Bölme Duvar Fiyatları

Bölme Duvar Fiyatları

Bölme Duvar Fiyatları
Yaşadığınız ofislerde en şık gösteren sistemler bölme duvar sistemleridir bu sistemlerde fiyat aralıkları ürünün kalite ve cinsine göre değişmektedir. Bölme duvar fiyatları, denince ilk akla gelen en ile boy çarpılarak metre kareleri çıkarılır. Ülkemizde bölme duvar modelleri sürekli gelişmekte ve kendilerini yenilemekte bölme duvar sektöründeki firmalar galvaniz bölme duvar sistemi uyguladığı gibi alüminyum bölme sistemleri ‘de uygulamaktadır.

Bölme duvar fiyatları alırken saç profil veya galvaniz kullanan ofis bölme firmaları fiyat verirken bunu bildirmeden direkt olarak vermektedir. Ofisinizde yapılacak bölme duvar bir kereye mahsus bir işlem değildir bizim uyguladığımız bölme duvar sistemleri çift cam arası jaluzi sistemlerdir bu sistemler içinde 16 veya 25 mm jaluzi koyarak hareket ettirilir. Bölme duvar fiyatları düşürmek isterseniz jaluzi yerine kumlu cam kullanabilirsiniz.

Bölme Duvar Sistemleri Fiyatları ve Modelleri.

Ayrıca ofis bölme uygulanacak alanların en ve boy ölçüsü çok önemlidir isterseniz tavana kadar bölme duvar yaptırabilir isterseniz’ de bölme duvar maliyetini düşürmek için kısa seperatör bölme duvar yaptırabilirsiniz. Bölme duvar fiyatları sizin istediğiniz model ve şekillere göre değişmektedir. Bizlerden bölme duvar sistemleri fiyatları almak isterseniz bizimle bağlantı kurarak yardım alabilirsiniz.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir