BMC KOZA PLAZA OFİS BÖLME SİSTEMLERİNDE ÇAĞRI İNŞAATI TERCİH ETTİ.

1964 Yılında İzmir’de kurulan BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. ülkemizin en büyük otomotiv şirketlerinden biridir. Kalitesi ve köklü bir firma olan Bmc otomotiv istanbul koza plazada bulunan yeni ofisleri içinde yapılacak olan ofis bölme sistemlerini ve ofis içi tasarımları için Çağrı İnşaat’a ile anlaşma sağladı.

Çağrı inşaat yaklaşık 22 yıldır hem ofis bölme üretimi hemde montajı konusunda Türkiye’de lider konuma sahiptir, bundan tam 22 yıl önce çıktığımız bu yolda hiç durmadan sizlere geri dönüşebilir çevreye sağlıklı teknolik ürünler sunduk.

Çağrı inşaat ailesi olarak yıllardır yaptığımız her ofis tasarımını yeniden tekrar kontrol ederek sıfır hata ile çalışırız. Bizler iç ofis bölme sistemleri konusunda uzmanlaşmış teknolojik altyapımız ve uzman personelimizle sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet sunarız.

Neden Çağrı İnşaat:

Mükemmel tasarımlar yapabilen ve ülkemizde ofis bölme sistemlerinin rakipsiz tek üretici firması olan çağrı inşaat size hızlı bir şekilde ofisinizi teslim eder bizim temel ilkemiz sizlerin güvenidir. Bizim için her zaman müşteri haklıdır mantığı ile işleri yürütür teslim aldığımız projeleri en kısa sürede sizlere teslim ederiz.