Jaluzili-Ofis-Bölme

Oda Bölme

Oda Bölme Sistemleri Nasıl Yapılır ? 

Yeni bir ofis tuttunuz yönetim personel ve hizmetli personeli birbirinden ayırmak istiyorsunuz herkese ait bir oda olsun istiyorsunuz fakat bu işi hızlı bir şekilde yapmak hemde uygun fiyatlarla oda bölme yaptırmak istiyorsanız çağrı inşaat ofis bölme sistemleri tam size göre !!!

Ofis oda bölme sistemleri nedir ?

Alüminyum kargas ile gövdesi yapılan Cam yada ahşaptan demonte bir şekilde uygulanabilen sistemlere oda bölme sistemleri denir oda bölme sistemleri bir plaza yada bir ofis katını prestiktif bir şekilde görsel açıyı bozmadan her alana ait özel ölçülerle oda yapmanıza yardımcı olan sistemdir. Bu sistemi dilerseniz alçıpan bölme duvar ile yapabilirsiniz. İsterseniz’de cam,ahşap, plesksi ile hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz ofis oda bölme sistemleri tamamen alüminyum kargastan oluşur herhangi bir boya alçı sıva gerektirmez sadece ofis alanları belirlenir geri kalanı iş hızlı bir şekilde tamamlanır.

Ofislerde oda bölme sistemleri yaparken herhangi bir izin belgesi almalımıyım ? 

Ahşaptan yada cam oda bölme sistemleri yaparken herhangi bir belediyeden zabıtadan yada yapı işlerinden izin almanıza gerek yoktur oda bölme sistemleri binaya yük getirmediğinden aynı zamanda deprem yönetmeliğine uygun olduğundan herhangi bir izin almanıza gerek yoktur. Demonte oda ofis bölme sistemleri yapılırken herhangi bir ses veya gürültü çıkmaz sistem modüller olduğundan firmamızda genel kargası kurulur sizin ofisinizde sadece montajı yapılır.

Ofisimde oda bölme yapmak istiyorum en uygun model hangisidir ?

Ofisinizde oda bölme yaptırmak istiyorsunuz bu sistem hem fiyat olarak uygun olsun hemde montajı kısa sürsün diyorsanız en iyi sistem demonte cam bölme sistemidir bu sistem fiyat olarak diğer bölme sistemlerinden uygundur hemde montajı kısa sürer. Personel odalarına bu bölme sistemi yaptırabilirsiniz fakat yönetim kurulu başkanı veya toplantı oda bölme sistemlerini yaptırmak isterseniz en uygun sistemler jaluzili oda bölme sistemleridir, bu sistemde ses ve ısı en önde tutulmuştur mahrem olan konuşmalar oda içinde kalır aynı zamanda bu odalara ”sağır oda” diye tabir edilir. Yönetici odalarını en iyi ofis bölme sistemleri jaluzili çift camlı sistemdir. Geriye kalan mutfak depo ardiye yada mescit gibi yerleri ahşap oda bölme sistemleri ile kullanmak en doğru seçimdir.

oda bölme sistemleri fiyatları ne kadardır?

Ofis oda bölme sistemleri fiyat aralıkları ortalama olarak birbirine yakındır proje veya ölçülere göre değişiklik gösterebilir oda bölme sistemleri fiyatları’da tüm inşaat yapı malzemeleri gibi kdv %18 dir bölme sistemleri fiyatları verilirken kdv hariç fiyat verilir. Sizler ofisinizin oda bölme olacak yerlerin projelerini bize yolladıktan sonra kesin ve net fiyatlar çıkartılır, fiyatlarımız oda bölme sistemlerinin ölçüsüne modeline göre değişiklik gösterebilir. En doğru sonuca ulaşmak için çağrı inşaat müşteri temsilcilerine bağlanarak projenizi okutmak size hızlı bir şekilde dönüş sağlanır. Oda bölme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere arayabilir sorularınız için bizlere burdan yorum yazarak cevap alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir