Ülkemizin en büyük holdingleri arasında bulunan koç holding ‘e ait aygaz dolum tesisleri İstanbul’da bulunan ofis bölme sistemleri için çağrı inşaat firmasını tercih etti. Bir çok firma ofislerinde kalite ve dizayn ararken her zaman çağrı inşaat’ı buluyor çünkü çağrı inşaat hiç bir zaman kaliteden vazgeçmeden güvenli hızlı ofis bölme sistemleri üretiyor.

Bizler ürettiğimiz her üründe 47db ses ve ısı yalıtımı sağlanarak dünyanın en güvenli ısı yalıtım malzemeleri ile bölme duvar sistemlerini kurulumu yapıyor ve güvenle montajını yapıyoruz. Yaptığımız ofis bölme sistemleri iki (2)yıl boyunca firmamız çağrı inşaat garantisi altında olup ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Ofis Bölme Sistemlerinin En Büyük Özellikleri:

  • 47 Db kadar ısı ve ses yalıtımı sağlanabilmesi
  • Galvaniz değil alüminyum olması doğaya ve çevreye zarar vermeyen bir üründür
  • % 100 taşınabilir bir üründür
  • ofis bölme kullanım ve tasrarımı ile kullanılan odalara ferahlık katar
  • ofis bölme sistemleri uzun vadede hesaplı bir kullanım sağlar.
  • Temizliği kolaydır hafif ıslak bir bezle hızlıca temizlik yapılabilir.

Çağrı İnşaat ofis bölme sistemleri üretimi yaparken sizleri dikkatli olarak dinler ve sizlerin neye ihtiyacı olduğunu belirler bazen kısa ofis bölme sistemleri bazende tavana kadar olan bölme duvar sistemlerini sizlere önerir sizin her zaman görüşlerine önem vererek sizlere huzurlu bir çalışma alanı yaratır. Çağrı inşaat’ ofis bölme sistemleri alanında 21 yirmi bir yıldır sizlere İstanbul ofisinde profesyonel bölme duvar çözümleri sunmaktadır.