Extra Clear Cam Bölme Duvar

Extra Clear Cam Bölme Duvar: Daha şeffaf daha saydam bir görüntü almak için kullanılan cam türüdür bu sistemde sanki ”cam yokmuş” gibi bir his oluşur 8 yada 10 mm temperli camlar ile yapılan bölme duvar sistemidir. Extra clear cam nedir, bu cam şişecam cam fabrikasının özel bir ürünüdür bu cam sisteminde daha az demir kullanılır. Aynı zamanda daha az oksit kullanılarak üretim yapılır. Extra clear cam bölme sistemi daha esnek ve daha kalın bir üründür, diğer cam bölme fiyatlarına göre %50 oranında daha pahalıdır. Camın kalitesi ve şeffaflığı ve işçiliği daha uzun olduğundan bu cam bölme sisteminin üretimi daha zordur. Bu cam genellikle dekorasyon amaçlı kullanılır.

Çağrı inşaat olarak bir ilki yine biz başlatıyoruz extra clear cam kullanarak ofislerde bölme sistemleri uyguluyoruz bölme sistemini uygulaması aşamasında !!
Yerden tavana kadar extra clear cam kullanıyoruz.
Bu bölme sistemi daha ışık geçirgenliği ile elektrik faturalarınızı %60 oranında düşürmektedir.
Normal camlar yeşil renkte iken bu cam daha şeffaf ve bembeyaz bir görüntü vermektedir.
Ses yalıtımı diğer bölme sistemlerine göre %75 oranında daha fazladır.
Extra clear cam bölme sistemi daha hızlı montaj imkanı sunar.
Dilerseniz daha sonra taşıyabilirsiniz.
Extra clear cam bölme sistemi daha sağlamdır, Kırılmaz

Extra Clear Bölme Sistemleri Fiyatları: Bu sistemde cam ekstra maliyet olarak hesaplanmaktadır, normal camdan %50 daha maliyetlidir bu sistemde camlar daha çok ısıya maruz kalır buda bölme sistemini daha sağlam hale getirir. Buna göre’de bölme sistemi ekstra bir maliyet yüklenmektir ve imalat aşaması diğer cam ofis bölmelere göre bir kaç iş günü daha uzun sürer. Extra clear cam ve bölme sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Çağrı İnşaat olarak extra clear cam ve ofis bölme profilleri kendi imalatımızdır, hadımköy fabrikamızda tamamen çevreye doğaya zarar vermeden sizlere sunulan bölme duvarlar %100 geri dönüşümlü sistemlerden oluşur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir