Ofis İç Bölme Sistemleri

İç bölme sistemleri

İç bölme sistemleri: 2014 yılında yaptığımız ofis bölme burdan inceleyebilirsiniz.  Demonte ofis bölme olma özelliği ile mekânlarda farlı biçemde alanlar elde edilmesinde kolaylaştıran iç bölme sistemleri gerektiğinde ofislerde iş değişikliği gibi durumlarda fonksiyon değişikliklerine, en hızlı biçimde cevap verirken, mekânlara görsel olarak ta katkıda bulunmaktadır. Çoğunlukla alüminyum metaller, düşey ve yatay Profillerle alt yapıların oluşturulduğu bu sistemlerde camlar ve panolar istenilen modülasyona göre dizayn edilir. Modern ve çağdaş görünümlü ofislerin iç skalasına göre alüminyum taşıyıcılı iç bölme sistemleri ile oluşturulmaktadır. İç bölme sistemleri ile oluşturulmuş ofisler daha şeffaf bir çalışma ortamı sağlamakla birlikte ofislere görsel açıdan da önem kazanmaktadır.

İç bölme sistemleri uygulama yapılacak mekânların ölçüsüne göre istenilen yükseklik, genişlik ve varyasyona göre çeşitleme, yapılarak uygulanan iç bölmeler ve demonte, hareketli, sabit ve yarım bölme çeşitleriyle mekânlarda iç bölmeler oluşturmaya yarayan panel sistemleridir. Geniş renk ve desen düzeneği içinde paneller sayesinde İç bölme sistemleri uygulanan mekanlarda metal kapakların standart görünümümden kurtulmuş kesintisiz bölmeler oluşturulmasını sağlar. Estetik ve en kulanı açısından bir duvardan beklenen mukavemet ve ses yalıtımı elde edilir. Mekanlarda tesisat ile ilgili kablolar iç bölmeler içine kolaylıkla monte edilir, isteğe göre, değişiklik ya ada ilaveler yapılabilinir. Ofis ve diğer mekânlarda ihtiyaç duyulan ofis iç bölmeler birkaç dakika gibi kısa bir sürede taşınabilir duvar kurulumu sağlamaktadırlar. Belirli bir düzeneğe sahip olan bu sistemler ofis ve diğer mekânlarda belli Ölçüt ve kıstasa göre farklı şekillerde dizayn edilebilir.

İç mekânlarda farklı bölümler oluşturulması için kullanılan İç bölme sistemleri ofis ve benzer mekânlarının bölümlere ayrılmasını sağlamaktadır. Zor zahmetli ve derin tafsilâtlı beton duvarlarına nispetle kolaylık ve pratik uygulanmalısıdır. Kısa sürede kurulan bu sistemlerin en önemli yararlarından biride zaman kaybetmeden ihtiyaç duyulan bölümlerin hazırlanabilmesine olanak sağlamasıdır. Üretim aşamasından montajına kadar tüm kolaylık sağlayan iç bölmeler bu anlamda işletme sahiplerinin yüzünü güldüren bir uygulama olmayı başarmıştır. Ofis ya da işyerlerinize İç bölme sistemleri yaptırmak istiyorsanız firmamız dürüst ve güvenilir bir Mantalite ve anlayış ile bize ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. İç bölme işlerinizde tecrübeli uzman ve kadromuzla ofislerinizi büyük bir dikkat ve özenle zarar vermeden en iyi iç bölmeler yapmaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir