S-Line Ofis Cam Bölme Sistemleri

Tekstilkent Ofis Bölme Sistemleri

Tekstilkent Ofis Bölme Sistemleri: Daha modern daha işlevli çalışma alanları yaratmak için ofis bölme sistemlerinde çağrı inşaat firmasını tercih eden tekstilkent esnafına tekrardan teşekkürlerimizi sunarız. Tekstilkent alanında yapmış olduğumuz demontable ofis bölme sistemleri fonkyonel pratik hızlı çözüm sunduğu gibi tekstilkent ofislerine özel olarak ofis bölme sistemleri üretmekteyiz.

Çağrı inşaat olarak ürünlerimiz hem kaliteli hemde dayanıklı olup istenilen zamanda teslimi konusunda da oldukça hızlı olmaktayız.Hızlı montajımız ve müşteriye geri dönüşümüz de ivedi olmakla beraber,fiyatlarımızda piyasa fiyatlarına göre uygun olup,çağrı inşaat olarak fark yaratmaktayız.

Ofis bölme sistemleri tamamen açık yada kapalı alanlar oluşturmak için alüminyum sistemlerden oluşturulur ses yalıtımı ve personel arası gürültüyü kesmek için kullanılır. Isı yalıtım olarak sağlamlık sağlar elektrik ve doğalgaz faturaları yarı yarıya düşermenize olanak sağlar.

Çağrı inşaat ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti yerinde veren bir firmayız ofis bölme ve bölme duvar sistemleri konusunda sizlere en iyi personelle en iyi hizmeti sunmaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir