bölme duvar nedir

Sabit Bölme Duvar

Sabit Bölme Duvar: Çağrı inşaat bölme duvar olarak bu yazımızda sabit bölme duvar uygulamalarından bahsedeceğiz, bir çok bölme duvar uygulaması olmasına rağmen bizim uyguladığımız sabit bölme duvar uygulamaları hakkında sizlere bilgiler aktaralım. Kurumsal ofisler, dershaneler ve bütün ofislerde yenilenmesi kolay ışık alması kolay ses ve ısı yalıtım sorunu olmayan bölme duvar sistemidir. Bu sistemin kalınlığı 0,80cm olup alüminyum profillerden imal edilmiş bir sistemdir. profil içine Lamine ahşap sunta ve cam kullanılabilir. Sisteme menteşeli kapı veya lamine kapı montajı yapılabilir alüminyum profilde olduğu kapı kasaları tamamen alüminyum sistemlerden oluşmaktadır. Bölme duvar tasarımının amacı güvenilir ve etkin bir alan kazandırmadır.

Neden sabit bölme duvar ?
Sabit bölme duvar, mobil yani taşınabilir veya dönüştürülebilir bir bölme duvar sistemidir bu sistemde kurulum basittir taşınabilir. Ofislere zarar vermeden zemin veya tavan bağlantıları atılarak sağlam bir oda bölme duvar sistemi yapılır. Işık sorun yaşamadan güneşi odanıza kadar alabilirsiniz, sistem siz istediğiniz zaman otomatik kumandası ile açılıp kapanabilen perdeleri mevcuttur. Ofis içine sabit bölme duvar sistemi ile tüm modern ihtiyaçlarını karşılayan odalar yaratarak evrensel bir odaya kavuşursunuz. Sistem güvenlik, işlevsellik ve performans kalitesi performanslarında rakiplerinin en önünde bulunup, en yüksek standartları karşılamaktadır.

Sabit Bölme Duvar Montaj ve Özellikleri
Bölme duvar sistemi teknolojik bir üründür maksimum hızlı ve kolay kurulum yapılır, (yani, az sayıda sabit bölme duvar profilleri vardır) Hızlı bir ofis bölme yaratmak için ideal bir çözümdür.
Sabit Bölme Duvar Maksimum yükseklik – 6 m kadar yükselebilir.
Ses Kontrolü – 38-40 dB sağlanabilir.
Ön cam detayları – 30 mm (alüminyum sütunlar 1.9 m arasında yükseklik 2.7 m) kadar genişleyebilir;
Tavan Yüksekliği – 60 mm (yükseklik 3,85’e kadar 2.2 metre arasında bölünebilir) yatay bölme duvar genişliği;
Köşe dönüşler – 80 mm ( alüminyum dikme profiller 4,20 m kadar yükselebilir.) tavan montaj edilebilir;
9 standart renk: RAL 9006 (gri), RAL 9007 (kahve), RAL 9006 (gri metalik), RAL9016 (beyaz), RAL8017 (kahverengi), A00-E6 (Gümüş) RAL7016 (Turuncu)  .

Sisteme bir çok kapı montajı yapılabilir cam kapı veya ahşap kapı modellerinden biri seçilerek sabit bölme duvar kullanılabilir sabit bölme duvar sistemlerinde cam kapı menteşeli kilitli olabilir. Sabit bölme duvar sistemleri çağrı inşaat’ın yurt içi ve yurt dışında uyguladığı teknolojiye uyumlu jaluzili motorlu bir bölme duvar modelidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir