ofis bölme sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri: Ofis bölme sistemleri ülkemizde hızla yayılan dekoratif görsel şeffaf yapımı ve montajı kolay hızlı güvenilir bir bölme sistemidir. Alüminyum profillerden üretilen ofis bölme sistemlerden dilerseniz yönetici ofisi veya personelleriniz için özel alan yaratmak için kullanılır sistem tamamen çevreye ve doğaya karşı duyarlı materyallerden üretilmiştir. Ofis bölme sistemleri sizlerin isteğine göre dizayn edilir ofis bölme sistemi demontable ( sökülüp kurulabilen) bir sistem olduğundan farklı bir yere taşınmasına olanak sağlar ayrıca ofisinizde büyütme ve küçültme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz montaj işlemi deneyimli personelimiz tarafından lazer sistemi ile sıfır hata ile yapılmaktadır. Ofis bölme sistemleri Türkiye’de Çağrı İnşaat patenti ile tüm illerdeki müşterilerine hızlı bir teslimat yapar.

Ofis Bölme Sistemleri Nedir ofis bölme nasıl yapılır ofis bölme fiyatları ve bilgiler hakkında bilgilerini burda bulabilirsiniz.
Ofis Bölme Sistemleri, Dünyadaki teknoloji hızla ilerlerken konut ve ofis projeleri daha fazla teknolojiye ayak uydurmaktadır. Yapılan her yeni konut ofis veya avm mükemmel dekorasyon ve tasarım harikası kullanılmaktadır bu süreçte en önemli ürünlerden biri olan ofis içi kullanılan ofis bölme sistemleri ileri teknolojiye ayak uydurarak yeni çağdaş tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Ofislerde sıkça rastlanan bölme sistemleri genellikle inşaat sürecinden sonra başlayarak daha sonra yapımına başlanan bir üründür.

Ofis bölme sistemleri önceleri ahşap veya plastik ürünler kullanılırdı günümüzde ise ofis bölme sistemleri yerini tamamı ile alüminyum sistemlere bıraktı alüminyum sistemlerin doğal olması ve sağlıklı olması aynı zamandan temizlik ve montajının kolay olması nedeni ile kullanıcıların en çok tercih ettiği üründür. Bu sistem sizlere ahşap doğallığı verdiği kadar odada aydınlatma işlemlerinde zorluk çıkarmaz elastik yapısı olan ofis bölme sistemleri her köşeye uygulanabilir ayrıca 90 180 derece dönebilen alüminyum ofis bölme profilleri ile ofisinizin her tarafında bölme yapmaya imkan sağlar.

Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları ve Özellikleri

Ofis bölme sistemleri için köşe dönüş profilleri önemli bir birleştirme aracıdır eğimlerde ve merdiven köşelerine bölme duvar yaparken bu profiller kullanılır genellikle 80 derece eğimi olan bu profil köşelerde kullanılır. Ofis bölme sistemlerinde ayrıca 0,82 mm kalınlıkta profil aralarını birleştirmeye yarayan klips sistemleri uygulanır. Ofis bölme sistemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır bunlar arasında en önemli olanı iyi bir bölme duvar ustasının kesin ve net metrajları alması gerekir aksi takdirde yapılan ofis bölme sistemleri ofisinizde yer alan bölmeler yerine olmayacaktır buda sizlere zaman kaybı demektir.

Ofis bölme sistemlerinde iki model vardır bu modellerin arasında en çok tercih edilen sistem demontable ofis bölme sistemidir bu sistem yenilikler açık bir sistemdir yanına yenisi yapılabilir ve istediğiniz zaman taşıyabilir ekleme yapabilir veya küçültebilirsiniz ülkemizde ve avrupa ülkelerinde en çok tercih edilen ürün demontable ofis bölme sistemleridir.Bu sistemin yanında modüller ofis bölme sistemleri mevcuttur bu bölme sisteminde şantiye ortamında toplanmaz modül modül fabrikada toplanan bu bölme duvar sistemi ofisinize yapılmış bir şekilde getirilir ve sadece montajı ofisinizde yapılır.

Ofis bölme sistemleri fiyatları konusunda ise kesin metraj alındıktan sonra verilmesi en doğru olandır. Ofisinizde bölme yaptırmak isterseniz bizlere mail telefon veya gsm numaralarımızdan ulaşıp ücretsiz olarak keşif talep edebilirsiniz. Teknik donanıma sahip ustalarımız gelip net ölçüler alındıktan sonra ofis bölme sistemleri fiyatları sizlere sunulur.

 

22 cevaplar
 1. Mert sayın
  Mert sayın says:

  Ofis bölme sistemleri sayfanızda bulunan 3 ofis bölme resmini beğendim yerim okmeydanı şişlide bölünecek alanın ölçüleri 740+645 L şeklinde ofis bölme olacak yükseklik 3 metre bu konuda bana ofis bölme fiyatı verebilirmisiniz. İşim çok acil hemen teklif verirseniz sevinirim.

  Cevapla
  • mehmet
   mehmet says:

   Ofis bölme sistemleri fiyatları: mert bey ofis bölme sistemleri fiyatları istemiş olduğunuz modellere göre verilmektedir. sizler hangi model hangi renk olduğunu bize bildirin biz sizlere yardımcı olalım saygılarımla

   Cevapla
 2. Ziya özdemir
  Ziya özdemir says:

  Ofisimizdeki yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim. Harabe olan ofisimi beni aşık edecek şekilde güzelleşeceğini düşünmemiştim . Artık ofisimle bağdaştım ve çalışma ortamında çok mutluyum.

  Cevapla
 3. Maviş Aydemir
  Maviş Aydemir says:

  Merhaba, kataloğunuzdaki 11/34 sıra nolu bölme duvarınızı beğendim, evimde salonu mutfaktan böyle bir detayla ayırmak istiyorum, en 4 m, boy 2.50 boyutlarinin bana maliyeti ne olur? Darıca uygulama alanınıza giriyor mu, böyle bir boyutun teslimat takvimi ne olur?

  Cevapla
 4. Sami erdem
  Sami erdem says:

  Merhabalar ofis Bölme sistemi yaptırmak için sizleri ofisimize bekliyoruz adresimiz hadımköyde ücretsiz Keşif için bekliyoruz

  Cevapla
  • mehmet
   mehmet says:

   Ofisiniz adresini bizlere mail yoluyla iletirseniz sizlere ücretsiz ofis bölme sistemleri için keşif yapabiliriz.

   Cevapla
 5. ahmet kaplan
  ahmet kaplan says:

  çok iyi ofis bölme tasarımlarınız var tebrikler zeytinburnunda ofis bölme yaptırmak istiyorum yardımlarını bekliyorum…

  Cevapla
 6. cihan mert
  cihan mert says:

  Merhaba ofis bölme sistemleri yapan firmalar arasında fabrikası bulunan tek firma olması nedeniyle sizleri tercih ettim. Eyüp sultanda ofisimi 6 oda ile ayırmak istiyorum bana bu konuda teknik çizim ve ofis bölme modelleri ile gelecek bir arkadaş yönlendirmesinizi rica ederim. Ofisime 4 ayrı camlı ofis bölme sistemi ve kapalı ahşap ofis bölme sistemi yaptırmak istiyorum. ofis bölme fiyat ve exper arkadaş gönderirseniz sevinirim

  Cevapla
 7. Şenol keskin
  Şenol keskin says:

  yaptığınız ofis tasarımları ve ofis bölme sistemleri ile hızlı bir çözümleriniz var ofis bölme alanında kendinizi hızla geliştirmiş olmanız çok güzel… Gala digitala yaptığınız ofis bölme sistemleri için teşekkürler.

  Cevapla
 8. Nazmiye kalin
  Nazmiye kalin says:

  Ofis bölme işlerinde hayırlı işler dilerken, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var bağcılar ofis bölme sistemlerinde sağlam işleriniz var.bizim ofis bağcılarda 260 yüksekliğinde 17 metre boyunda bir ofisim var… Bu ofise ofis bölme sistemi yaptırmak istiyorum. Yeriniz bağcılarda bizimde yerimiz bağcılarda ofis bölme konusunda bize yardımcı olursanız menmun oluruz. Dilerseniz ofis bölme sistemlerini yerinde keşif yapabilirsiniz.

  Cevapla
 9. Burhan Eray
  Burhan Eray says:

  Selam
  Öncelikle hızınız ve termine bağlı çalışma disiplininiz için sizlere hayran kaldık.Ortağım Rıza bey çalışma alanında uyguladığınız yatay camlı bölme duvardan çok memnun.Ayrıca çalışma ekini için tavsiye ettiğiniz yarım camlı bölme duvar sistemi için müşterilerimden sizlerle tanışmak isteyenler var.Lütfen bununla ilgili müsait bir Zaman’da benimle iletişime geçermisiniz. Meridyen Plaza sizinle renk kazandı.

  Cevapla
  • mehmet
   mehmet says:

   Burhan bey öncelikle merhaba meridyen plazada yapmış olduğumuz ofis bölme sistemleri gerçekten çok şeffaf ve ofisinize özel tasarımlar oldu. Bizde sizin bize göstermiş olduğunuz samimiyet için teşekkür ederiz. Dilerseniz ofis bölme sistemleri için bizi tavsiye ettiğiniz firmalar ile ofislerinde yüz yüze görüşebilir dilerseniz ofis bölme sistemleri ve kataloğlarımızı iletebiliriz. Saygılarımızla

   Cevapla
 10. Ünal eren
  Ünal eren says:

  Merhaba çağrı inşaat ofis bölme için İstanbul’da bulunan ofisim için 14 metreye 280 ölçülerinde 4 adet ofis bölmeye ihtiyacımız var. Ofis bölme sistemleri fiyatları almak için sizi ofisimize davet etmek istiyorum. Gün içinde veya yarın ofisimizi ziyaret edip net ölçülerini alırsanız seviniriz. Firmanızın bilgisini Arçelik aş öznur hanımdan aldım merkez ofisindeki yaptığınız ofis bölmelerini beğendim. Saygılarımla

  Cevapla
  • mehmet
   mehmet says:

   Öncelikle bizlere refarans olan Arçelik A.ş Öznur Yapıcı Hanıma çok teşekkür ederiz. Sayın ünal bey ofis bölme sistemleri için ofisiniz ziyaret edilmiş ölçüleriniz alınmış ve fiyat bilgisi sizlere sunulmuştur.

   Cevapla
 11. Caner Kaya
  Caner Kaya says:

  Yapmış olduğunuz ofis bölme sistemleri ve ofis bölme sistemleri için çok teşekkür ederiz, çalışmlarınız gayet düzenli ve başarılı ofisimizde yapmış olduğunuz çalışmlar için teşekkür ederiz.

  Cevapla
 12. alkin doğruyol
  alkin doğruyol says:

  Teksilkent içinde bulunan ofisimiz için 28 metre kare ofis bölme ihtiyacımız bulunmaktadır.Sitenizde ücretsiz olarak tekstilkent ofis bölme için keşif olduğunu gördüm lütfen ofisimize gelip bizlere ofis bölme ve kapı fiyatı verirmisiniz.

  Cevapla
  • mehmet
   mehmet says:

   Alkin bey tekstilkent ve giyimkente özel ofis bölme sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için bizlerden keşif istemiz adresinizi bildirmeniz yeterlidir.

   Cevapla
 13. Nazif ersin
  Nazif ersin says:

  Sitenizde hastane ofis bölme sistemleri gördüm yeni hastane projemizde kullanmak üzere yaklaşık 13.000 m2 ofis bölme sistemine ihtiyacımız var. Hastanemiz İstanbul ve ilçelerinde bulunmaktadır. Bizlere ofis bölme sistemleri fiyatları ile ilgili bilgi verip. Ofis bölme kataloğ ve yaptığınız işlerden resimler yollarmısız. Firmanızı daha önce yapmış oldugunuz medicana hastanesi satınalma bölümünden aldım. Kendileri menmun kalmışlar bizde sizinle çalışmak istiyoruz.

  Cevapla
  • mehmet
   mehmet says:

   Türkiye ve özellikle İstanbul’da bir çok hastanede ofis bölme uygulaması yaptık dilerseniz beraberce referanslarımızı inceleyebiliriz.

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir