2017 Bölme Sistemleri

2017 Bölme Sistemlerinde Çağrı İnşaat Kalitesi:

Çağrı inşaat 2016 yılınını bitirirken hem eski referanslarımıza hizmet etmeye devam ettik hemde yeni referanslarımıza yola devam ediyoruz 2016 yılı bölme sistemleri için dönüm noktası oldu onlarca yeni ürün tasarlayan bölme duvar firmaları yüzlerce patent başvurusu yaptı. Buna nazaren 2016 yılında bölme firmaları sektörde beklediği hızı bulamadı. Gerek ülke gerekse dünya ekonomisi buna izin vermedi 2016 yılında hızla başlayan bölme duvar firmaları beklentilerini karşılayamadı.

2016 Yılında Çağrı İnşaat Türkiye’nin En Çok Büyüyen Bölme Duvar Firması Oldu

Çağrı İnşaat istoç 40 Ada No:20 de bulunan ofisi ile 1993 yılından bu yana faaliyet gösteren ülke ekonomisine yerli kaynaklarla giren deneyimli genç bir yapıya sahip bir firmadır. Türkiye’nin lider ve öncü bölme duvar firması olan Çağrı İnşaat tarafından kurulan, ülkemizin özel sektör tarafından yapılan en büyük bölme sistemleri firmasıdır. Çağrı inşaat kullandığı ürünlerde çevreye doğaya duyarlılık ve sürdürülebilirlik yaklaşımının bir yansıması olarak, modern teknolojilerin kullanıldığı en kaliteli alüminyum üretiminin çevreye olan etkisinin en az seviyeye indirildiği bir firma olma özelliğini taşıyor, kullandığı bütün ürünleri geri dönüşümlü olup demontable ( sökülüp kurulabilen sistemleri tercih etmektedir.

2016 Yılında Cam Cama Ofis Bölme Sistemi Profili En Çok Kullanılan Sistem (Çağrı İnşaat Sline Ofis Bölme )

Teknik Özellikler: Firmamızın üretmiş olduğu sline cam cama ofis bölme sistemi – sistem kalınlığı 40mm olup tamamen alüminyum sistemlerden oluşmaktadır zemin ve tavandan hariç düşey ve yataylarda alüminyum profil kullanılmaz. Demonte bir sistemdir sisteme uyumlu kapı kasası ve tavan sistemleri modüllerinden oluşur cam cama bölme duvar sistemleri tamamen şeffaf bir üründür lamine veya temperli camlar kullanılır.

2017 Yılında Kullanılacak Cam Bölme Sistemleri Profil Özellikleri

 • Sline Sistem kalınlığı : 42 mm.
 • Profil Kaplama : natural eloksal dilerseniz istemiş olduğunuz renk ve desende statik boyama yapılabilir ( fiyata + olarak yansır )
 • Cam Sistemi : 4+4 lamine 5+5 lamine veya 10 mm temperli kenarları rodajlı cam kullanabilirsiniz.
 • Jaluzi sistemi: dilerseniz 25 mm istemiş olduğunuz renkte dıştan jaluzi
 • Cam birleşimi : özel olarak 3m çift taraflı bant 4mm kalınlık
 • Kapı kasaları :  oval alüminyum ofis bölme uyumlu sistem
 • Fitil Sistemi: Özel kaucuk sistemi ile ses izalasyonu
 • Kapı kanatları: 40 – 44 mm laminat kaplamalı mdf veya cam kapı temperli rodajlı
 • kapı kol kilit menteşe :kale marka veya dorma kapı kol ve kilitleri kullanılır özel istek olarak yapılabilir.
 • Ürünler Çağrı İnşaat Patenti aldındadır
 • 2 yıl boyunca garantilidir.

Çağrı İnşaat üretmiş ve montajını yapmış olduğu tüm ürünler Tse ve Iso Kalitelerine uygun 2 yıl boyunca garantili ürnlerdir şirketimiz ürünleri toptan olarak satışını yapmakta ve aynı zamanda İstanbul içi keşif ve montaj yapmaktadır. Türkiye genelinde yaptırmak isterseniz bizlere ulaşarak projenizi yollayarak ücretsiz proje ve keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir