S-Line Ofis Bölme

Ofis Bölme Sistemlerinde Yenilen Sistemler

Ofislerinizin daha verimli çalışma ortamları yaratmak ve ofislerin daha verimli kullanılmasını sağlamak için uygulanan bir mimari uygulamadır. Isıtma ve ses yalıtımında oldukça büyük avantaj sağlayan bölme sistemleri, gelişmiş ve teknolojik inşaat sektörü sayesinde oldukça kullanışlı seçenekler ile karşımıza çıkıyor.Son zamanlardaki yenilikler sayesin tüm ihtiyaçlara uygun çözümler oldukça pratik bir şekilde ve kısa sürede uygulanabilmektedir.

Ofislerin kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanabilen ve uygulanabilen bölme sistemlerindeki değişiklikler ve uygulamalar şu şekildedir:

Yenilenen ofis cam bölme sistemlerinde ısı ve ses yalıtımı maksimum seviyede tutuldu:

İnşaat malzemelerinin üretiminde kullanılan yeni teknolojiler sayesinde ısı ve ses yalıtımda daha verimli çözümler sunulmaktadır. Oldukça hafif malzemelerden üretilebilen bölme sistemleri aynı zamanda dayanıklı yapıları ile de çeşitli dışsal faktörlere karşı direnebilmekte ve uzun yıllar güvenle kullanım imkânı sunmaktadır. İster cam ister diğer malzemeler olsun bu teknolojik uygulamalarla ofislerinizde ihtiyaç duyduğunuz ısı ve ses yalıtımlarını size tam olarak sağlamaktadır. Özellikle geniş alanlarda ısı yalıtımının en üst seviyede sağlanmasına yardımcı olan bölme sistemleri, aynı zamanda çalışanların kendilerine özel olarak ayrılmış bölümlerde ofis içerisindeki gürültülü ortamdan etkilenmeden daha rahat çalışmalarına olanak sağlamaktadır. Bu yeni gelişmiş bölme sistemleri ile eskisinden daha verimli ve kullanışlı çalışma alanları yaratabilirsiniz.

Ergonomik sistemler için ofis ara bölme tasarlandı:

Duvar,Cam bölme sistemleri işletmenizin ihtiyaçlarına göre ergonomik ve dinamik bir şekilde hazırlanabilmektedir. Kullanım alanlarında daha fazla seçenek sunan hareketli bölme sistemleri işletmenize ayrıca yeni bir tarzda katacak. Hareketli bölme sistemleri oldukça kolay kullanımları ile sadece bir hareketinizle kullanılabilme özelliğine sahiptir. Dilediğiniz zaman odaları ayırabilir veya birleştirebilirsiniz. Hareketli bölme sistemleri üzerine ise dilediğiniz renk ve modelde desenler uygulayarak ofislerinizin daha şık bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Hareketli bölme sistemlerinin diğer bir avantajı ise tıpkı diğer bölme sistemlerinde olduğu gibi size ısı ve ses yalıtımı sağlamasıdır ve tüm kullanım imkânlarının sizin kontrolünüzde olmasıdır.

Şık mekanlar oluştururken cam ofis duvar bölme sistemleri daha modernleşti:

Ofislerinizi bölüm bölüm ayırarak işletmelere sağladığı bu avantajların dışında aynı zamanda ofislerinize modern bir görünümde getiriyor. En klasik ofisler bile bölme duvar sistemleri ile daha modern bir görüntüye kavuşuyor. Bölme sistemlerinde kullanılan malzemeler ofis renk ve mobilyalarına göre değişikliğe açık olmakla beraber modern uygulamalara da olanak sağlamaktadır. Ofisiniz için özel tasarlanan bölme sistemleri ile ofisinize hayal ettiğiniz mimari görünümü verebilirsiniz.

Kurulumlarda kullanılacak malzemeler öncelikli olarak ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Daha sonrasında da ofis dekorasyonunuza en uygun hale getirilerek kısa sürede üretilip montajı tamamlanmaktadır.Başta cam, ahşap, metal, kartonpiyer ve prefabrike gibi malzemelerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza uygun diğer yapı malzemeleri de uygulanabilmektedir. Son yıllarda ahşap ve cam bölme sistemlerine olan ilgi ise giderek artmakta ve bu malzemeler ile duvar bölme uygulamaları daha çok gerçekleştirilmektedir. Şüphesiz ki ahşabın ve camın ofislerinize kattığı şıklık sayesinde ofis ziyaretçilerinizin etkilenmemesi imkansız hale gelecektir.

Ofislerinizi daha kullanışlı hale getiren bu sistemlerde değişen ve gelişen uygulamalar tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanmaktadır. Ofisinizin ölçüleri alındıktan sonra size özel olarak hazırlanan projelerde kullanım alanları en yüksek ve verimli tutulacak şekilde tasarımlar sunulur. Karar vermekte oldukça zorlanacağınız birbirinden güzel bölme sistemleri tasarımları ile ofislerinizi baştan yaratabilirsiniz. Birçok avantaja sahip olan bölme sistemleri aynı zamanda uygun fiyatları ile de bütçenizi sarsmayacak çözümler sunuyor. Bu sayede ofislerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verirken en uygun fiyatlı seçeneklere de sahip oluyorsunuz. Siz de yeni ve gelişmiş ofis cam bölme sistemlerini ofislerinize getirerek şık ve verimli çalışma ortamı olan ofislere sahip olabilirsiniz bunun için yapmanız gereken Çağrı İnşaat firmasından destek almak!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir