Ofis Bölme Sistemleri

Akustik Bölme Duvar

Akustik Bölme Duvar: Düşeyde profil olmadan çift camlı bölme duvar sistemidir. Daha şeffaf ve yalıtım istenilen yerlerde kullanılır bu sistem kalınlık olarak 78 mm ve çift taraflı olarak lamine camlar kullanılır camlar arasından alüminyum profiller yoktur, alüminyum profil yerine camları birleştirmek için çift taraflı bantlar kullanılır daha sonra bu bantlar lazer ile düzeltilerek camlarda şeffaf tek bir görüntü oluşturulur.

Akustik ofis bölme sistemleri genellikle büyük ofislerde cam cama gibi şeffaf fakat ses izalasyonunun önemli olduğu yerlerde kullanılır sistem şeffaf veya kumlu camlar ile donatılır, cam kapı veya ahşap kapı sistemleri kullanılır. Yeni nesil snap fl ofis bölme sistemleri olarak kullanılan bu sistem düşeyde ve dikeyde profil kullanılmadan tamamen sağlıklı bir sistemdir. Kullanım ve montaj çok kolaydır özel bileşenleri sayesinde sizlere ısı ve ses yalıtımında mükemmel tasarruf sağlar üstelik akustik ofis bölme sistemleri fiyatları oldukça uygundur. Dilerseniz tek cam dilerseniz çift camlı olarak kullanabilir veya çift cam içine jaluzi eklenebilir.

Sistem % 100 Alüminyum profilden imal edilmiştir , renkli isteyen müşterilerimize özel olarak ral kataloğundan seçilen boya renkleri ile dilediğiniz renkte alüminyum ile boyanıp kullanılır. Sistemde sürgülü veya sabit cam kapı ahşap kapılar kullanılır. Akustik bölme duvar sistemleri Çağrı İnşaat hakkında daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Çağrı İnşaat Akustik Bölme Duvar Sistemleri Kataloğu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir