Yarım Camlı Bölme Duvar

Sunduğu şıklık ve işlevsel kullanım ile birçok farklı sektörde hizmet veren firmaya en uygun ofis bölme çözümünü sunan yarım camlı bölme duvar üniteleri, birçok farklı renk seçeneği ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım vaat ediyor. Yerden 80-90 cm kadar olan bölümü ahşap dolgu malzemesinden oluşan ve üst bölümde cam kullanılan yarım camlı bölme duvar üniteleriyle geniş ofis alanlarında ferah çalışma alanları yaratmak çok daha kolay hale gelmektedir. Ahşabın doğal şıklığıyla camın saydam görünümünü şık bir çizgide buluşturan bu yarım camlı üniteler, ses izolasyonu sağlamakta ve bu şekilde ofis çalışanlarının istediği sessiz çalışma ortamına kavuşmasını sağlamaktadır. Ahşap dolgu kademelerinde kaya yünü yalıtım malzemesi kullanılan bu bölme üniteleri, bu sayede %70 gibi çok yüksek bir seviyede ses geçirmezliği sunar.

İç ve dış mekandaki sesi büyük oranda yalıttığından odalar arası duvarlarda da kullanılmaktadır. Yarım camlı bölme üniteleri oluşturulan çalışma odalarının arasında kullanılarak hem çalışanların birbiriyle göz temasını korumasını hem de odalarda konuşulanların özel kalmasını sağlar. Ara duvarlarda kullanılan bu bölme üniteleri sayesinde ofis çalışanlarının verimli şekilde çalışması daha kolay hale gelirken, ışık geçişi de sağlandığı için çalışma alanlarında karanlık bir atmosfer oluşmaz. Gündüz saatlerinde bile yapay ışık kaynakları kullanılması gereken karanlık ofis ortamlarında daha aydınlık bir ofis atmosferi oluşturmak için kullanılabilecek en işlevsel ve şık bölme ünitesi olmalarının yanı sıra, dayanıklı yapılarıyla da sağlam bir yüzey oluştururlar.

Yarım Ahşap Cam Bölme Duvar

Ofis mobilyalarının ve ofis araç gereçlerinin yaslanabileceği kadar sağlam bir yapıya sahip olan bu yarım camlı üniteler, bu şekilde iç ve dış bölümde yüksek mukavemetli yapısal bir alan oluşmasına da yardımcı olur. İstenen hemen her kapı seçeneğiyle birlikte kullanılabilen bu bölme sistemleri, ofis tasarımına önem veren ve ofisinin nasıl göründüğünün müşterilerin firma algısı üzerindeki büyük etkisini bilen tüm işletme sahiplerine şıklık sunmaktadır. İlk maliyeti düşük olduğu için fiyat konusunda da avantaj sunan bu bölme üniteleri keşif yapılarak ölçüler tam olarak alındığından montaja hazır şekilde getirilir ve bu sayede hızlı bir biçimde uygulanır.

TOP Tıkla Ara