Ofis Bölme Sistemleri

Tam Camlı Ofis Bölme

Tam Camlı Bölme: Cam bölme sistemleri arasında en şeffaf daha az profil kullanılan yatayda profil olmayan tavana kadar camlı bölme sistemidir. Bu sistem genellikle dar ofislerde veya büyük ofislerde yönetici tarafından bütün çalışanları takip etmek için veya şeffaf bir ofis oluşturmak için kullanılır. Tam camlı bölme sisteminin iki çeşidi vardır bunlardan en çok tercih edileni yerden tavana kadar cam olan s line cam cama bölme sistemidir. Bu sistemde sadece yerde ve tavanda profil kullanılır diğer yerlerde alüminyum yoktur cam cama birleşmesi 1,2mm kalınlığında bantlarla yapılır. Sistemde kapı kasası haricinde alüminyum profil kullanılmaz sade ve şık bir görüntüsü vardır camlar şeffaftır dilerseniz camlara film yada logo uygulaması yada birim adını camın üstüne işleyebilirsiniz.

Bu cam bölme sistemi tamamen çağrı inşaat patentli üzerine kayıtlı tse ve bütün kalite belgeleri alınmış temelde sağlamlık ve taşınabilir bir yapıya sahip bir bölme duvar sistemdir. Bu sistemde montaj yapılırken öncelikle lazer ile yer ile tavan arasına eşit mesafelerde alüminyum profili dönülür alüminyum bölme duvar sisteminin kalınlığı 2 cm geçmez dilerseniz alçıpan tavan içine gizli olarak yapılabilir. Alt ve üst çıtalar dönüldükten sonra net olarak cam ölçüleri alınır müşteri isteğine göre 4+4 lamine yada 5+5 lamine camlar sipariş verilir. Ardından gelen camlar ile tam camlı bölme duvar montajına başlanır özel ölçülerdeki camlar tek tek çıta içine konularak özel lazer ile teraziye alınır,diğer cam koyulmadan 1,2mm kalınlığındaki cam bandı cama yapıştırılır ve diğer cam ona sıkıca yapıştırılır böylelikle tüm camlar takıldıktan sonra cam kapı veya ahşap kapılar takılarak montajı bitirmiş oluruz Sline cam bölme sistemi bu şekilde tavana kadar bitirilmiş olur bu sistem s line tam camlı sistemidir.

İkinci sistem ise demontabl tam camlı bölme sistemidir bu sistem diğer sisteme göre biraz daha kalın olup ses ve ısı yalıtım açısından diğer sisteme göre daha kullanışlıdır. Demontabl sistemde çift taraflı olarak camlar giydirilirken çift cam arasına jaluzi yapılabilir buda görsel açıdan daha kullanışlı bir hal alır. Çift camlı demontable ofis cam bölme sisteminde profil kalınlığı 8 cm olup ister 4 mm cam ister 8 mm cam yada 4+4 lamine cam montajı yapılabilir. Demontable tam camlı ofis sistemleri her 1 metrede bir profil atılarak daha sağlam bir yapı oluşmasına yardımcı olur depreme karşı özel olarak yapılandırılmış sistem yangına ve darbelere dayanıklıdır. Ses geçirmez özel odalar yönetim kurulu başkanları ve özel toplantı odalarında kullanılır.Tam camlı bölme fiyatları net ölçü alındıktan sonra kesin fiyat sizlere teklif olarak sunulur. Demontable tam camlı bölme duvar ile Sline cam bölme sistemleri arasında fiyat farkları vardır. Kesin bölme fiyatı için hangi ürünü tercih edeceğiniz ve net metraj ölçüsü çok önemlidir. Sistemlerimizin hepsi firmamız tarafından 2 yıl boyunca garantili olup İstanbul’un her bölgesine ücretsiz keşif ve bölme servis ve montaj ekiplerimiz günün 24 saat hizmetinizdedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir