Ofis Bölme Sistemleri

Bankalarda Kullanılan Bölme Sistemleri

Ofisleri klasik duvar bölmelerden kurtararak daha kullanışlı, estetik ve dekoratif yapan ofis bölme sistemleri, bankalarda birbirinden şık tasarımları ile göze çarpıyor. Hem daha ferah hem de modern görünüşü ile bankaların tercihi olan ofis bölme sistemleri, geniş mekânları en ergonomik şekle sokarak çok daha kullanışlı ve dekoratif mekânlar oluşturuyor.

Ofis Bölme Sistemleri

Ofislerin ilk tercihi olan cam bölme sistemlerinin birçok çeşidi bulunuyor. Bunlar özel tasarımlar, logo, yazı veya desen çalışmalı olabildiği gibi üretici firmaların hazırdaki tasarımlarını da başta bankalar olmak üzere farklı sektörlerde ofislerde görmek mümkün.

-Tam Cam Ofis Bölme Sistemleri
-Yarım Cam Ofis Bölme Sistemleri
-Yatay Cam Bölme
-Desenli Cam Ofis Bölme Sistemleri
-Şeffaf Çift Camlı Bölme Duvar
-Jaluzili Cam Bölme Sistemleri
-Cam Cama Bölme Duvar
-Seperator Cam Ofis Bölme Sistemleri
-Modüler Cam Ofis Bölme Sistemleri
-Özel Ofis Bölme Sistemleri
-Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri

Bankalarda en çok cam bölme sistemleri tercih ediliyor

Bankalarda ofisler en çok cam bölme duvar sistemleri ile dekore edilmektedir. Son derece ferah ve modern bir hava veren cam bölmeler, aynı zamanda aydınlık ve şeffaf bir ortam yaratarak banka çalışanlarına kullanışlı mekânlar sunuyor. Tek cam, çift cam, şeffaf cam, desenli cam, jaluzili cam ve daha birçok çeşidi ile cam bölmeler her renk ve tasarımda bankaları dekore ediyor. Gerek ışık, gerek ısı gerekse ses yalıtımı bakımından en iyi kalitede olup, banka çalışanlarının verimliliğini arttıran cam bölme sistemleri, hızlı monte edilen ve yarattığı ortamlarla mekânı en etkin kullanmayı sağlayan mimari yapı elemanlarıdır.

Jaluzili Cam Bölme Sistemleri

Jaluzili cam bölmeler, iki cam arasına jaluzi perdenin konulması ile tasarlanan en kullanışlı ofis bölme sistemlerinden biridir. Bankalarda üst düzey yöneticilerin odaları jaluzili cam bölme sistemleri ile ayrılmış, kullanıcının dilediği zaman ofisinin dış mekânla ilişiğini kesmesini sağlamıştır. Enerjik ve dekoratif görüntüsü ile jaluzili cam bölme sistemleri en çok tercih edilen ürünler arasına girmiştir.

Yarım Cam Ofis Bölme Sistemleri

Bankalarda sıklıkla görülen yarım cam ofis bölme sistemleri, yoğun çalışma ortamında hem çalışan personelin ofisini ayırmakta hem de yarım cam ofis bölme özelliği ile görsel anlamda şık bir dekorasyon sunmaktadır. Yerden ahşapla yükselen yarım cam ofis bölme sistemlerinde üst kısımlar camla kaplanmakta, cam ve ahşabın uyumlu birlikteliği ile ortaya son derece dekoratif bölmeler çıkmaktadır. Mukavemeti oldukça iyi olan yarım cam ofis bölme sistemleri, banka mobilya, dolap ve araç gereçlerinin rahat yaslanacağı sağlamlıktadır.

Banka Bölme Alüminyum Duvar Sistemleri

Bankalarda ofis bölme sistemi olarak kullanılan bir diğer duvar bölmesi de alüminyum duvar sistemleridir. Geniş alanları alüminyum bölme sistemleri ile kullanışlı ofisler haline getiren bankalarda kullanılan alüminyum malzemeler son derece ince olup cam ile uyumlu ve kalitelidir. Şık ve kullanışlı ofisler için ideal seçimlerdendir. Alüminyum bölme duvar sistemi için kurumsal bir bölme duvar firması ile görüşülmeli, mekâna en uygun malzemeler seçilerek en doğru projeye karar verilmelidir.

Banka ofis bölme sistemlerinde sektörün en kaliteli hizmetini sunan çağrı inşaat, ücretsiz projelendirme hizmeti ile hem ekonomik hem de kaliteli bir ofis bölme sistem hizmeti sunmaktadır. www.cagriinsaat.com.tr sitesi ile hizmet sunan firma, birbirinden şık ve kaliteli ofis bölme sistemleri ile her talebe cevap vermektedir. Ekonomik fiyatlarla en doğru projelendirme ve ofis bölme sistemlerinin kurulumu için çağrı inşaatla irtibata geçebilir, gerektiğinde sökülüp başka mekanlara monte edilen ofis bölme sistemleri ile hayallerinizdeki ferah ofislere kavuşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir