call center mobilyası fiyatları 1

Çağrı Merkezi Mobilya Fiyatları

Çağrı Merkezi Mobilya Fiyatları:
Çağrı inşaat, Çağrı merkezi mobilya ve bölme duvar sistemleri hizmetleri veren bir şirkettir. Temel uzmanlık alanı bölme duvar kurmak ve çağrı merkezi mobilyası kurmaktadır. Bünyesinde 17 uzman personeli bulunmaktadır.
Çağrı merkezi mobilya fiyatları kalitesine ürün seçenekleri ve elektrik aksamı seçeneklerine göre değişmektedir. Standart bir çağrı merkezi mobilya fiyatları ile elektrik sistemi geçen çağrı merkezi mobilyası fiyatları arasında farklar vardır. Sizler öncelikle showroomumuzu ziyaret ederek kaç personel çalışacak elektrik ve ups kablo sistemleri ile ilgili bilgiler veriyoruz. Çağrı merkezi mobilyaları arasından model ve renk beğeniyorsunuz ardından kumaş modelleri seçiyorsunuz kumaşlarda ses yalıtım emme özelliği bulunan sistemlerimiz bulunmaktadır. Bunların ardından çağrı merkezi mobilyasına karar verildikten sonra fiyat aşamasına geçilir. Çağrı merkezi mobilya fiyatları neye göre değişir.

 • Ahşap renklerine göre değişmektedir.
 • Ses emici kumaş modeline göre çağrı merkezi mobilyası fiyatları değiştirmektedir.
 • Isı yalıtım taşyünü kayayünü gibi ürünleri call center mobilya fiyatları değiştirmektedir.
 • Kablo sistemi fiş ve ups kablo sistemleri artı olup çağrı merkezi mobilya fiyatına artı olarak eklenir.
 • Çağrı merkezi mobilyası standart 5 cm alüminyum profillerden oluşur sizlerin daha kalın veya ince profil istekleriniz doğrultusunda fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Çağrı inşaat  yılların verdiği tecrübe ve birikim ile çağrı merkezi mobilyaları almak isteyenler için profesyonel hizmet vermekte ve bir haftada anahtar teslim olarak çağrı merkezi mobilyası kurulumu yapmaktadır.  Kaliteli bir firma ile çalışmanız sizin rakiplerinizden bir adım olmanızı sağlar.Çağrı inşaat’ın üretmiş olduğu çağrı merkezi mobilyası piyasada satılan call center mobilyalarına göre daha özel gelişmiş bir üründür.

1 cevap
 1. murat gok
  murat gok says:

  merhabalar yanyana önlu ve arkali 10 ar sirali bir masa gurubunun fiyatini bildirirseniz memnun oluruz iyi calismalar…sandalyesizz olucak

  Yanıtla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir