Ofis Bölme

Ofis Bölme

Ofis Bölme: Çağrı inşaat bu sayfada sizlere ofis bölme nedir nasıl yapılır ve ofis bölme fiyatlar hakkında bilgiler vermektedir. Ayrıca ofis bölme fiyatlarını ücretsiz bir şekilde telefon desteği ile alabilirsiniz.
Ofis Bölme Panelleri ile Daha Kullanışlı Ofisler ofis bölme Türkiye’de de oldukça yaygın olarak kullanılan açık olarak dizayn edilmiş ofisleri ve iş yerlerini bölmek için kullanılan bir sistemdir. Sözü edilen bölme sisteminin ofislerde kullanım amacı ise bir ofiste çok fazla çalışanın olmasından kaynaklı oluşabilecek gürültünün önlenmesi, gerekli ısı yalıtımının sağlanması ve ofisin birimlere ayrılarak daha fonksiyonel çalışma alanı yaratılması gibi farklı farklı veya hepsini içerecek şekilde olabilmektedir.

Çağrı İnşaat’ın ofis bölmeleri için kullandığı paneller ise oldukça avantajlı olmaları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Avantajları arasında en önemlilerinden biri ise alandan tasarruf sağlaması ve iyi bir yalıtım sağlaması yer almaktadır. Bu sayede daha fonksiyonlu alanlar yaratılabilmektedir. Ayrıca, ofisleri bölmeye yarayan ofis bölme panellerin yer değiştirebilir ve kolayca çıkarılabilir olması geniş bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üstelik kolayca monte edilebilir bu paneller sayesinde kısa sürede bir ofis içinde toplantı odaları, çalışma alanları elde edilebilmektedir. Tabii, bu sayede ofis daha kullanışlı hale getirilip yerden de tasarruf edilmesi sağlanmış olmaktadır. Ofiste çalışma alanları yaratmak dışında ofis bölme ile herhangi bir endüstri kolu altında birimler oluşturulabilmektedir. Yine sözü edilen sistemlerin binaya ek yük getirmemesi ve % 99 çevre dostu olma özellikleri önemli avantajları arasında gösterilmektedir.

Ofis Bölme Nedir Ofis Bölme Nasıl Yapılır?

Ofis bölmelerin birçok türü olmasına rağmen bu türler içinde en çok kullanılanları kapalı odacık ve yarı kalıcı bölmedir. Bölmelerin yapımında kullanılan malzemeler ise cam, tahta gibi çok çeşitli malzemelerden yapılabilmektedir. Tasarımlar için ise Çağrı İnşaat’ın web sitesinde bulunan envai çeşit model sizin yardımınıza en hızlı şekilde koşacaktır. Eğer ki sizde ofisinizin kullanışsızlığından yakınıyor ve ofisi başka bir yere taşımadan pratik çözümler arıyorsanız Çağrı İnşaat’ın ofis bölme sistemlerine mutlaka göz atmanız gerekmektedir. İstediğiniz modeli ve tasarımı seçtikten sonra ise ofisinizde ekipleri keşif gezisi yapmaya davet etmeniz sizin için uygun bölmeyi seçmeleri için en akılcı çözüm olacaktır. Üstelik Çağrı İnşaat keşif danışmanlığını ücretsiz yapmak, sizlere istediğiniz her konuda danışmanlık yapmak konusunda son derece profesyonelce davranan bir ekiptir. Sözü edilen bu müşteri odaklı üstün hizmeti ise piyasanın en ucuzu maliyetle karşılanmaktadır. Öyle ki, firma en ucuz fiyat garantisini de sizlere vermektedir. Türkiye’de birçok ofis bölme firması bulunmaktadır ancak ofis bölme yaptırırken alüminyum ofis bölme sistemlerinde dikkat edilmesi bazı kurallar vardır. Ofis bölme sistemi yaptırıp yıllarca kullanmak istiyorsanız en baştaki hedefiniz kesinlikle demontable ofis bölme kullanmalısınız.

Ofis Bölme Fiyatları Ne Kadardır?

Ofis bölme fiyatları rakiplerine göre gayet makul olan bir bölme ofis sistemidir, gelişmiş teknoloji ürünü olan çağrı ofis bölme bir çok kurumsal ofislerde tasarıma damgasını vurmuştur, net bir ofis bölme fiyatı almak için en boy ölçülerini alarak bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

En Kaliteli Ofis Bölme Hangisidir ?

Ofis bölme sıralamasında en başta demontable ofis bölme sistemleri gelmektedir çünkü sökülüp tekrar kurulabilir özellikleri olması bu ofis bölme sistemini vazgeçilmez bir hale getirmektedir. Ofis bölme sistem olarak 80 veya 40 mm arası demontable olup diğer sistemler ile kıyas edildiği zaman ön plana çıkan bir üründür. Diğer ürünlere gelecek olursak örnek olarak derzli ofis bölme veya modüller ofis bölme sistemleri bulunmaktadır.

9 Responses to “Ofis Bölme”

 1. Aysel Demir says : Cevapla

  Ürünleriniz hakkinda fiyat konusunda bilgi sahibi olmak istiyorum begendiğim görsel olarak var yanliz maliyeti ve kullanacağim yerin ölçüsünü bilmiyorum sizden isteğim m2 si ne kadar onu ögrenmek isterim kullanacağim yeri ölçüp tekrar sizinle irtibata gece biliriz uygun gelirse anlasa bilirsek tabii

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.8/5 (5 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
  • mehmet says : Cevapla

   Aysel hanım bizlere 0212 659 35 00 Nolu Telefondan ulaşabilirsiniz.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: +2 (from 2 votes)
 2. Dilber Güneş says : Cevapla

  Ankara da bayiniz var mıdır?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 3. mehmet says : Cevapla

  anakara ofis bölme sistemleri için lütfen bizlere projenizi mail atın

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)
 4. Nuray kermitan says : Cevapla

  Merhaba Sinan Bey;
  Sizlere cumartesi günü siparişini verdiğim tam camlı jaluzili bölme duvarınmontaj ve termin hızı için çok teşekkür ederim. Mutlusan Elektrik olarak sizinle iş yapmakdan çok memnun oldum.
  Saygı ile
  Nuray KERMİTAN

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 5. Adil kaya says : Cevapla

  Merhaba beşiktaşta bulunan üniversite binamıza yeni ofis bölme işinde sizlerle çalışmak istiyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçip ofis bölme sistemleri konusunda bize yardımcı olurmusunuz. Bekliyoruz saygılar iş bahçeşehir üniversitesi beşiktaş kampüsü ofis bölme işidir. Acil bir dönüş bekliyoruz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  • mehmet says : Cevapla

   Merhaba adil bey bir çok üniversite ofis bölme projemiz var dilerseniz okulunuza gelip net ölçüleri alarak görüşme sağlayabiliriz.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Vildan akan says : Cevapla

  Beyoğlu Aksaray Zeytinburnu bakırköy Eyüp Şişli Halkalı Yenibosna ve Bahçelievler’de ofis bölme sistemleri yaptırmak istiyoruz. Yeni açılacak diş hastanemizin ofis bölme sistemlerinde sizlerle çalışmak istiyoruz. İncelediğim kadar güçlü referanslarınız var. Sizin gibi kaliteli bir ofis bölme firması ile çalışmak istiyoruz, bizim İstanbul’un bütün ilçelerinde ofis açıp ofis bölme yaptırmak istiyoruz. Yardımcı olmanız temennisi ile iyi günler dilerim…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  • mehmet says : Cevapla

   Vildan Hanım Sizleri Dilerseniz İstoç ta Bulunan Çağrı İnşaat Showroomumuza bekliyoruz. Ofis bölme sistemlerinde sizinle çalışmaktan gurur duyarız…

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

TOP