Tekno Tasarım Büyükçekmece-Mimar Sinan Şantiyemiz’de Yapımı başlanan bölme duvar işleri tamamlandı.
İnşaatı Büyükçekmece Mimar Sinan da devam etmekte olan Tekno Tasarım endüstriyel 1. ve 2 katlarının ofis bölme duvar sistemleri ve taş yünü asma tavan sistemleri montajı devam etmektedir. Toplamda 150 m2’lik çalışma alanındaki tüm sabit bölme duvar imalatı firmamızın sorumluluğu altındadır. Proje kapsamında uygulamasını yaptığımız ofis ortamında tavan sistemi olarak armstrong taş yünü tavan uygulamasının tamamlanmasına takiben tam camlı jaluzili bölme duvar montajımıza başlandı.

Bu aşamada tavan yüksekliğimiz 280 cm ve bölme duvarda alttan 100 cm mat cam uygulaması 2. kademede 110 cm yüksekliğinde çift cam arası micro jaluzi 3. kademe de 70 cm lik bölümlerde çizgili cam modül uygulamamızla sistem üzerinde menteşeli cam kapı tasarımlarımızla harikalar yarattık.

Sonrasında zemn uygulamasında karo halı döşemesi yapıldı.Müşterimizin Çağrı İnşaat Ailesine olan güvenini boşa çıkarmayarak başarılı bir çalışma sunduk.Bu ve benzeri çalışmalarımız için Çağrı İnşaat Ailesini tercih eden müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımla