ofis bölme duvar

Bölme Duvar Nedir

Bölme Duvar Nedir
Bölme Duvar Nedir: Birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturmanızı sağlayan alüminyum yada demir kullanılarak yapılan katı bir maddedir. Bölme duvar odalar hastaneler dershaneler gibi alanların birbirinden bağımsız bir hale getirmek için kullanılır. Bölme duvar geniş alanları daraltmak mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanıza olanak sağlayan sistemdir.

Bölme duvar sistemleri ofisinizde estetik ve fonksiyonel bir ofis bölme oluşturmanın en modern yoludur. Bu sistem mevsimsel değişikliklere göre hareket eden bir sistemdir. Güneş alabilir açılıp kapanabilir istenildiğinde güneşin zararlarından korunabilir. Son derece kullanışlı olan bölme duvar dayanaklı alüminyum sistemlerden yapılmış olup yetmişe yakın renk seçenekleri ile sizlerin zevklerine sunulur.
Bölme duvar nedir konusu anlattıktan sonra sizlere bölme duvar faydalarını ve avantajlarını anlatalım.

Bölme Duvar Sistemleri Nasıl Yapılır.

Ofis bölme duvar sistemleri alüminyum sistemlerden yapılmış olup binanıza yük getirmez, yangına dayanıklı e1 belgesine sahip bir üründür. Ofis bölme duvar sistemlerini ofisinize yaparken herhangi bir ruhsat almanıza gerek yoktur mevcut projede değişiklik yapılmasına gerek yoktur. Ofisler için ideal bir sistem olup ofisinizin ömrünü uzatır sıva alçı boya gibi ekstra zaman kaybı oluşturmaz. Kalınlık olarak 80 cm olduğundan fazla yer kaplamaz çift taraflı kullanılan camlar 4 mm olduğundan ses ve ısı kaybını sıfıra düşürür. Sizlere bölme duvar nedir nasıl yapılır konusunu anlatmaya çalıştık bölme duvar fiyatları ile ilgili ise bizimle iletişme geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir