Bölme Duvar 2

Büro Bölme Duvar

Türkiye, büro bölme duvar sistemleri ile 2002 yılında çağrı inşaat sayesinde tanıştı normal bölme duvar sistemlerinden farklı olarak sadece odayı bölmekle kalmayıp ısı ses gibi özellikleri içinde barındıran ofis bölme sistemleri ile ön plana çıktı. Ancak 2005 yılına gelindiğinde taklitleri çıkmaya başladı buda bölme duvar sistemlerindeki kaliteyi düşürmeyi başardı. Çağrı inşaat 2002 yılındaki kaliteden ödün vermeden hala büro bölme duvar sistemlerini başarı ile uygulamaktadır.

Ülkemizde yerli ve yabancı olmak üzere toplamda 15 in üzerinde büro bölme duvar firması bulunmaktadır. Çoğunlukla çin malı olan büro bölme sistemleri kaliteden ödün veren firmalara rağbet daha fazla olmayı başardı. Çünkü bölme duvar fiyatları düştükçe ofis bölme yaptıran firmaların hoşuna gitmeye başladı buda büro bölme duvar sistemlerinin kalitesinin düşmesiyle sonuçlandı. Çağrı inşaat’ın yaptığı büro bölme duvar sistemlerini taklit etmeye çalışan bölme duvar firmaları arasındaki hukuki süreç geç olsada devam etmektedir. Çağrı inşaat büro bölme duvar sistemleri yaptıran bütün kurumsal ofislere mutlaka dikkat edilmesi gereken konuları tek tek anlatmaktadır. Bunun başında ofisinizde kullanacağınız bölme duvar profillerinin kesinlikle çin malı olmamasına dikkat ediniz. Çünkü ucuz olarak aldığınız bölme duvar boya akıntısı koku nem elektrik kaçağı yapar.
Demontable ofis bölme duvar sistemlerini ilk olarak Türkiye pazarına sokan çağrı inşaat bu güne kadar yaklaşık 900 bin metre kare ofis bölme yaptı. Yaptığı her ofis bölme sistemlerinin arkasında 2 yıl boyunca durdu. Bölme duvar sistemlerini yaparken yeşile ve insanlara değer verdi galvaniz değil yüzde yüz alüminyum malzemeler kullandı.

  • Büro Bölme Duvar Sistemleri Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler.
  • Ofisinize veya konutunuza yapılacak büro bölme duvar yerli malımı yoksa ucuz bir şekilde kimyevi madde barındıran çin malı ürünlermi.
  • Sağlıklı verimli ekonomik bir ürünmüdür. Garantisi kaç yıldır.
  • Isı yalıtımı ses yalıtımı gibi özellikleri varmı yoksa ince bölme duvar profillerimi kullanılmış.
  • Üzerindeki boya ral renklerdemi yoksa diğer boyalardamı.

Büro Bölme Duvar Sistemleri Tasarım ve Fiyatları.

Bunlara kesinlikle dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ofisinize yapılan büro bölme duvar sistemleri sizlerin rahat çalışmanıza engel olabilir. Boya koku yapabilir garantili olmayan sistemler kullanmayın çağrı inşaat büro bölme duvar sistemlerini tercih edin kaliteden vazgeçmeyin.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir