Cam Bölme Duvar

Cam Seperatör Sistemleri

Cam Seperatör Sistemleri: Yerden tavana kadar olmayan sadece çalışanlar arasında bir paravan oluşturmak için kullanılan yerden yüksekliği 1,30 1,40 1,50 veya daha yüksek olan cam bölme sistemlerine verilen isimdir. Seperatör Sistemleri cam ve ahşap kullanılarak yapılır veya alt ahşap üstü cam şeklinde yapılabilir bu sistemde tek amaç iki personeli birbirinden ayırarak ofis içinde daha verimli çalışmalarını sağlamaktır.

Ofisleri optimize etmek çalışanların gün boyunca birbiri ile iletişimi kesmek yada iki çalışanın telefon görüşme sırasında birbirine verdiği rahatsızlığı durdurmak için en ideal çözüm cam yada ahşap Seperatör Sistemleridir. Bu sistemler ofisinize kolayca montaj edilebilir hiç bir ruhsat ve yapı denetim izni gerektirmez genellikle esnek ve sade olması göz doldurmaktadır. Yapım aşamasında toz kir gibi hiç bir işlem olmaz seperatör sistemleri modüller halde olup ofisinizde sadece montajı yapılır.

Sistem klasik ofis bölme sistemin aynı olan sistemidir lakin yapılan sistem kısa seperatör sistemleri olarak anılır cam seperatör sistemleri ofisinizde kişiye özel alanlar yaratmanıza yardımcı olur bu sayede ekonomik açıdan çok yüksek fiyatlar ödemeden hızlı bir şekilde her personele kendine ait bir oda oluşturulur. Bunun sayesinde her personel daha verimli çalışır kısa seperatör bölme duvar sistemleri dayanıklı bir ürün olup yıkılma veya düşme gibi bir riski yoktur, montaj aşamasında yere ve duvarlara kalın vidalar veya çift taraflı yapışkanlar ile duvara sağlam bir şekilde tutturulur çevre profili dönülür ister cam ister ahşap şeklinde dizayn edilir daha sonra kapakları takılarak montajı sona erer.

  • Cam Seperatör Sistemleri
  • Ahşap Cam Seperatör Sistemleri
  • Cam + Ahşap Seperatör Sistemleri

Kısa ofis bölme seperatör bölme sistemleri fiyatlarına gelecek olursak diğer sistemlerde olduğu gibi metre kare olarak hesaplanır en ve boy ölçüsü alınarak hesaplanır. Boy yani H ölçüsü size göre düzenlenebilir 1,30 cm den  2,20 ye kadar yükseltilebilir. Kısa seperatör bölme sistemlerinde kapı uygulanmaz kapı yerine 90 cm bırakılarak kapı boşluğu oluşturulur dilerseniz eğer amerikan kapı olarak tabir edilen bar kapısı çarpma kapı montajı yapılabilir genellikle kısa ofis bölme sistemleri uygulan ofislerde kapı takılmaz.

Çağrı İnşaat olarak sizlerle 24 yıldır demontable modüller ofis sistemlerinde sizlere hizmet vermekteyiz en yeni ve en iyi ürünleri düşük fiyatlar ile bizden satın alabilir dilerseniz montaj yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizlere https://www.cagriinsaat.com.tr adresinden ulaşarak iletişim formumuzu doldurmak bizlere ulaştıktan sonra İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanırsınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir