Jaluzili-Ofis-Bölme

cam ofis bölme sistemleri

Cam Ofis Bölme Sistemleri:

Ofis içinde çalışma alanını optimize etme ve ofis çalışanlarının verimliliğini arttırmak için tasarlanmış ince çizgileriyle göz dolduran modern bir ofiste çalışmak için cam ofis bölme sistemlerini tercih edin ve kendinize rahat bir çalışma alanı yaratın. Günümüz modern çağında insanlar çalıştıkları mekanlarda rahat bir çalışma yaptıklarında daha verimli oldukları görülmüştür, bunun için kurumsal ofislerde rahat bir çalışma alanı oluşturması için en ideal çözüm cam ofis bölme sistemleridir.

Günümüz ofislerinde şeffaflık ve doğallık ön plandadır sizlere doğal yollarla demontable cam ofis bölme sistemleri yaparken günümüz teknolojisini ön plana koyarak rahat çalışmanızı sağlayacak pratik legolu ofis bölme sistemleri tasarlıyoruz. Çağrı inşaat ofis bölme sistemleri en ideal firma ünvanına sahip yerel bir Türk firmasıdır.

Türkiye’nin cam ofis bölme sistemleri alanında İstanbul başta olmak üzere en ucra köşelerine kadar yol alan ofis bölme sistemleriyle ofisinizin veya firmanızın çehresini değiştiren, sizi ve firmanızı çevresel tehditlerden koruyan bununla birlikte çağdaş bir görünüm kazandıran, hizmette kaliteyi ön planda tutan, geleceğinizi koruma altına alan müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmaktayız. Çağrı inşaat cam ofis bölme sistemlerini yaparken sadece satış süreci boyunca müşterilerinin yüzüne gülümseyen firmalardan farklı olarak bakım ve onarım taşıma gibi süreçlerinde de gülümseyen yüzüyle her zaman müşterilerinin yanındadır. Firmamız genel olarak kumandalı ofis bölme, cam bölme, ofis bölme sistemleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Alüminyum ahşap ve cam ofis bölme çeşitlerimiz ile 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Cam ofis bölme sistemleri fiyatlarımız için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Cam ofis bölme sistemlerimiz arasında demonte sistemler ve legolu ofis bölme sistemleri bulunmaktadır.Bu sistemleri ayrıca web sayfamız üzerinden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Demontable ofis bölme sistemleri genellikle ülkemizde üretilip yerli malzemeler ile montajı yapılmaktadır.Bu sistemde taşıma ve montaj süreci çok hızlı bir şekilde yürümektedir. Örneğin ofisinizde cam ofis bölme sistemi yaptırmak isterseniz öncelikle bizleri arayıp ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz. Daha sonra yetkili arkadaşlarımız ofisinize gelerek sizlere cam ofis bölme sistemi yapılacak alanın ölçüleri alır ve sizlere hızlı bir şekilde cam ofis bölme sistemleri fiyatlarını sunar.

Dilerseniz nasıl olacağını nasıl yapılacağını sizlere çizim ve resim olarak yerinde gösterebilir. Genellikle demontable ofis bölme sistemleri 2 ayrı aşamada yapılmaktadır, ilk aşama olarak cam ofis bölme sistemlerinin ana taşıyıcı sistemi yani alüminyum sistemler montajı yapılır. Bu montaj genellikle 100 metrekare üstü olanlar 2 iş günü içinde yapılır fakat 100 metrekare altı olan işlerde kargas alüminyum gövdesi bir iş günü içinde tamamlanır, daha sonra cam ofis bölme sistemleri giydirme işlemine başlanır bu işlem ise yaklaşık olarak 2 iş gününde tamamlanır. Cam ofis bölme sistemlerinde yüz metrekare işlerin altındaki işler yaklaşık olarak üç 3 iş günü içinde yapılarak teslim edilir.

Cam ofis bölme sistemleri fiyatlarına gelecek olursak bu sistemler genellikle firma yetkilisinin istemiş olduğu cam ofis bölme sisteminin model renk seçeneklerine göre değişmektir. cam ofis bölme fiyatları için hızlı bir fiyat almak istiyorsanız bizleri arayıp ölçülerinizi bildirmeniz yeterlidir. Cam ofis bölme sistemleri fiyatları nasıl verilir, cam ofis bölme sistemleri fiyatları verilirken sizlerden ofis bölme yapılacak alanın en ve boy oranlarını isteriz örnek olarak L şeklinde olan bir alan için  önce uzun kenar sonra kısa kenar ölçülerini vermeniz daha sonrada yükseklik ölçüsünü vermeniz yeterlidir.Cam ofis bölme sistemlerinde kaliteyi her zaman önde tutan Çağrı İnşaat ofis bölme ve cam bölme ve firma ofis bölme sistemlerinde üretici ve uygulayıcı firmadır.

2 cevaplar
 1. Kamil aralan
  Kamil aralan says:

  Merhaba Çağrı İnşaat
  Yakuplu da bulunan Arsan Plaza da hizmet vermekte olduğumuz katlarda yapmış olduğunuz başarılı tasarımlar Jaluzili ofis bölme sistemleri,S-Line bölme duvar sistemleri ile ofisimize katmış olduğunuz ahenk için teşekkür ederim.

  Yanıtla
  • mehmet
   mehmet says:

   Kamil bey bizde çağrı inşaat a göstermiş olduğunuz güvenden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Yeni ofis bölme sistemlerinde tekrar çalışmak dileği ile

   Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir