Cam Duvar

[h1a]Cam Duvar[/h1a]

Son dönemlerde ofis projelerinde cam bölme duvar sistemleri uygulanmaktadır. Ofis içinde ofis üreterek alanlar açılmaktadır. Cam duvar ile birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturulur. Alüminyum ya da modüller ofis cam duvar kullanılarak üretilen maddeden yapılan bu cam duvar ile yeni odalar oluşturulur. Tasarım konusunda yapabilecekleriniz hayal gücünüz ile sınırlıdır. Çağrı inşaat firması 1993 yılından beri uzman kadrosu ile ofis bölme ve cam duvar bölme konularında da müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Cam bölme duvar sistemin çeşitleri bulunmaktadır.
[h2a] Cam Bölme Duvar Modelleri  [/h2a]

-Net buzlu ya da renkli cam
-Alüminyum ya da tamamı cam bölme duvar
-Sabit veya hareketli cam bölme duvar sistemleri
-Farklı renklerde profil veya jaluzi cam ofis bölme sistemleri
-Menteşeli veya sürgülü kapılı cam duvar sistemleri
-Düz veya eğimli cam oda bölme duvarları

Çağrı İnşaat Ofis Bölme Sistemleri ile mekanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ortama, havaya ve yaşam şartlarına göre ayarlanmaktadır.

Daha düzgün ve temiz bir işçilik istiyorsanız eğer Çağrı İnşaat Cam Bölme Sistemleri tam size göre olacaktır. Mevcut odalardan yeni odalar kazandırdığı için cam duvar bölme sistemi çok tercih edilmektedir. Kolay uygulanıyor olması da tercih sebeplerindendir. Artık ofis imajı kaliteli hizmet verebilmek adına ön plana çıkmaktadır. Müşteri kaybetmek istemeyen firmalar ofislerini hem çalışanları için hem de müşterileri için estetik görselliği olan bir mekan haline getirmek istemektedirler. Cam bölme duvar sistemlerinin ofis ortamında pek çok faydaları vardır.
[h3a] Cam Duvar Faydaları Nelerdir[/h3a]

-Ekstra güvenlik ve işlevsellik sağlar.
-İş alanlarınıza ekstra güzellik katar.
-Kolay temizlendiği için hijyenik bir görünüm sunar.
-Isı ve ses yalıtımı sağlar.
-Yangına, suya dayanıklıdır.
-Rutubet oluşumunu engeller.
-Yük dengesini koruyarak deprem riskini azaltır.
-Ekonomik olmasıyla tasarruf sağlarsınız.

Ofislerde uygulanan ofis cam bölme duvar ile çalışanlar sesin az olduğu rahat ortamlarda çalışarak daha verimli iş yapmaktadırlar. Benzersiz dekoratif görünümü sayesinde iç mekanlara estetik görünüm sağlamaktadır. Bazı mekanlara girildiğinde hoş olmayan kokularla karşılaşılır, cam duvar bölme sistemleri bu kötü kokulara da engel olmaktadır. Bakteri ve pislik oluşumuna engel olur. Birçok mekanda kullanılabilir. Hastane, okul dershane, postane, banka, alışveriş merkezleri, sinema salonlarında tercih edildiği gibi artık evlerde de kullanılmaktadır. cam duvar bölme sistemi ister evde ister ofiste kullanılsın ihtiyaç duyulan bölümleri kısa sürede oluşturup, hizmete sunar.

Ofis cam duvar sistemleri daha çok personel sayısı yüksek olan büyük mekanların bölünmesinde tercih edilmektedir. İş düzeni açısından bu önemlidir. Farklı birimler oluşturulabilir, personel kendi birimlerine göre bölümlere ayrılabilir. Böylelikle personel daha verimli çalışır. Düzenli ve titiz ofislerde bu sistem uygulanarak sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlanmış olur. Personel belirli bir düzen dahilinde işlerini yapar.
[h2a] Cam Duvar Fiyatları [/h2a]

Kalabalık mekanlarda her gün onlarca insanın geldiği, işlem yaptığı yerlerde uygulanması daha mantıklı olacaktır. Personel rahata kavuşurken işletme sahibi de göz dolduran estetik bir mekana sahip olacaktır. Sistem ekonomik fiyatlarla oluşturulduğu için işletme sahibin bütçesini de zorlamayacaktır. Disiplinli bir ortam iş verimini artırarak geliri de aynı oranda arttıracaktır.

İyi bir firma seçimi yaparak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ofis oluşturabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibi işletmenize gelerek size bilgi verecektir.15 yıllık tecrübesiyle TSE standartlarına uygun çalışan bu firma uzman ve tecrübeli kadrosu ile ofisinizi uygun cam duvar fiyat ve çözüm önerileri ile rahat çalışılabilir bir alan haline getirecektir.7/24 teknik destek sağlayabilir ve proje sonrasında da sorunlarınız olursa eğer yardımcı olabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir