OFİS CAM BÖLME

1 Adım Önde Olun Ofis Bölme Keşif Alın

BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

Fiyatları İnceleyin

Jaluzili Cam Bölme Nedir

Projenizi Bizimle Paylaşın

ofis bölme

Hemen Başlayalım

PREV
NEXT

Ofis Bölme Nedir, Nasıl Yapılır ?

Ofisler için camlar ve alüminyum sistemleri kullanarak dekoratif mimari uygulaması yapılan görsel cam bölme sistemi kolay montajı demonte sökülüp tekrar kurulabilir olması ve uygun fiyatlı olduğundan ofislerde en çok tercih edilen bölme sistemidir.Bizim yapmış olduğumuz sistemde alüminyum cam ve ahşap sistemleri bulunmaktadır.

Türkiye’de de oldukça yaygın olarak kullanılan açık olarak dizayn edilmiş ofisleri ve iş yerlerini bölmek için kullanılan bir sistemdir.Ofislerde kullanım amacı ise bir ofiste çok fazla çalışanın olmasından kaynaklı oluşabilecek gürültünün önlenmesi, gerekli ısı yalıtımının sağlanması ve ofisin birimlere ayrılarak daha fonksiyonel çalışma alanı yaratılması gibi farklı farklı veya hepsini içerecek şekilde olabilmektedir.

Ofis Bölme Sistemleri Nasıl Yapılır ?

Duvar bölme  birçok türü olmasına rağmen bu türler içinde en çok kullanılanları kapalı odacık ve yarı kalıcı bölmedir. Bölmelerin yapımında kullanılan malzemeler ise cam, alüminyum gibi çok çeşitli malzemelerden yapılabilmektedir.

Tasarımlar için ise Çağrı İnşaat’ın web sitesinde bulunan bir çok çeşit model sizin yardımınıza en hızlı şekilde koşacaktır. Eğer ki sizde ofisinizin kullanışsızlığından yakınıyor ve ofisi başka bir yere taşımadan pratik çözümler arıyorsanız bölme sistemlerine mutlaka göz atmanız gerekmektedir.

İstediğiniz modeli ve tasarımı seçtikten sonra ise ofisinizde ekiplerimiz keşif  yapmaya davet etmeniz sizin için uygun bölmeyi seçmeleri için en akılcı çözüm olacaktır. Üstelik proje keşif danışmanlığını ücretsiz yapmak, sizlere istediğiniz her konuda danışmanlık yapmak konusunda son derece profesyonelce davranan bir ekiptir.

Ofis Bölme Fiyatları ?

Ofis bölme fiyatları rakiplerine göre gayet makul olan bir bölme ofis sistemidir, gelişmiş teknoloji ürünü olan çağrı panel bölme bir çok kurumsal ofislerde tasarıma damgasını vurmuştur, net bir bölme sistemi fiyatı almak için en boy ölçülerini alarak bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Ofis Bölme Sistemi AMG SERİRead more +21 Kasım 2017 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Ofis Bölme

Ofis Bölme Alırken Dikkat Edin

Read more +22 Mayıs 2016 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Ofis Bölme

Akustik Ofis Bölme

Read more +17 Nisan 2016 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Ofis Bölme

Ofis Bölme Teknik Bilgiler

Read more +07 Mart 2016 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Ofis Bölme

Bölme Ofis

Read more +07 Ocak 2016 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Ofis Bölme

Demontable Duvarlar

S-Line Ofisler Cam Bölme SistemleriRead more +25 Aralık 2015 By Çağrı İnşaat San. Tic. Aş in Ofis Bölme

ofis bölme panel

TOP Tıkla Ara