Bütün kurumsal firmalarda olduğu gibi honda ikitelli ofislerde çağrı inşaat tercih etti. Yıllardır kendine özgün yenilikleri çağdaş tasarımları ile göz dolduran çağrı inşaat ofis bölme duvar sistemleri istoç ofisinde kendinden emin adımlarla yürümektedir. Aldığı bütün bölme duvar projelerinde kendisine olan güveni boşa çıkarmayan sıfır sorun politikasıyla çalışan firmadır.

2011 yılının başlarında temeli atılmaya başlanan honda ikitelli şubesini kasım ayında açmaya hazırlanıyor. Dünyanın en gelişmiş teknolojileriyle donatılmış olan honda ikitelli ofisleri tedarikçilerini seçerken kalite ve özgün tasarımları ön planda tutmaktadır.  Honda motor ikitelli şubesinde bölme duvar tedarikçisi olarak bizleri tercih etti, çağrı inşaat ofislerde yaptığı özgün tasarımlar ve kaliteli referansları ile göz doldurmaktadır.

Honda İkitelli Bölme Duvar Sistemleri Teslim Edildi.

İkitelli ofislerinde yapılan çalışmaları anlatmak gerekirse öncelikle,kapı girişinde bulunan sekreter bölümüne kısa seperatör bölme yapıldı renkli profillerle yapılan seperatör bölme duvar akçaağaç ahşap desenleri ile kapaması yapıldı. Toplantı odası bölmesi olarak tam cam ofis bölme sistemleri tercih edildi bu sistem içine 25 cm jaluzi yapılarak toplantı esnasında dışardakilerin içeriyi görmesi engellendi. Yönetici ve müdür odaları ofis bölmeleri ise yatay sistemlerle yapıldı. Yatay sistemler kaliteli alüminyumdan üretilmektedir içinde bulunan ahşap renkleri ise ceviz olarak seçildi. İki oda arasında kalan bölmelerde şeffaf cam tercih edildi buda iki yönetici arasında iletişimin daha hızlı olmasını sağladı. Honda ikitelli ofislerinde bölme duvar yaparken şık renkli ahşap ve cam modellerini tercih etti. Sizlere ikitelli honda motor ‘da uyguladığımız bölme duvar modellerini sunmak istedim.Uyguladığımız ofis bölme duvar sistemleri hakkında bizden bilgi alabilir ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.