YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TAMAMLANDI:

Çağrı inşaat ofis bölme sistemleri çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek yüzlerce referansına bir üniversite daha ekledi… Yıldız teknik üniversitesi çalışma ofisleri ve öğrenci işleri ofislerinde yapılacak olan cam bölme sistemleri ve ahşap bölme duvar sistemlerinde çağrı inşaat tercih etti.

Yıldız teknik üniversitesi yapılan teknik çalışmalar daha önceden hazırlanmış olan alüminyum ofis bölme profilleri ral 9016 rengine boyanması için fırın boyaya verildi yaklaşık olarak 3 iş gününde teslim olan boyalı profiller fabrikamızda toplanmaya başlandı. Kısa bir süre içinde modüller olarak toplanan bölme sistemleri üniversiteye nakliye edildi. Daha önceden belirlenen yerlerde teknik bir çalışmanın ardından montaja geçildi toplamda 187 m2 demonte ofis bölme ve 117 m2 ahşap bölme sistemleri yapıldı. Bölme sistemlerinde 5 ve 6 mm temperli camlar kullandı ahşap bölme sistemlerinde ise 2 farklı renk kullanıldı.

Kapılar sistem ile aynı renkte alüminyum ile yapıldı alüminyum kapıların içine 10 mm lamine cam kullanıldı kapı koldan kilitli olup şifreleme sistemi yapıldı. Kol ve kilit takımı tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiş olan ürünler tercih edildi.

Yıldız teknik üniversitesinde yapılan tüm ürünler 2 yıl boyunca firmamız garanti kapsamındadır.