Tek Camlı Cam Cama Ofis Bölme

Bölme Sistemleri Ofis

Bölme Sistemleri Ofis: Bölme sistemleri ofis içi çağdaş mevcut cam ahşap yada jaluzili sistemlerdir, donanımlı bir yapıya sahip olup yüzde yüz alüminyum profillerden üretilir bölme sistemleri ofisiniz için ideal bir yapıya sahip olup ekonomik çözümler sunan ileri teknoloji ürünüdür. Ofis bölme sistemlerinde son derece ses emici cam yünü kaya yünü sistemler ile desteklenmektir. Tasarımı ve  inovasyon tamamı ile Çağrı İnşaat’a aittir. Bu sistemler ofislerde ve odalarda fonksiyonel iş yapmak gürültü kirliliğini azaltmak ve daha fazla gizlilik oluşturmak, için kullanılmaktadır, bölme duvar avantajları kolaylıkları bunlarla sınırlı değildir  bu ürünler tasarım ve estetik açıdan tarif edilmez eş değeri bulunmaz sistemlerdir.

Bölme Sistemlerinin türleri: Ofis bölme sistemleri ofisler için kullanır, birçok mimar ve tasarımcılar için tercih edilen bir seçenektir ofis alanınız dartaltmadan yer kaplamadan çok yönlü olarak dilerseniz küçük dilerseniz daha büyük ofis bölmeler yapabilirsiniz. Oldukça basit olan bu sistemdir mobilya ve cam renkleri ile tercih edeceğiniz ofis bölme sistemleri sizin tarzınızı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Ofis bölme sistemleri yaparken titiz deneyimli kendini geliştirmiş sıfır hata ile çalışan personelle montaj yapmaktayız ürünlerimizin tamamı ISO 9001 Kalite Belgeli bir çok kamu kurum ve kurumsal firmalarda eksiksiz olarak tamamlamış olduğumuz projeler ile istanbul ofis bölme sistemleri alanında rakip tanımayan bir firmadır.

Öncelikle hizmet alanımız tüm dünyadır, genellikle Çağrı inşaat olarak Irak, İran, Türkmenistan, kardeş ülke Azerbaycan, Gürcistan, Libya, Suudi Arabistan, Katar, Dubai gibi ülkelere ofis bölme sistemlerini montaj dahil olarak ihracatını yapmaktadır. Ayrıca firmamız İstanbul bölgesinde ücretsiz olarak keşif yapmaktadır.

Keşif isterken bizlere ofis bölme sistemleri yapılacak alanın lütfen en ve boy ölçülerini belirtiniz İstanbul bölgesinde bölme sistemleri için keşif yaptığımız yerler Bağcılar,Küçükçekmece,Esenyurt,Ümraniye,Pendik,Bahçelievler,Üsküdar,Sultangazi,Gaziosmanpaşa,Kadıköy,Maltepe,Esenler,Kartal,Kağıthane,Fatih,Avcılar,Ataşehir,Eyüp,Başakşehir,
Sarıyer,Sancaktepe,Sultanbeyli,Güngören,Zeytinburnu,Şişli,Bayrampaşa,Beylikdüzü,Beykoz,Beyoğlu,Arnavutköy,Büyükçekmece,Tuzla,Bakırköy,Çekmeköy,Beşiktaş,Silivri,Çatalca,Şile ve Adalar ilçeleridir. İstanbul ofis bölme sistemleri üretici firması olan çağrı inşaat yukarıda bulunan ilçelere keşif hizmeti vermektedir.

2 cevaplar
 1. EROL ÜÇÖZ
  EROL ÜÇÖZ says:

  Apartmanımızın bodrumuna, takriben 80cm derinliğinde, 180 cm yüksekliğinde ve 150 cm eninde arka tarafı duvara gelecek bir şekilde, kilitli bir kapıyla girilebilen, dairelere özel 18 adet yan yana bölmeler yaptırmak istiyoruz. Konu ile ilgili sizin uygulama tecrübelerinizden yararlanarak bu işi yapmayı düşünürmüsünüz veya bize yol gösterirmisiniz.
  Saygılarımla

  Not: Apartman Göztepe de olup detaylı adres daha sonra verilecektir.

  Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir