Işık Koleji Bölme Duvar
Işık Koleji Ofis Bölme Duvarları Tamamlandı: Teknoloji ilerledikle yeni ofis bölme modelleri çıkmakta eski ofis bölme yenileri ile değişmekte yeni model ofis bölme sistemleri yalıtım ses kontrolünü gibi sizler için önemli olan kalıpları daha modern bir şekilde sizlere sunuyor.

Bölme duvar sistemleri ofisinize uygun modelleri ve fiyatlarını önceden araştırmadıysanız yetkili bir bölme duvar firması ile görüşerek detaylı bir bilgi alabilirsiniz. İçinde yaşadığınız ofis bölmeler kaliteli ofisinizle tam bir bütünlük sağlayacak sizleri yıllarca sıcaktan soğuktan sesten koruyacak 1 sınıf demontable ofis bölme sistemlerinden yapılmış olması gerekmektedir. Öncelik olarak Ofisinize yaptıracağınız bölme sistemleri için iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Yaklaşık olarak şirketimiz 20 yıldır bölme duvar sektöründeki yerini hızlı bir yükselişle en ön planda götürmektedir bu neden birçok kurumsal firma eğitim kurumları ofis bölme duvar konuları hakkında bizlere bir çok soru ve destek ve danışmanlık talebi gelmektedir. Örnek vermek gerekirse bundan yaklaşık on gün önce büyük bir eğitim kurumu olan bir firma ile şöyle bir mail geldi: ( özel bir eğitim kurumumuz var biz ofislerimizde cam tuğla duvar ‘mı yoksa cam bölme duvar mı kullanalım karar veremedik sizlerden bu konuda yardım ve desteklerini bekliyoruz ayrıca ofiste sizce cam tuğlamı yoksa ofis bölme sistemleri daha hoş durur ben sizlere ekte ofisimizin resmini gönderdim bizim renklerimiz mavi ve sarı bu renklerde ofis bölme duvar yaptırmak istiyoruz bizlere yardımcı olursanız sevinirim)

Işık Koleji Bölme Duvar Sistemlerinde Bizi Tercih Etti

Bizler ışık koleji özel eğitim kurumları yetkilisi olan Halil bey’e öncelikle ofislerinin İstanbul’un hangi semtinde olduğunu sorduk ve ücretsiz olarak İstanbul ve bütün ilçelerine ücretsiz keşiflerimizin olduğunu bildirdik ayrıca kendilerine cam tuğla duvar sistemlerini anlattık ardından bizim sistemimiz olan alt ve üstü dolu ortası camlı jaluzili bölme duvar modelini bahsettik renkleri modelleri isteği şekilde olabilir ve istenildiği zaman taşınabileceğinden bahsettik. Bu sistemin daha mantıklı olduğunu düşünen Halil bey ile Bakırköy ofisinde buluşmanın ardından renkler sistem detayları anlatıldı. Ofis bölme fiyatları hakkında bilgiler verildi ofisine yapılacak ofis bölme ölçüleri alınarak teklif verildi. Daha modern gözükmesinden dolayı bizim sistem olan yarım ofis bölme tercih etti. Okulun logosunda bulunan renkler olan mavi ve sarı renkli mdf ofis bölme sistemine dahil edildi. Ofis kapısı olarak cam kapı tercih edildi. Cam kapı kumlu olarak yapıldı ve üzerine okulun logosu yerleştirildi.

Işık koleji ofis bölme sistemleri yaklaşık 2 iş günü içinde tamamlanarak teslim edildi. ofis bölme sistemlerini yaptırmadan Halil bey gibi sizlerde iyi bir bölme duvar tasarımcısından yardım alın. Bizler bölme duvar tasarımı ve ofis bölme sistemlerini tam 20 yıldır kesintisiz olarak sizlere sunuyoruz.Bölme duvar sistemleri hakkında detaylı bilgi ve fiyatlarını bize sorabilirsiniz.