Kısa Seperatör Bölme Duvar

Kısa Seperatör Bölme Duvar
Kısa Seperatör Bölme Duvar: Ofislerde farklı ihtiyaçlara çok yönlü çözümler sunduğu için yaygın olarak kullanılan kısa seperatör bölme duvar üniteleri, açık ofis uygulamaları ile ferah bireysel çalışma alanları yaratılmasını sağlar. Genel olarak standart ölçülerde sunulan kısa seperetör bölme duvar sistemleri, ticari işletmelerin değişken ihtiyaçları doğrultusunda özel sipariş olarak da üretilebilmektedir. Dolu ya da camlı modül uygulamaları ile çalışanların daha efektif çalışması ve ofis dekorasyonunun daha şık görünmesi bu kısa bölme duvar üniteleri ile çok basit bir şekilde sağlanmakta ayrıca yarım camlı modül uygulamaları ile daha ferah bir atmosfer de oluşturulabilmektedir. Tüm ünitenin devrilmeden sağlam bir şekilde durmasını sağlayan ayaklar, vidalı yapıları ile birbirinden tamamen bağımsız olarak da ayarlanabilmektedir. Bu avantaj zemindeki yapısal hataların tolere edilmesini, tadilat işlemlerine girerek ekstra masraf yapılmasına gerek olmaksızın kısa bölme sisteminin güvenilir biçimde kullanılmasını sağlamaktadır.

Kısa Alçak Ofis Bölme Duvar

Montaj konusunda pratiklik sunan ve sunduğu bu kolaylığı sökülme ihtiyacı doğması durumunda da koruyan kısa ofis duvar bölme üniteleri, taşınma ihtiyacı olduğunda yeni üniteler alınmasını da gerek bırakmaz. Ofis tasarımında değişime gidilmesi veya ofisin tamamen farklı bir adrese taşınması halinde pratik bir şekilde sökülerek yeni adrese kurulabilen bölme üniteleri, bu şekilde masrafa girmeden bu sistemin sunduğu şıklıktan yararlanılmaya devam edilmesini sağlamaktadır. Çekme alüminyum gibi dayanıklı bir profil yapısına sahip olan bölme sistemleri, uzun seneler boyunca yapısından ödün vermeden kullanım sunmaktadır. MDF, vinil ya da kumaş kaplama gibi farklı seçenekler sunarak esnek kullanım avantajını sürdüren seperatör bölme duvarlar, ofis çalışanlarının ihtiyaçlarına ve dekorasyon anlayışına göre her isteğe cevap verebilir.

Tasarım konusunda geniş içerikli seçeneklerle sunulan seperatör duvar bölme üniteleri, özel sipariş üzerine de yapılabildiğinden işletme sahipleri kendi tasarımlarını da geliştirme imkanına sahiptir. İşletmenin kurumsal bir görünüm kazanmasını ve iş hayatındaki şeffaf hizmet mantığını şık bir şekilde gösteren bu bölme sistemleri, ofis tasarımının modern ve şık bir çizgi kazanmasını sağlayacaktır. Farklı ürün seçenekleri göze hitap ettiği kadar bütçelere de hitap etmekte, her işletme sahibinin kendi bütçesi doğrultusunda uygun bir seçenek bulabilmesine olanak tanımaktadır.

Tagged under:

Bir Cevap Yazın

TOP