Çağrı Mimarlık

Çağrı İnşaat Mimarlık

Günümüzde onlarca mimarlık firması farklı alanlarda dekorasyon ve tadilat işleri yapmaktadır.  İyi bir mimar kullandığı tüm ürünlere yıllarcı garanti verir. Bizler ofis tadilat ve dekorasyonunda 25  yılı aşkın deneyimle, her müşterinin ve her projenin farklı olduğunu anlıyoruz; Her biri benzersiz bir ofis olması ve müşteriye özel ofisler tasarlıyoruz. Her projemizde müşterimizi  dinleriz, zorlukları aşmak için proaktif ve esnek bir yaklaşım benimseriz. Aradığınız en yenilikçi çözümleri bulmanız için buradayız.

Ofis projenizin ihtiyaçları ne olursa olsun, kalite belirleme bizim işiniz, cam bölme sisteminde beklenen performansın sağlanması için sizlere tüm cam bölme modellerini ve özelliklerini anlatır fiyatları konusunda bilgiler sunar sizlerin görüşlerini alır ve ofisinize özel cam bölme sistemleri yaparız.

Tüm mimarlarımız ofis dekorasyonunda uzman en az 5 yıllık deneyime sahip ileri teknoloji konusunda uzman personeldir. Teknik olarak sizlere kapsamlı bir ürün tavsiyende bulunabilir yada bir brifing alabilirsiniz. Projede kullanılacak cam ofis bölme sistemlerini daha iyi anlamanız için akustik estetik deneyler birlikte yapılır. Sizin için uzman personellerimiz teknik çizim ve şartname oluşturur tüm bilgiler sizlere özel bir döküman halinde sunulur. Projemizin sağlam temellere oturtmak için gerekli olan tüm deneyimleri sizlere paylaşırız.

Çağrı inşaat mimarlık cam bölme sistemleri ve ofis bölme sistemleri konusunda uzman ve profosyonel bir takım çalışması vardır. Üretimden montaja kadar tüm üretim ve montaj aşaması sizlere birlikte gerçekleştirilir, her adımda sizlere bilgi sunulur.  Proje ne boyutta olursa olsun bizden en iyi sonuçları alırsınız.

Çağrı ofis mimarlık ofis bölme sektöründe en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan beceri ve hizmete sahiptir. Bu yüksek hizmet düzeyimiz en küçük ofis bölmeden en büyük plaza ofis katlarına kadar aynı özveriyi gösteririz. Bizden aldığınız tüm ürünler ISO 14001 ve ISO 9001 kalite belgesine sahiptir ürünlerimizi  gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

  • Ofisler İçin bölme sistemleri
  • Tam camlı ve yarım camlı sistemler
  • Skyfold
  • Demontable
  • Modüller ahşap ve cam ofis bölme sistemleri
  • Tek camlı, cam cama bölme duvar sistemleri
  • Motorlu jaluzi sistemleri
  • Akıllı cam sistemleri

Montaj Sonrası :

Yapmış olduğumuz sistemlerde daha sonra ekleme yada çıkarma yapmak isteyebilirsiniz, çözüm noktası biziz. Örnek olarak fazla güneşe maruz kaldınız bizi arayarak çift camlı jaluzili sistem temin edebilirsiniz. Bitmedi deforme olmuş ürünler taşıma işleriniz her konuda sizi yalnız bırakmıyoruz. Çağrı inşaat mimarlık olarak tüm ofis işlerinizde yanınızdayız.

Sizlerin yeni çalışma alanlarında taşıdıktan sonra küçük çaplı teknik destek ihtiyaçlarınız olabilir, kurulumunu yaptığımız ahşap veya cam bölmeler ofis taşıma yaparken çizilebilir veya deforme olmuş olabilir çözüm biziz.  Bizi arayabilir ve deforme olmuş ürünler için montaj ekibinden yardım alabilirsiniz aynı gün ofisinizdeyiz.

Mevcut ofisinizde işleriniz büyüdü yeni personel aldınız ofis bölmeleri küçülterek personele yeni odalar yaratmak istiyorsanız yine bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Firma yetkilileri sizleri ziyaret ederek yeni bir proje çizer ve yeniden tadilat yaparız. Bitmedi diyelim artık ofisiniz küçük yeni büyük bir ofise taşınmak istiyorsunuz yine bizler sizin hizmetinizdeyiz. Sizlere montaj yaptığımız tüm bölme duvar sistemleri demonte sökülüp yeniden kurulabilen delogo sistemlerdir.  İstediğiniz an yeni ofisinize eski ofisteki tüm duvar bölme sistemlerini söküp taşıyabiliriz.

Camlı Bölme Duvar

Ofislerde güneşi daha iyi almak enerjiden tasarruf etmek için camlı bölme duvar sistemini tercih edebilirsiniz. cam bölme fiyatları hızlı bir şekilde alın.

4-Ofis Ara Bölmeleri

Ofis Ara Bölme

Ofis Ara Bölme Sistemleri
Ofislerde çalışanların rahatının sağlanabilmesi ve çalışma süreçlerinde başarıyı yakalayabilmelerinin kolaylaştırılabilmesi için ofis ara bölme sistemleri kullanılabilir. Bu sistemler sayesinde 300 metrekarelik bir mekanda kişilere özel 2×2 – 4×4 – 5×3 metrekare gibi bölmeler oluşturmak ve her çalışana veya çalışan grubuna özel bölme sistemleri tahsis etmek son derece kolay hale geliyor. Aynı zamanda şık bir görüntü ortaya çıkarak ofisin kalitesinin artması sağlanabiliyor.

Ara Bölme Sistemleri Nedir ?

Ofis içinde kullanılan alüminyum kargaslı ahşap veya cam ile bölünebilen sistemdir. Bölme sistemlerinde kullanıcıların rahatının oluşabilmesi için özel eklemeler yapmak mümkündür. Ofis ara bölme sistemleri özellikle sadece bir oda oluşturmak için değil, aynı zamanda bu bölünmüş mekanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için bazı detaylara sahip olabilir. Cam tasarıma sahip olan bir oda oluşturulmak isteniyorsa ve bu odada hem sekreter için hem de işveren için özel mekan oluşturulmak isteniyorsa bazı eklentiler yapılabilir. Mekanda iki kat olacak biçimde bölme yapmak mümkündür. Yani ilk bölme işlemi en dış ortam için yapılabilir, ara bölüme sekreter masası veya istenen yapıya göre bir mutfak, lavabo vb. mekan ve ardından en iç ve bir camın daha konulduğu kısma ise patron masası ve bölümü yapılabilir. İstediğiniz tasarımı ustalara belirtmeniz ve malzemelerinin nasıl olması gerektiğini belirtmeniz, boyutların ölçülmesini de sağlamanız halinde yeterli olacaktır.

Ara Bölme Fiyatları

Ara bölme sistemleri tamamen farklı bir ortam oluşturmak amacıyla kullanılırken, bir ortamın havasız kalmasına neden olabilecek veya enerji tüketiminin artmasına neden olacak yapıda olmamalıdır. Bunun için kullanılabilecek en iyi materyalin cam olduğu teyit edilmiştir. Çoğu zaman ofislerde işverenin odasının çevresinin arkası görünmeyen madde kullanılarak oluşturulduğu görülebiliyor. Ofis ara bölme sistemleri çok uzun süredir kullanılırken, piyasada bu işin yapılma ortalaması boyut da göz önünde bulundurularak çok değişik fiyatların ortaya çıkmasına neden olabiliyor ara bölme fiyatları sizlerin istemiş olduğu ürünlere göre değişiklik göstermektedir örneğin cam ve ahşap ara bölme fiyatları arasında ortalama olarak %30 fark vardır.

Ara Bölme Sistemi Sökülüp Başka Bir Ofise Taşınabilir Özelliktedir.

Ara bölme sistemleri sökülebilmesi için özel olarak çalışmalar gerçekleştirilebildiği gibi direkt olarak hem kaplama plakanın çıkarılabilmesi hem de camın sökülerek ayrı ayrı tüm parçaların taşınabilmesi, yerleştirilebilmesi kolay hale gelmiş durumdadır. Eğer monte edilmiş bir ünitenin sökülmesini istiyorsanız da, sabit mekanizmanın sadece belirli noktalarından bağlanıyor olması sayesinde, sökme işlemini de montajın tam tersi biçimde gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Bölme sistemleri pek çok kez monte edilerek sonrasında sökülebilir ve farklı yere taşınarak tekrar monte edilebilir. Bu işlemler sırasında parçalara zarar verilmemesi halinde ofis ara bölme sistemleri her zaman için farklı tasarımlar halinde dahi kullanıma uygun olacaktır.

 

KISA CAM SEPERATÖR BÖLME SİSTEMLERİ

Cam Seperatör Bölme

Cam Seperatör Bölme
Ferah ve kişisel çalışma ortamlarının hazırlanabilmesi için büyük bir öneme sahip olan cam seperatör bölme sayesinde cam kullanarak şık bir görünümün ortaya çıkması sağlanabiliyor. Günümüzde özellikle ofisler için tercih edilen ve yerden tavana kadar veya kısa bölmelerin hazırlanması mümkün oluyor. Çağrı merkezlerindeki gibi bir bölme türü veya ortamın tamamen oda oda ayrılmasını sağlayan bir girişimde bulunmak son derece kolay hale gelebiliyor.

Cam Seperatör Bölme Nedir?
Camlı bir ünite olarak değerlendirilebilen ve kendi başına monte edilebileceği gibi, bütün bir set halinde de birkaç odanın bir arada monte edilmesi sağlanabiliyor. Bu tamamen yapılacak olan plana göre değişebilen bir durum olarak ortaya çıkabilir. Eğer kişiye özel, bir veya daha fazla çalışanın bulunacağı ortamlar, odalar hazırlanmak isteniyorsa cam seperatör bölmeler kısa bölme duvar en mantıklı seçim olacaktır. Her bir bölmeye özel ulaşım için bir yol ve kapıya yer verilmesi,dört bir tarafının çevrelenmesi halinde üniteler ortamdan farklı bir bölme haline gelecektir. Böylelikle çalışma alanlarına göre ayırma veya dekoratif bir çalışma ortamı hazırlama için cam seperatör bölme (kısa ofis bölme )kullanmak son derece mantıklı bir girişim olacaktır.

Cam Bölmenin Montajı Nasıl Olur?
Özel montaj sayesinde artık zeminden tavana kadar camlı bir bölme oluşturmak mümkündür. Eğer ortalama 170 cm uzunluğunda bir ünite oluşturulacaksa, bu tarz ünite istekleri hakkında mutlaka ustalardan bilgi alınmalıdır. Eğer ardışık biçimde dizilecek birkaç bölmeye yer verilecekse, tasarım itibariyle ve yerleştirme planı sayesinde sağlam bir ünite oluşturmak mümkün olabiliyor. Montajın yapılması için öncelikle mekanda inceleme yapılmalı, ardından cam bölmenin montajının gerçekleştirilmesi için plakalar için belirlenmiş olan bölümlere vidalama işlemi tamamlanmalıdır.

Cam Seperatör Bölme Fiyatları
Cam seperatör bölme fiyatları tamamen eni ve boyu ne kadar istediğinize göre değişiklik gösterebiliyor. Fiyatlar çoğu zaman, bu zamana kadar yapılan çalışmalara bakıldığında ortalama olarak en ve boy çarpılarak  TL üzerinden fiyat verilir fakat sizin istediğiniz tasarımın genel yapısı itibariyle ve camın durumuna bağlı olarak farklı bir fiyat ortaya çıkarmak mümkün oluyor. Türkiye’de çoğu zaman boydan boya cam olan bölmeler yapılıyor fakat alt kısımların kapalı olduğu ve sadece üst kısımda cam bulunan vezne türü bölmelere de sıklıkla rastlanabiliyor. Ofis türü bölmeler çoğu zaman buğulu cam kullanılarak ünitenin oluşturulabilmesini sağlayabiliyor.

Kısa Bölmeleri Sökmek ve Tekrar Montaj Yapmak Mümkün Mü?
Evet. İsterseniz montajı gerçekleştirilen bölmelerde farklı bir zamanda düzenlemeler yapılmasını talep edebilir, yeni imkanlardan yararlanmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Günümüzde demontaj imkanı da tanınan bölmeler bulunması sayesinde her türlü faaliyeti gerçekleştirmek, hatta bölmeyi taşıyarak farklı bir ofise nakletmek ve tekrar montaj işlemini sonuçlandırmak mümkün olabiliyor. Cam seperatör bölme hem şık bir yapıda oluyor hem de taşınabilir, yenilenebilir yapı sayesinde her zaman için kullanışlı olmayı başarabiliyor. www.cagriinsaat.com.tr

S-Line Ofisler Cam Bölme Sistemleri

Cam Duvar Bölme Sistemleri

Cam Duvar İle Bölme Sistemleri Evlerde ve özellikle ofislerde çok sık kullanılan cam bölme duvar sayesinde artık pek çok işlemin tek bir malzemeyle yapılması mümkün oluyor. Özellikle 90’lı yıllara kıyasla günümüzde dekoratif yapısı, aydınlatma amacıyla çok fazla tercih ediliyor. Sadece saydam olanlarının değil, renkli olanlarının üretilmeye başlanmasıyla birlikte iç cepheye ek olarak günümüzde dış cephe için son derece özel bir malzeme olmayı başarmıştır. Hem görüntüyü güzelleştiriyor hem de doğal aydınlatma yapılmasına imkan tanıyor. Sağlam ve bir miktar buğulu olması, özellikle ofis bölme yapımında ve dış cephede asansör boşluğunun dışa bakan kısmında kullanılmasına yarıyor.

Cam Duvar Bölme Nedir ?
Yapısı itibariyle iki farklı türü bulunan ve çoğunlukla 8 – 7 – 4 boyutlarında olan malzeme her türlü desenin ortaya çıkarılabilmesini sağlayabiliyor. Parçaların özel yapısı sayesinde cam bölme duvar oluşturularak son derece şık bir ortam ortaya çıkması sağlanabilir. Sağlam olması ve parçaların bir arada durabilmesi için özel parçalarla birleştirme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Camların aradaki özel parçalar sayesinde bir araya getirilmesiyle birlikte 2 mm’ye kadar yakınlık ortaya çıkabiliyor. Böylelikle herhangi bir görüntü bozukluğu yaşanmaksızın araya istenen renkte film yapılarak montaja hazır hale gelebiliyor.

Cam Bölme Sistemleri Nerelerde Kullanılır? 

Cam duvar bölme sistemleri özellikle darbelere dayanıklı olması, her türlü işlemin rahatlıkla uygulanabiliyor olması nedeniyle ofislerde dekorasyon amacıyla tercih ediliyor. Son dönemde mekanın dekoratif biçimde bölünebilmesi, tam olarak dış ortamdan yalıtılmış yapı yerine ışığın geçmesinin sağlanması için tercih ediliyor. Bu nedenle hem oda duvarı olarak hem de apartmanların bünyesinde ara katlarda veya dış mekanın belirli bir bölümüne özel yalıtma malzemesi olarak tercih edilebiliyor.

Cam ofis bölme kullanılabilmesi için tasarımla ilgili bir plan yapılır, ne renk kullanılacağı belirlenir ve buna uygun malzemeler temin edildikten sonra ortam oluşturulabilir. oval ve dikdörtgen gibi şekillerinin bulunuyor olması sayesinde kendi istediğiniz tasarımı ustaya anlatabilir ve yapılmasını talep edebilirsiniz. Özellikle yapılan testlerde yanmayı geciktirdiği ve insan sağlığı için son derece zararlı olan gazları yalıtması nedeniyle çok fazla ilgi görüyor.

Renkli Cam Bölme Var Mı?
Günümüzde mavi, kırmızı, yeşil sarı gibi son derece farklı renklerde ve tasarımlara sahip cam duvar bulmak mümkündür. Sadece düz bir yapıda değil, aynı zamanda farklı desenlerde, cam bölme sistemleri yapma imkanımız var.İstemiş olduğunuz renkleri çağrı inşaat personeline bildirerek istediğiniz her türlü deseni kullanabilirsiniz.

Cam Ofis Bölme Sistemlerinin Kalınlığı Nedir?
0,80 x 4 mm x 78 mm gibi 80 – 5 mm – 4,5 mm  gibi farklı farklı boyutlarda cam bölme duvar temin etmek mümkündür. Boyutlar markaya, ve sizin belirlediği tasarıma göre değişebileceği için, planladığınız bölme duvara göre seçim yapabilirsiniz.

Cam Bölme Duvar Fiyatları Ne Kadar?
Cam bölme duvar fiyatları pek çok kurumda metrekare (m2) başına 0,80  x 4 mm  x 78 mm olanlar için özel teklif verilmektedir fiyatların tamamı türk lirası ve üzerindedir. Toplu alımlarda, aldığınız kuruma bağlı olarak indirim elde etme imkanınız bulunabilir.

Extra Clear Cam Bölme Duvar

Extra Clear Cam Bölme Duvar: Daha şeffaf daha saydam bir görüntü almak için kullanılan cam türüdür bu sistemde sanki ”cam yokmuş” gibi bir his oluşur 8 yada 10 mm temperli camlar ile yapılan bölme duvar sistemidir. Extra clear cam nedir, bu cam şişecam cam fabrikasının özel bir ürünüdür bu cam sisteminde daha az demir kullanılır. Aynı zamanda daha az oksit kullanılarak üretim yapılır. Extra clear cam bölme sistemi daha esnek ve daha kalın bir üründür, diğer cam bölme fiyatlarına göre %50 oranında daha pahalıdır. Camın kalitesi ve şeffaflığı ve işçiliği daha uzun olduğundan bu cam bölme sisteminin üretimi daha zordur. Bu cam genellikle dekorasyon amaçlı kullanılır.

Çağrı inşaat olarak bir ilki yine biz başlatıyoruz extra clear cam kullanarak ofislerde bölme sistemleri uyguluyoruz bölme sistemini uygulaması aşamasında !!
Yerden tavana kadar extra clear cam kullanıyoruz.
Bu bölme sistemi daha ışık geçirgenliği ile elektrik faturalarınızı %60 oranında düşürmektedir.
Normal camlar yeşil renkte iken bu cam daha şeffaf ve bembeyaz bir görüntü vermektedir.
Ses yalıtımı diğer bölme sistemlerine göre %75 oranında daha fazladır.
Extra clear cam bölme sistemi daha hızlı montaj imkanı sunar.
Dilerseniz daha sonra taşıyabilirsiniz.
Extra clear cam bölme sistemi daha sağlamdır, Kırılmaz

Extra Clear Bölme Sistemleri Fiyatları: Bu sistemde cam ekstra maliyet olarak hesaplanmaktadır, normal camdan %50 daha maliyetlidir bu sistemde camlar daha çok ısıya maruz kalır buda bölme sistemini daha sağlam hale getirir. Buna göre’de bölme sistemi ekstra bir maliyet yüklenmektir ve imalat aşaması diğer cam ofis bölmelere göre bir kaç iş günü daha uzun sürer. Extra clear cam ve bölme sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Çağrı İnşaat olarak extra clear cam ve ofis bölme profilleri kendi imalatımızdır, hadımköy fabrikamızda tamamen çevreye doğaya zarar vermeden sizlere sunulan bölme duvarlar %100 geri dönüşümlü sistemlerden oluşur.

Ofis Ara Bölmesi

Ofis Ara Bölmesi
Ara bölme Sistemleri pek çok alanda kullanılan seçeneklerden bir tanesi olmak ile birlikte inşaat ve dizayn işi ile ilgilenen bireyler tarafından bilinebilmektedir. Mekanların düzenlenmesi, daha kullanışlı ve modern bir görünüme kavuşması adına tercih edilen ara bölme seçenekleri sayesinde, evler ya da iş yerlerinin havası da değişmektedir.Ofis ara bölmesi denildiğinde ise en kaliteli malzeme seçeneklerini sunan Çağrı inşaat olarak firmamız, müşterilerin uzun yıllar aynı üründen yararlanmasına yardımcı olmaktadır.

Ofis Ara Bölme Sisteminde Farklı Malzemelerden Oluşan Seçenekler
Ara bölme terimini ilk kez duyan ve mekanlarında ara bölme ürünlerinden yararlanmak isteyen bireyler için şirketimizin internet sitesinde değişik görseller bulunmaktadır. Müşteriler görselleri inceleyerek konu hakkında fikir sahibi olma fırsatı elde edebilmektedirler. Genel olarak plastik ve alüminyumdan oluşan ara bölmelerin cam versiyonları da bulunmaktadır. Ancak cam bölmeler zor oluşturuldukları için kapalı mekanlarda şıkça tercih edilmemektedir. Ofislerde ise daha fazla dayanıklı olması nedeniyle alüminyum bölmelerden yararlanmak faydalı olacaktır. Plastik bölmeler daha çok evlerde ya da küçük mekanlarda dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebilmektedir.

Ara Bölme Sistemi Mekanları Düzenlemek İçin Gerekli Bir Bölme Sistemidir.
Pek çok dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi ara bölme uygulamaları da mekanların düzenlenmesi adına kullanılmaktadır.
• Geniş alanları değerlendirmek,
• Ortamı daha kullanışlı hale getirmek,
• İş yerlerindeki çalışanların yerlerinin oluşturulmasına yardımcı olmak ve
• Farklı kullanım alanları yaratmak adına

Değerlendirilen ara bölmelerde kullanılacak olan mekanın ölçülerine göre işlem gerçekleştirmek faydalı olacaktır. Bu noktada firmamız, kurulum sağlanacak olan alana ücretsiz olarak önceden gidip keşif yaparak, aldığı ölçüler doğrultusunda panellerini oluşturmaktadır. Mekana tam uyum sağlayan paneller ise yine ücretsiz olarak deneyimli çalışanlar ile birlikte kısa süre içerisinde Çağrı İnşaat tarafından monte edilmekte ve bireylerin mağdur olmadan yararlanmalarına zemin oluşturulmaktadır.

Ofis Bölme Yenilikler Ve Fiyatları

Dekor ürünleri, hem görüntü kalitesini artırmak hem de çeşitli alanlarda daha kullanışlı mekanizmalar yaratmak için oldukça etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Bu dekor ürünlerinden birisi de bölme sistemleridir. Günümüzde bölme sistemlerinin en çok ihtiyaç duyulduğu ve kullanıldığı alanlar arasında yer alan ofis ve iş yerleri yer almaktadır.Duvar Bölme sistemleri olarak adlandırılan, aynı zamanda hem yenilik hem de kullanış katan bu mekanizmalar çeşitli şekillerde gözlemlenebilmektedir.

Özellik ile ofislerde bu sistemlerin kullanılmasında ki amaç, sınırlı bir alanda tüm personele özel bir alan çıkarmaktır. Bilimsel çalışmalar ışığında, kendine ait bir masaya veya odaya sahip çalışanların; işlerini daha çok sevdikleri ve verimli oldukları ortaya çıkmıştır. Bu bilimsel çalışmalar ışığında aynı zamanda dekor ve profesyonel bir görünüm amacı ile ofis ve iş yerlerinde,bu sistemleri kullanılmaya başlanmaktadır. Genel olarak derzli bölme, cam cama bölme, modüler bölme, seperatör bölme, tam camlı bölme ve bölme duvar olarak bölümlere ayrılan cam cama bölme sistemleri, dilenirse kişiye özel olarak da imal edilebilmektedir.

Avantajları Nelerdir?

Bölme sistemlerinin en önemli avantajları arasında dar alanlardan, oldukça fazla bireysel alan oluşturabilmektir. Fazla sayıda personel bulunduran fakat alan olarak dar alanlarda bulunan veya oldukça geniş fakat oda gibi herhangi bir bölmesi bulunmayan mekanlarda kullanılması tavsiye edilen;bölme sistemleri aynı zamanda oldukça profesyonel görüntüsü ile bir dekor ürünü olarak ofislerde yer almaktadır. Türüne göre temizliği kolay olduğu gibi, dilenirse renk seçimi de yapılarak mekan ile arasında ki uyum sağlanabilmektedir. Her birey için oldukça uygun ve konforlu bir çalışma alanı ortaya çıkaran ofis cam bölme sistemleri, personel tarafında da oldukça olumlu etkiler bırakmakta; bireylere kendilerine ait, özgünce çalışabilecekleri alanlar bırakmaktadır.

Bu da personel üzerinde daha verimli çalışmayı sağlamaktadır. Özel alanlar yaratmak her zaman önemlidir. Bu anlamda yeniden odalar yapmak yerine ofis sistemleri ile hem daha az maliyet ile hem de daha kolay bir şekilde, özel alanlar çıkarmak daha avantajlı bir durum olmaktadır. Bir çok farklı ofis ara bölme sistemi ile birlikte, alanın rengine, ebatlarına ve aranan özelliklere dikkat edilerek; ofis ve iş yeri alanına en uygun ve en önemlisi kişinin isteğine bağlı olarak özel üretim yapılabilmesi de bölme sistemlerinin büyük avantajlarından birisidir.

Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

İş yerleri ve ofislerin yanı sıra evlerde ve büyük pansiyonlarda da sıklıkla tercih edilen cam bölme sistemlerine oldukça uygun fiyat imkanları ile kavuşmak mümkündür. Pek çok firma bu alanda müşterilerine hizmet vermekte ve ücretsiz fiyatlandırma çalışması yapmaktadır. Bu hizmet genelinde duvar bölme sistemlerinin yapılması planlanan alan üzerinde şirket çalışanları ve ofis yetkilisi ile uygun olabilecek bölme sistemleri konuşulmakta, gerekli alan ölçümleri, tahmini maliyet, işçilik ücreti, teslim süresi gibi detaylar masaya yatırılmakta ve kişiye ücretsiz bir şekilde fiyat bilgisi sunulmaktadır. Kesin bir aralıkta olmamasına oran ile birlikte, yaptırılması planlanan duvar,cam bölme uygulamları türüne göre (erzli bölme, cam cama bölme, modüler bölme, seperatör bölme, tam camlı bölme ve cam bölme duvar) ve alanın ölçülerine oranla birim metre kare cinsinden fiyatlandırılmaktadır.

Bu fiyatlandırma Çağrı İnşaat’a aittir birim fiyatı ara bölme firmadan firmaya oran ile değişebilmektedir. Üretimi, bakımı ve montaj edilmesi firma tarafından anlaşılan ücret karşılığında yapılan sistemlerinin üretilmesi ve hazırlanma süresi de, fiyatı gibi çeşitli farklılıklar gösterebilmektedir.

Çağrı İnşaat Hizmetleri

Çağrı İnşaat Hizmetleri:

Çağrı inşaat ile her türlü ofis bölme, cam bölme, duvar bölme, ara bölme sistemleri, panel bölme, cam bölme sistemleri, bölme ofis ve her türlü ofis bölme sistemleri işlemlerinizi gönlünüzce yaptırabilirsiniz. Çağrı inşaat yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışarak ofislere renk katar. Ofis bölme işlemleri için birçok seçenek mevcut. Dilerseniz cam bölme, bölme duvar, panel bölme veya ara bölme sistemleri tercih edebilirsiniz. Öncelikle ofisinize hangisi uygun onu belirlemeniz ve bu doğrultuda hareket etmeniz gerekmektedir. Dilerseniz bunu sizin yerinize çağrı inşaat hizmetleri, ofisinizi yerinde görerek sizin de isteklerinizi göz önüne alarak tercih etmenizi kolaylaştırabilir. Cam bölme sistemleri genelde ofisi dar ama ayrı çalışma alanlarına ihtiyaç duyan meslekler icra edilen ofisler bu sistemi tercih etmektedir.

Böylece ofisi daraltmadan, sıkıcı bir alan yaratmak yerine ferah bir ofis elde edilmektedir. Bölme ofis genelde rahat bir çalışma alanı gerektiren işler icra edilirken tercih edilir. Örneğin; bir iş yeri muhasebesi ile ilgilenen elemanın mutlak suretle ayrı bir alana ihtiyacı vardır. İşi rakamlarla olan bir insan sessizliğe ve ayrı bir düzene ihtiyaç duyar bu doğrultuda alan olmasa bile ofis bölme sistemleri ile çağrı inşaat sistemleri yardımınıza koşmaktadır. Çağrı inşaat yukarıda da bahsettiğimiz üzere yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte ve kalitesini sunmaktadır. İşlemleriniz bittikten sonra bile karşılaştığınız her sorunda çağrı inşaat hizmetleri size yardımcı olarak sorununuzu mutlak surette çözecektir. Ofis bölme sistemleriyle ofisinizi yenilediğiniz takdirde çağrı inşaat 2 yıl sizin yanınızda olacaktır kaliteli hizmetinin arkasında durarak, satış sonrası destek amacıyla size hizmet verecektir. Ofis bölme sistemlerini maliyeti düşürmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Dilerseniz taşınabilir bölme sistemlerini tercih ederek her an yeni bir düzen kurabilir, dilediğinizde farklı bir alanda da kullanabilirsiniz. Böylece her alan için farklı bölmeler tercih etmek zorunda kalmayacaksınız ve ofisinizin her alanı isteğiniz doğrultusunda sizin özel alanınız olacak.

Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri ve Cam Bölme Sistemlerini Şeffaf ve Çağdaş Bir Üretim Gerçekleştirir.

Yeni dönem ofislerinde tercih edilen ofis bölme sistemleri adına en iyi tasarımlar ve ülkemizin en çok tercih edilen cam bölme firması Çağrı İnşaat olarak 93 yılından beri hizmet sunmaktayız. Üretmiş olduğumuz demontable ofis bölme, tek cam, cam cama ofis panel bölmelerinde 0 geri dönüşümlü alüminyum, ahşap, cam ürünler kullanılıp doğaya dost ürünler kullanılmaktadır. Çağrı inşaat tüm Türkiye’ ye İstanbul ofisinde hizmet vermektedir. Panel bölme sistemlerinde tek üretici firma olan Çağrı İnşaat yapılan ofis bölme sistemleri kalıplarının panel bölme kalıpların patentini almaktadır. Cam bölme sistemleri 2 yıl garantimiz altındadır ve yan sanayi ürünleri kullanılmamaktadır. Yaptırmış olduğunuz bölme duvar ve cam bölme sistemleri farklı yerlere taşınarak maliyet düşürmenize de yardımcı olur. Ofis bölme ürünlerimizde en iyi ürünü uygun olan en düşük fiyata satma politikamızla hizmet sunmaktayız. Bölme ofis, ara bölme sistemleri montaj konusunda da en hızlı, güvenilir ve iyi fiyat garantisiyle Çağrı inşaat olarak sizlerleyiz. Cam bölme çift cam ve tek camlı olarak şeffaf ara bölme sistemleri arasında en çağdaş olanıdır. Ofis ortamında olmazsa olmaz gün ışığından yararlanmak amacıyla tercih nedeni olan ofis bölme sistemleri arasında cam bölme sistemleri düz cam ve renkli cam olarak iki çeşitte sunulmaktadır.

Bölme duvar ofislere şıklık ve fonksiyonellik kazandırmaktadır. Esnek kullanımı İle değişen ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Dolu, tüm cam, yarım cam, modüler, cam cama bölme duvarlar renk, desen çeşitliliğiyle isteğinize karşılık verecek durumda hizmet vermekteyiz. Malzemenin hafif olması ekstra yük bindirmemesi nedeniyle istenilen bütün yerlerde kullanılabilir. Dayanıklılığın önemli olduğu kullanım alanında alüminyum profil ve paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Ses geçirgenliği düşük malzeme kullanıldığından özel çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Isı izolasyonu da sağlaması ekstra yarar sağlamaktadır.

Kıskandıran Ofis ve İşyeri Tasarımları

Ofisinizi tasarlarken herkesi kıskandıracak tipte modeller kullanmak istemez misiniz? Bunu kim istemez ki. Bunun için derinlemesine araştırma yapmak, planlama süresini uzun tutmak ve detaylı çalışmalar yürütmek şarttır. Özellikle ofis bölme sistemlerinin kullanımıyla beraber kıskandıracak tipte tasarımların ortaya çıktığını görebiliyoruz. Ofis bölme sistemleri, tasarım açısından olduğu kadar kullanım açısından da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu sistemler, çalışanların işyeri içinde daha seri ve daha rahat hareket etmelerini sağlar. Ayrıca estetik güzellik açısından da göz doldurdukları söylenebilir. Ofislerde tasarım ve estetik denince akla ilk etapta cam bölme sistemleri gelir. Eğer ofisinizin şık ve etkileyici bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız mutlaka cam bölme sistemlerine göz atmalısınız. Farklı tipte ve tasarımdaki cam bölme sistemleri, ofisinize marjinal bir hava kazandırmanıza yardımcı olacaktır.

Kıskandıracak tipte ofis tasarımları oluşturmak için panel bölme uygulamalarından yararlanmak da mümkündür. Panel bölme uygulamaları, her dönem büyük değer taşıyan tipte ofis bölme uygulamalarıdır. En eski tarihe sahip olan ofis bölme sistemleri olarak da tanımlanan panel bölme sistemleri, farklı tasarımlar oluşturmak adına kullanılabilirler. Her tip tasarıma kolayca uyarlanabilen panel bölme sistemleri, farklı arayışlar içerisinde olan ofis yetkililerinin en sık kullandığı sistemler arasında yer alır.

Ofisinize marjinal ve etkileyici bir hava kazandırmak amacıyla kullanabileceğiniz bir diğer sistem de bölme duvar sistemidir. Dizayn faktörü kadar kullanım faktörüyle de ön plana çıkan bölme duvar sistemleri, ilginç tasarımlara kolaylıkla uyarlanabilmektedir. Eğer aklınızda hayata geçmeyi bekleyen değişik düşünceler varsa, bunun için bölme duvar sistemlerini kullanabilirsiniz. Böylece ofisinizin sıra dışı bir görünüme kavuşmasını rahatça sağlayabilirsiniz. Bölme duvar sistemleri üzerinde kolayca oynanabilmesi, kullanıcılara böyle bir olanak sağlamaktadır.