fark yaratan firmamız her türlü ihtiyacınızda sizlerin yanındadır. Sunduğumuz onlarca çeşit ofis bölme hizmeti ile yaşam ve iş alanlarınıza uygun bir ofis bölme hizmeti muhakkak bulunmaktadır.

Cam bölme sistemleri hizmetlerinde kullandığımız tüm ürün ve ekipmanlar çevre dostu ürünlerdir. Ayrıca ofis bölme hizmeti ile ilgili dünya genelindeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Tüm fuar ve organizasyonlara katılım sağlayan firmamız teknolojik gelişmeleri çok kısa sürelerde sunduğumuz hizmetlere entegre etmektedir. Dünya genelinde de hizmet gösteren firmamız bu sayede ülkemizin tanıtımı konusunda da oldukça olumlu faaliyetler yürütmektedir.

Cam Bölme Sisteminin Faydaları

Firmamız birçok çeşit ve tarzda cam bölme hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetler içerisinde sağladığı faydalar ve estetik görünümünden dolayı en çok tercik edilen ofis bölme hizmetleri arasında cam bölme sistemleri gelmektedir.
En önemli özelliklerinden biri yalıtım özelliğidir. İş yerlerinde enerji tasarrufu sağlayan bu sistem bu yönü ile oldukça değerli bir konumdadır. Estetik açıdan güzel bir görüntü sağlarken iş verimliliğine ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Fiziki şartlardan en iyi verim sağlanabilir. Kişileri için yeterli büyüklükteki bölmeler oluşturulabildiğinden kullanılmayan boş durumdaki alanlar değerlendirilmiş olmaktadır. Bu cam bölme alanlarında herkesin birbirini rahatça görebildiği için çalışanlar performanslarını daha yukarıya çekmektedirler.
Ofis bölme hizmetleri maliyetler açısından son derece uygun olmaktadır. Ayrıca çok pratik ve hızlı bir şekilde kurulumu yapılabileceği için işlerin aksamasının önüne geçilmektedir. Teknoloji ile bütünleşen cam bölme sistemleri gerçek anlamda başarılı ve gelecek vadeden bir yapıya bürünmektedir.

Cam Bölme Sistemi Montajı

Cam bölme hizmetleri ofis bölme hizmetleri içersinde kurumu ve montajının en kolay ve hızlı yapılabildiği bir hizmettir. 100 metre kareye kadar olan alanlar bir iş gününden daha az sürelerde yapılmaktadır. Bu durum diğer ofis bölme hizmetlerinde çok daha fazla artmış durumdadır. Özellikle montajının kısa sürmesi ve işi aksatmaması yönü ile iş yerlerinde en çok tercih edilen yöntemdir

Cam Bölme Modelleri

Firmamız sizlerin en kaliteli hizmeti alması adına sunduğumuz hizmet çeşitliliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bazı durumlarda ofis bölmelerinin tamamen cam bölme ya da tamamen duvar bölme olmaları sorunların yaşanmasına sebep olabilmektedir. Firmamız bu hususu dikkate alarak bölme duvar sistemi hizmeti sunmaktadır. Bu sayede hem duvar hem de cam bölme hizmetleri belirli oranda kullanılarak çok daha dengeli ve uyumlu bir hizmet sağlanmış olmaktadır. Bu sistemde ofis arkadaşları rahatlıkla birbirini görebilirken dışarıdan kişiler aynı rahatlığı bulamayacaklardır. daha fazla bilgi için ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Doğuş Ofis Cam Sistemleri

En Yeni Cam Bölme Sistemleri

En Yeni Cam Bölme Sistemleri

Her sektör geliştiği gibi yapı sektörüde gün geçtikçe gelişmektedir. Aynı zamanda bizim sektörümüz yani cam bölme sistemleri de gelişmektedir. Eğer bizim gibi bir vizyona sahipseniz bu gelişmeleri takip etmemek gibi bir lüksünüz olamaz. Dünya güç geçtikçe bir o kadar küçülmektedir. Artık çinde yapılan bir yenilik aynı zamanda ülkemizde veya diğer Avrupa ülkelerindede eş zamanlı olarak kullanılmaktadır.

Bizlerde kendi sektörümüze değer katarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için ar-ge çalışmaları yapmaktayız. Bu şekilde gün geçtikçe daha kalıcı ve bununla birlikte daha uygun çözümler sunmaktayız. En yeni cam bölme sistemlerini bizim firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. En yeni cam bölme sistemlerinde bağlantı noktaları , uygulanan cam çeşitleri gibi bir çok etken yenilenmiştir. En yeni cam bölme sistemleri eskilerine göre daha verimli kullanılabilmekte ve kullanıcılarına daha estetik alanlar yaratarak daha portable bir şekilde hareket alanları sağlamaktadır. Cam bölme sistemleri ne kadar kolay bir şekilde taşınırsa müşterilerimiz içinde o kadar tercih sebebi olmaktadır.

Sadece ortamda yeni bir sinerji yaratabilmek nedeniyle bile ofis içlerinde değişiklik yapılmaktadır. Bu şekilde ortamdaki hava değişmiş olup motivasyon artmış bulunmaktadır. Bir çok müşterimiz bu kolay değişikşiği yapamadığı için çözümü ofislerini değiştirmekte aramaktadır. Bu ise cam bölme ofislerine göre çok daha pahalı,zahmetli ve en önemlisi gereksiz bir çözümdür. Biz müşterilerimize böyle bir kararı vermeden önce mutlaka bizlerle görüşmelerini öneriyoruz.

Eğer iş yerinizde çok büyük radikal bir değişlik yapılmayacaksa bunun dışındaki tüm sorunlara çözüm bulabiliriz. Bazen mesleki körlük dediğimiz yanılgıya düşebilirsiniz. Çözüm gözünüzün önündedir ama siz diğer işler ile o kadar meşgulsünüzdürki bir türlü o sorunun çözümünü bulamazsınız. Yerinde tespit ekibimiz işte bunun için sizlere ücretsiz hizmet vermektedir. Sizlerin tıkandığı yerde profesyonel gözle sizlere çözüm üretmeye çalışmaktayız. Bu şekilde sizlerde çok büyük masraflar altına girmeden ofis ortamınızı ferah ve kullanışlı bir alana çevirebilirsiniz. Ofis bölmeleri hakkında tüm soru ve sorularınız ile ilgili bizleri arayabilir veya size en yakın şubemize giderek bilgi alabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz içim teşekkürler.

Cam bölmesi imalatı montajı ve fiyatları

Ofisler için en uygun hızlı ve taşınabilir tasarıma sahip en yenilikçi ürünler cam ile dizayn edilmektedir. Çağrı inşaat cam bölmesi olarak sizlere en yenilikçi ürünleri sunmaktan gururluyuz sizlere bugün cam bölmesi imalatı ve montajı nasıl yapılır cam bölmesi fiyatları hakkında bilgi verirken cam bölme sistemlerinin yararlarından bahsedeceğiz.

Cam Bölmesi Teknik Özellikleri?

cam bölmesi imalatı

cam bölmesi imalatı

Cam bölme sistemleri, esnek ofis alanlarının tasarlanmasında temel bir unsurdur. Bunu yapmak, ofis organizasyon varyasyonlarına göre alan organizasyonunu değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir ve bu sistemler para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Kat yüksek tavana kadar uzanabilirler. Farklı açılarla gelebilirler: salıncak, katlanabilir veya kayar kapılar ile kullanılırlar. Ses yalıtımlı cam bölmeler, iş istasyonlarında gürültüyü en aza indirir ve size gizlilik kazandırır.

cam bölmesi

cam bölmesi

Cam Bölme Özellikleri
Çeşitli çerçeve boyutları alanı mevcuttur: 1.5 “, 3”, (yataydaki sistemler için 2.5 “).
Hafiftir ve sadece 3 cm’lık bir basıncın açılması veya kapanması gerekir.
Standart boyutlar arasında 240 “, 430”, 36 “, 40” genişlik ve 80 “, 96” yükseklikler bulunur.
Özel boyutlarımız mevcuttur.
Tozdan sudan etkilenmez tüm ürünler standart olarak gelir.
İsteğe bağlı film ve kumlama camlar ofisinize tarz ve esneklik katar.
Alüminyum kelepçe profil sistemi 8mm dir.
Klempleme sisteminin genişliği 32 mm, kıstırma sisteminin yüksekliği 43 mm’dir.
Cam bölmenin sertliği, cam kalınlığı ve cam ağırlığı 10+10
4’ün genişliği ve yüksekliğinin oranı ile belirlenir . Görünür kısım bir alüminyum mandalla kapatılır.
Temel renkler: RAL 9006 (gri, yarı mat); Alüminyum eloksal, Parlak paslanmaz alüminyum
RAL tarafından standart dışı renkte olası sizlere bağlıdır.

cam bölmesi fiyatları ve montajı

cam bölmesi fiyatları ve montajı

Cam Bölmesi Nerelerde Kullanılır?

 • Alışveriş merkezleri
 • İş merkezleri ve Ofisler
 • Kafeterya ve restoranlar için özel bölme duvarlar
 • Fitness merkezleri için cam bölmeler
 • Banklar için ofis bölümleri
 • Hastaneler için büro bölmeler
 • Ekonomi sınıfı cam bölmeleri

Firmamız orijinal ofis bölmeleri ve cam bölme sistemleri üretimiyle uğraşmaktadır ve uzun vadeli işbirliği için en uygun koşulları sunmaktadır. Yüksek kaliteli ürünleri en düşük maliyetle almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Firmamız ile işbirliği yaparak,
uygun fiyatlarla cam bölme sistemleri fiyatları alabilir;
kaliteli cam bölme sistemleri ürünleri görebilir,
ofis bölmeleri siparişlerin derhal yerine getirilmesi ve, sağlanan her türlü hizmet için 2 yıl garanti elde edersiniz,
bitmedi cam ofis bölme sistemleri için ücretsiz danışma ve keşif sunar,
en üst düzeyde hizmet, hızlı teslimat gibi birçok avantajdan yararlanırsınız.

İstanbul Ofis Bölmeleri

Cam Cama Olan Sistem Özellikleri

Cam Cama Ofis Bölme Sistem Özellikleri:

İnce Şeffaf daha modern daha estetik sistemler geliştiren Çağrı İnşaat Cam Bölme Sistemleri Alanında Türkiye’nin üretici Tek firmasıdır.

Cam Cama Bölme Sistemleri Nedir ?

Demonte Modüller veya Derzli olmayan tek camlı ses ve ısı yalıtımı açısından daha güçlü hiç bir kimyasal madde içermeyen Şişecam 5+5 Lamine yada 10 mm temperli rodajlı camlardan yapılan ofis bölme sistemleridir.

Özellikleri:

 • Sistem profili genişliği 40 mm
 • Yüksekliği 45 mm dir
 • Sistem Özel alüminyun profilden oluşur
 • Taşıyıcı profil
 • Cam sıkıştırma alüminyum aparatı
 • Cam sıkıştırma detayını ve bitiş detayların gizleyen özel tasarım kapak
 • Sistem üzerinde 8 mm 10 mm temperli veya lamine camlar kullanır.
 • Sistemin kendine has özel bir kapı kasası vardır
 • Kapı kasası 40 mm kalınlığında ahşap kaplama veya laminat kapı kullanılır
 • Dilerseniz özel cam kapı da kulllanabilirsiniz.
 • Cam kapı 10 mm temperli kilitli mekanizme ile yapılır.
 • Sistem maksimum 335 cm kadar çıkabilir.
 • Sistemde 3 m cam yapıştırma bantları kullanılır.
 • Cam kapı ve ahşap kapı sistemlerinde alman the door marka kol kilit ve menteşeler kullanılır.
 • Görünen tüm aksam alüminyum profilden oluşur.
 • Alüminyum rengi mat’tır istenirse ral renginden seçilen bir renge boyanabilir.

Ofislerde en çok tercih edilen cam bölme sistemi S-Line ofis bölme sistemidir, bu sistem sadeliği ve şeffaflığı ile göz doldurmaktadır. Ofislerde hızlı bir şekilde kurulan cam bölme sistemi bittikten sonra ister film ister reklam çalışması yapmanıza olanak sağlar.

Camlı Bölme Duvar

Ofislerde güneşi daha iyi almak enerjiden tasarruf etmek için camlı bölme duvar sistemini tercih edebilirsiniz. cam bölme fiyatları hızlı bir şekilde alın.

Ofis Bölme Sistemi AMG SERİ

Ofis Bölme Alırken Dikkat Edin

Ofis Bölme Alırken Dikkat Edin…

Çağrı İnşaat ofis iç bölme sistemleri ve bölme sistemleri tasarımı ve imalatı işinde İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye’de lider firma, Çağrı inşaat cam ve bölme duvar sistemleri alanında standartların dışında bireysel kişiye özel bölme duvar sistemleri imal eder. Merkezimiz İstanbul’da olup Türkiye’nin 23 büyük şehrinde acenteleri ve çözüm ortakları bulunmaktadır. 20 yılı aşkın süredir 57 bin metrekareden fazla ürün imal ettik. Müşterilerimizin %99 yaptığımız ürünlerden memnun oldu ve geri dönüş sağladı.

bölme sistemleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar kalite ve dizyandan öte sağlıklı çevreye duyarlı ürünler tercih edilmelidir. Uygun fiyatlı ürünler galvaniz yada demir olmamalı kesinlikle çevreye duyarlı geri dönüşümü olan alüminyum sistem tercih edilmedir. Cam bölme sisteminde kesinlikle tercihiniz temperli rodajlı cam bölme olmalıdır, aksi takdirde kolay kırılan ofis duvar bölme sistemi size ve ofisinizde büyük zararlar verebilir.

Çağrı İnşaat  ürünlerinin avantajları

Yüksek kaliteli ürünler
Uzun servis ömrü ve üç yıllık garanti.
Farklı malzemeleri, dokuları, tonları birleştirerek çekici ve çeşitli tasarımlar.
Şirketin kurumsal stili ile tutarlı bireysel ürünler yaratma imkanı.
İş verimliliği:
ofis bölmelerinin imalatı ve montajı mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilir.
Mevcudiyet:
Temsilcilik büroları, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de irtibat ofislerimiz mevcuttur.

Ofislerde kullanılan bölme sistemleri çok önemli bir detaydır, cam bölme sisteminin yanlış montajı devrilme ve yaralanma gibi olaylarla karşılaşılmaktadır, ofisinize personelinize ve bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız çağrı bölme sistemlerini tercih edin. Hem zaman hemde maliyetten tasarruf edin bölme sistemleri alanında uzmanlaşmış mimarlarımız sizlere hızlı güvenilir sistemleri anlatarak ofisinize en uygun ofis  sistemini sunacaklardır. Bölme, cam bölme ve bölme duvar fiyatları danışmanı hızlı ve ücretsiz keşif için www.cagriinsaat.com.tr sitemizden iletişim formunu doldurup bizden teklif alabilirsiniz.

 

4-Ofis Ara Bölmeleri

Ofis Ara Bölme

Ofis Ara Bölme Sistemleri
Ofislerde çalışanların rahatının sağlanabilmesi ve çalışma süreçlerinde başarıyı yakalayabilmelerinin kolaylaştırılabilmesi için ofis ara bölme sistemleri kullanılabilir. Bu sistemler sayesinde 300 metrekarelik bir mekanda kişilere özel 2×2 – 4×4 – 5×3 metrekare gibi bölmeler oluşturmak ve her çalışana veya çalışan grubuna özel bölme sistemleri tahsis etmek son derece kolay hale geliyor. Aynı zamanda şık bir görüntü ortaya çıkarak ofisin kalitesinin artması sağlanabiliyor.

Ara Bölme Sistemleri Nedir ?

Ofis içinde kullanılan alüminyum kargaslı ahşap veya cam ile bölünebilen sistemdir. Bölme sistemlerinde kullanıcıların rahatının oluşabilmesi için özel eklemeler yapmak mümkündür. Ofis ara bölme sistemleri özellikle sadece bir oda oluşturmak için değil, aynı zamanda bu bölünmüş mekanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için bazı detaylara sahip olabilir. Cam tasarıma sahip olan bir oda oluşturulmak isteniyorsa ve bu odada hem sekreter için hem de işveren için özel mekan oluşturulmak isteniyorsa bazı eklentiler yapılabilir. Mekanda iki kat olacak biçimde bölme yapmak mümkündür. Yani ilk bölme işlemi en dış ortam için yapılabilir, ara bölüme sekreter masası veya istenen yapıya göre bir mutfak, lavabo vb. mekan ve ardından en iç ve bir camın daha konulduğu kısma ise patron masası ve bölümü yapılabilir. İstediğiniz tasarımı ustalara belirtmeniz ve malzemelerinin nasıl olması gerektiğini belirtmeniz, boyutların ölçülmesini de sağlamanız halinde yeterli olacaktır.

Ara Bölme Fiyatları

Ara bölme sistemleri tamamen farklı bir ortam oluşturmak amacıyla kullanılırken, bir ortamın havasız kalmasına neden olabilecek veya enerji tüketiminin artmasına neden olacak yapıda olmamalıdır. Bunun için kullanılabilecek en iyi materyalin cam olduğu teyit edilmiştir. Çoğu zaman ofislerde işverenin odasının çevresinin arkası görünmeyen madde kullanılarak oluşturulduğu görülebiliyor. Ofis ara bölme sistemleri çok uzun süredir kullanılırken, piyasada bu işin yapılma ortalaması boyut da göz önünde bulundurularak çok değişik fiyatların ortaya çıkmasına neden olabiliyor ara bölme fiyatları sizlerin istemiş olduğu ürünlere göre değişiklik göstermektedir örneğin cam ve ahşap ara bölme fiyatları arasında ortalama olarak %30 fark vardır.

Ara Bölme Sistemi Sökülüp Başka Bir Ofise Taşınabilir Özelliktedir.

Ara bölme sistemleri sökülebilmesi için özel olarak çalışmalar gerçekleştirilebildiği gibi direkt olarak hem kaplama plakanın çıkarılabilmesi hem de camın sökülerek ayrı ayrı tüm parçaların taşınabilmesi, yerleştirilebilmesi kolay hale gelmiş durumdadır. Eğer monte edilmiş bir ünitenin sökülmesini istiyorsanız da, sabit mekanizmanın sadece belirli noktalarından bağlanıyor olması sayesinde, sökme işlemini de montajın tam tersi biçimde gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Bölme sistemleri pek çok kez monte edilerek sonrasında sökülebilir ve farklı yere taşınarak tekrar monte edilebilir. Bu işlemler sırasında parçalara zarar verilmemesi halinde ofis ara bölme sistemleri her zaman için farklı tasarımlar halinde dahi kullanıma uygun olacaktır.