Ofis Bölme

Şeffaf Ofis Bölme Sistemleri

Şeffaf Ofis Bölme Sistemleri:Günümüz çalışma alanlarında şeffaflık ön plana çıktı, bununla birlikte bölme duvarlar artık sade ve şık tasarımlar olarak ön plana çıkmaya başladı. Sizler yoğun bir tempoda çalışırken rahat ve huzurlu bir ortamda daha ferah daha yaratıcı ofislerde çalışmak her ofis elemanın hakkıdır. Günümüzde artık ofisler modern belli bir kalıp dışına çıkmış görselliği ile yaratıcı ve tarz ofislerdir.
Bu ofislerde çalışmak insanları hem bedenen hemde ruhen pozitif yönde katılım sağlar.

Günümüz ofis bölme teknolojisi öncelik olarak ses yalıtımı ve şeffaflık ön plana çıkmaktadır. Buda ofis bölme üreten firmayı baya zorlamaktadır. Çünkü hem şeffaflık hem ısı yalıtımı kolay olmayan bir ikilidir. Çağrı inşaat bu yönde şeffaf olarak ürettiği ofislerde gerek kalın cam gerek temperli veya lamine camlarla ısı ve ses yalıtımında mükemmel geri dönüşümler almış bir firmadır.
Peki şeffaf ofis bölme sistemleri yapılırken ısı yalıtımı nasıl sağlanır.

Öncelikle ısı ses yalıtımı isteyen kurumsal firmalarda kesinlikle lamine camlar kullanılmadır. Lamine cam diğer 4 mm düz camlardan 5 kat daha fazla ses ve ısı yalıtımı sağlar. Şeffaf ofis bölme sistemlerinde kullanılan lamine camlar 6+6 lamine camlardan oluşur. Lakin diğer ofis bölme sistemlerine göre fiyat farkları bulunmaktadır. Ayrıca ofis bölme sistemlerinde kesin bir yalıtım isteniyorsa ofis bölme kurulmadan önce profillerin iki tarafına çift taraflı bant çekilir ve hava boşluğu alınarak vidalama sabitleme sistemine geçilir. Çift taraflı bant yapıştırmak yaklaşık olarak yüzde iki oranında ses ve ısı yalıtımı sağlanmasına yardımcı olur.

Şeffaf ofis bölme sistemlerinde temizlik, ofis bölme sistemleri kurulmadan önce çift taraflı olarak temizlik sağlanır yalıtımdan önce camlar içi selpak ve cam temizleme suyu ile iyice silinir daha sonra çift taraflı olarak kapatılan camlar hava alınmaması için sıkıca fitil döşenir. Böylece iç cam temizliğine gerek yoktur dıştan ise montaj sonrasında temiz halde teslime edilir.

Şeffaf ofis bölme sistemleri fiyatları, diğer ofis bölme fiyatlarına göre bu sistemlerde fiyatlar sizlerin istemiş olduğunuz modele göre değişir ofis bölme fiyatları türk lirası olarak verilmektedir. Örneğin modüller bölme duvar ve derzli bölme duvar sistemlerinde fiyatları euro olarak verilmektedir, fakat bizim üretmiş olduğumuz ofis bölme sistemleri fiyatları türk lirası olarak verilmektedir.

Şeffaf ofis bölme sistemleri montajı nasıl yapılır, siz isterseniz bizlerden ofis bölme sistemleri projenizi bizlere gönderip bizden profil alarak montajını kendiniz yapabilirsiniz, montajı oldukça basittir. İsterseniz bize göndermiş olduğunuz ofis bölme projesini bize bırakın montajını hızlı bir şekilde bitirelim.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir