sabit ofis bölme sistemleri

Sabit Ofis Bölme Sistemleri

Sabit Ofis Bölme Sistemleri: Çağrı inşaat yere sabitlenen ofis içinde tasarımlara ayak uyduran model ve renk seçenekleri çoğalabilen, alüminyum profillerle beslenen 0,80 veya 0,70 kalınlıktaki ofis bölme sistemleridir. Çalışma alanları eğitim kurumları, sağlık bölümleri, kurumsal ofis yani çalışma alanları bulunan her yere uygulanabilen tam teşekküllü bir ofis bölme sistemidir. Sistem detay olarak alüminyum lamine ahşap cam ve fleksi kullanabilir. Sistem tavana kadar yaklaşık yedi metreye kadar yükselebilir. Alçak separatör (kısa bölme sistemleri ) ofis bölme sistemlerinde ise tamamen müşteri isteğine dayalı yapılmaktadır. Sabit ofis bölme sistemlerinin tüm mimari alanları Türk mimarlar tarafından geliştirilmektedir, yere sabitlenen bölümlerde vida sistemi dubel sistemler kullanılmaktadır. Yer parke, pvc veya seramik olsun hiç bir zarar vermez yere sabit olarak bağlanan ofis bölme sistemleri herhangi bir çarpma ile kırılmaz ve yıkılmaz sistem tamamen sağlamlık üzerine oturtulmuştur.

Neden Sabit Ofis Bölme Sistemleri ?
Sabit ofis bölme sistemleri demontable mobil yani taşınabilir olarak imal edilmektedir kurulum montaj oldukça basittir alüminyumdan ahşap ve cama kadar bir çok renk seçenekleri bulunmaktadır.İstenirse jaluzi farklı renklerde olabilir. Ofiste ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar performans açısından rakip sabit ofis bölme sistemleri önündedir. 2013 Yılında Avrupa ve ülkemizde en yeni tasarım ödülünü almış bir sabit ofis bölme sistemidir. Garanti kapsamı iki yıldır sabit ofis bölme sistemlerinde sökülme veya kırılma olayı sıfırdır butonlar ve jaluzi çift camın arasında olduğundan herhangi bir temizlik gerektirmez sadece alüminyum silebilirsiniz. Alüminyum gri renkte olduğundan toz kir belli etmez 7000 santigrat derecede imal edilen alüminyum çizilmez bir profildir.

Sabit Ofis Bölme Sistemleri Fiyatları Nedir?
Montajı kolay. çelik köşeleri ile yapılan ofis bölümleri için çerçeve profil sistemi montajı. Kapakları sürgüler ile sabit dolum. Bu teknoloji büyük ölçüde vb boya, macun gibi Bu tür işler için ihtiyacı ortadan kaldırarak, binaların onarım ve dekorasyon için harcanan süreyi azaltır. Ofis bölme sistemleri yaratmak için en iyi koşullarda tasarımı yapılmıştır. Çok iyi organize sonucu sabit ofis bölme sistemi ofis tasarımı için yaratılmıştır. Dayanıklı ve güvenilir bir üründür yüksek ısı mukavemetli olan sistem koku yapmaz, bağlantı elemanlarının tamamı çelikten imal edilmiştir. 3,5 mm klips raylar kullanılmaktadır. İşlevsellik olarak dikey ve yatay profiller arasından elektrik prizleri telefon ve bilgisayar anahtarları yüklemek mümkündür. Ofis bölme sistemleri fiyatları rakiplerine göre gayet makuldür çağrı inşaat Türkiye’de ve yurt dışında bir çok acente ağı bulunmaktır, toptan ve perakende olarak sabit ofis bölme sistemleri üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır.

Sabit Ofis Bölme Sistemleri Özellikleri ve Montajı Nasıl Yapılır ?
ofis bölme sistemleri ileri teknolojik bir üründür maksimum hızlı ve kolay kurulum yapılır, (yani, çok az sayıda sabit ofis bölme profilleri vardır) Hızlı bir bölme duvar sistemler yaratmak için ideal bir çözümdür. Kurumsal ofislerde veya eğitim kurumlarında tam bir tasarım harikasıdır.
Ses Kontrolü – 42-44 dB sağlanabilir.
Sabit ofis bölme sistemleri maksimum yükseklik – 6,40 m kadar yükselebilir.
Tavan Yüksekliği – 7500 mm (yükseklik 4,95′e kadar 3.20 metre arasında bölünebilir) yatay sabit ön ofis bölme sistemleri genişliği;
Sabit ofis bölme ön cam detay – 45 mm (alüminyum sütunlar 2.8 m arasında yükseklik 6.3mm) kadar genişleyebilir;
7 standart renk: RAL 9006 (gri), RAL 9007 (kahve), RAL 9006 (gri metalik), RAL9016 (beyaz), RAL8017 (kahverengi), A00-E6 (Gümüş) RAL7016 (Turuncu) İsteğe göre çoğaltılabilir.
Köşe dönüşler – 80×80 mm ( alüminyum köşe dikme profiller 6,50 m kadar yükselebilir.) tavana montaj edilebilir;

Sabit ofis bölme sistemleri ham alüminyumdan imal edilmiş güvenli teknolojik bir üründür tasarımları tamamen Türk mühendisler tarafından yapılmaktadır. Sistemin geliştirildikten sonra bütün kalite kontrolleri yaptırılmış olup belgeleri alınmıştır. Tasarımını yaptığımız ofis bölme sistemleri güvenilir sararmaz Avrupa ve ABD standartlarında imal edilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir